Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
HardTech

[ROM][I5700] OMG v1.22.12.10 / 2.1 / Stabile

Rekomendowane odpowiedzi

Modyfikowany rom dla I5700 Spica od chłopaków z

(kilka screenów)

Właściwości:

- Szybka i stabilna wersja Android 2.1

- Wsparcie dla DivX

- Galeria 3D

- Uaktualnione Gapps (chyba chodzi o Google apps)

- Wifi tethering

- Multi-touch na 2 palce

- Stockowy L2 custom launcher. Rekomendowany -> LauncherPro

- Optymalizacja przeglądarki

- i wiele więcej

Egofiles:

Hasło do rozpakowania: supportsamsung.pl

Edytowane przez Dychowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie - rom, o którym mowa w poście wyżej to archiwum z rozszerzeniem .zip. Odin przyjmuje romy jednoplikowe z rozszerzeniem .tar Czy mogę po prostu wskazać mu plik .zip i po sprawie?

I druga sprawa: w poradniku flashowania tego modelu widnieje informacja, że konieczny jest plik ss_dl.dll, który ma być zawarty w ROMie. Tu takiego w środku nie widzę. To jak z tym jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam pytanie - rom, o którym mowa w poście wyżej to archiwum z rozszerzeniem .zip. Odin przyjmuje romy jednoplikowe z rozszerzeniem .tar Czy mogę po prostu wskazać mu plik .zip i po sprawie?

I druga sprawa: w poradniku flashowania tego modelu widnieje informacja, że konieczny jest plik ss_dl.dll, który ma być zawarty w ROMie. Tu takiego w środku nie widzę. To jak z tym jest?

Pliczek ss_dl.dll był w dość starych romach , nowsze go już nie posiadały a co do .zip i .tar , sprawdzileś czy aby tej paczki nie trzeba wypakować ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdzałem - w środku nie ma plików, o których piszesz w instrukcji, tylko katalogi:

META-INF

system

xbin

oraz plik: install_busybox.sh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sprawdzałem - w środku nie ma plików, o których piszesz w instrukcji, tylko katalogi:

META-INF

system

xbin

oraz plik: install_busybox.sh

Aaaaa to inna bajka , instalujesz z poziomu CWM , recovery , teraz wszystko jasne co i jak :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli co mam zrobić? Wrzucić gdzieś ten rom od razu do pamięci telefonu?

Znajdę tu gdzieś instrukcję jak to zrobić?

Domyślam się, że do katalogu głównego karty SD i jakoś uruchomić telefon w trybie CWM. Tylko jak?

Edytowane przez mr_omega (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czyli co mam zrobić? Wrzucić gdzieś ten rom od razu do pamięci telefonu?

Znajdę tu gdzieś instrukcję jak to zrobić?

Domyślam się, że do katalogu głównego karty SD i jakoś uruchomić telefon w trybie CWM. Tylko jak?

Omega , od 7 rano jestem na forum dzisiaj , już padłem , przypomnij sie jutro bo nie mam siły walic Ci teraz poradnika wgrywania romów przez CWM , dobrze myślisz , do katalogu głównego i odpalasz w trybie recovery lub jak masz CWM i installzip from sdcard ale dokładniej to jutro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, no problemo - i tak zadziwia mnie zawsze Twój krótki czas reakcji hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ok, no problemo - i tak zadziwia mnie zawsze Twój krótki czas reakcji hehe

Śpij spokojnie , do jutra :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Już jestem - zwarty i gorowy :)

czekam na instrukcje

Wciśnij i przytrzymaj klawisze: volume_down+"zielona słuchawka"+przycisk włączania (czerwona słuchawka) aby wejść do konsoli recovery.Zaatakuj kolegę HardTech bo on ma ten fon jeszcze i pewnie bardziej pomoże bo ja muszę się

posiłkować pomocą netu gdyż nie pamiętam już tego fonika a on pewnie wgrywał ten rom i wie o co kaman.

Edytowane przez Dychowski (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, zaraz się do niego odezwę na PM. (chociaż swoją drogą, to taka informacja przydałaby się tu publicznie - ktoś by może z niej jeszcze skorzystał)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego Dychowski troszkę w błąd wprowadziłeś. Ja nie mam tego telefonu. Kiedyś o nim wspominałem ale mówiłem o koledze:) O co dokłądnie chodzi ?

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kolego Dychowski troszkę w błąd wprowadziłeś. Ja nie mam tego telefonu. Kiedyś o nim wspominałem ale mówiłem o koledze:) O co dokłądnie chodzi ?

Widocznie pomyliłem coś i kogoś , czasem tak mam za dużo tych akcji już i za dużo czasu na to poświęcam....

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najpierw by zainstalować ten rom będzie wymagany root. Znalazłem takie coś

. Potem trzeba mieć rom na karcie SD. Następnie uruchomić recovery i zaintalować używając Apply any zip from sd

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, fona zrootowałem bez problemu programem z4root.

Problemem jest jednak to, że jak wejdę w recovery, to nie mam tam nigdzie opcji Apply any zip from SD

Pojawia się graficzka z wykrzyknikiem, ale bez żadnych opcji. Jeśli nacisnę przycisk menu (inne przyciski nie reagują), to robi mi wipe telefonu i to wszystko...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj tego sposobu może zadziała. W stockowym recovery powinno się wszystko wyświetlać ale jak mówisz że tylko jeden guzik działa to coś jest nie tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie - rewelacja! Wielkie dzięki za pomoc. Kolejny raz dzięki Wam udało mi się poprawić działanie mojego sprzętu (a konkretnie mojej żonie hie hie, a jak wiadomo - nie ma nic lepszego, niż zadowolona małżonka).

Jej fonik chodzi pięknie a multitouch powoduje, że wreszcie można normalnie korzystać z netu.

W sprawach technicznych - faktycznie, strona, którą mi HardTech wkleiłeś pięknie opisała sposób instalacji nowego romu. Po zainstalowaniu samdroida dostałem wreszcie pełne Recovery menu, gdzie mogłem "zaaplikować" ROM z tego tematu. Musiałem jeszcze tylko zrobić WIPE fona, bo krzyczał ciągle, że jakieś aplikacjie googlowskie nie mogą sie uruchomić i nie mógł nawiązać połączenia z siecią (padała aplikacja telephone). Ale po WIPE problemy zniknęły. Jeszcze raz dzięki!

PS. gdzie tu na forum się jakieś "dziękówki" daje osobom, które pomogły?

-----------

już znalazłem ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo się cieszymy razem z Tobą i Twoją małżonką :D , staramy się codziennie pomóc wielu , nie zawsze się to udaje ale dzielnie walczymy o nowych ludzi którzy z pasją będą pomagać ale tu jak wiesz problem...ludzie nauczyli sie tylko brać i wołać o pomoc , coś dać

już z siebie to nie..

Pozdrawiamy kolego Omega :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze bardzo chętnie pomagam - tego nauczył mnie Linux i OpenSource.

Akurat w tematyce telefonów nigdy wielkim specem nie będę, ale na Wasze forum zaglądam ostatnio dość często (3 samsungi w domu i kolejne 2 w pracy), więc jeśli ktoś będzie pytał - zawsze chętnie odpowiem i pomogę w miarę wiedzy i możliwości.

Właśnie dzięki nabytej powyżej wiedzy, jutro robię flasha koledze z pracy, który też ma Spicę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta