Skocz do zawartości
Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 | Samsung Galaxy Note 4 w AnTuTu | Wygląd Galaxy Note 4 | Samsung Gear Solo | Qualcomm Snapdragon 805 dla Galaxy Note 4 | Prezentacja Galaxy Note 4 we wrzesniu. | GalaxyPhoto Screen Lock |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Bartosch

[GUIDE][I9001] Poradnik flashowania I9001

Rekomendowane odpowiedzi

ver8    0
Wypróbuj sposób może nietypowy ale podają, że czasami pomaga. Podłącz telefon pod gniazdo usb a pod drugie pendriva. Jak Odin zatrzyma się na wgrywaniu pliku amss.mbn download zacznij kopiować na pendrive jakiś plik. Ewentualnie podczas procesu flashowania kopiuj jakiś wielki plik na pendriva, na 4GB. Jeżeli to nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.

Strzał w 10 !!! :brawo: :brawo::brawo:

Pomogło :jupi2: Flashowanie trwało jakieś 3-4 minuty. Oczywiście zanim kliknąłem Start to zacząłem coś kopiować na pendrive. Poszło za pierwszym razem. Ten wieloplikowy to była wersja 2.3.4 więc od razu spróbowałem z plikiem jednoplikowym 2.3.6 i tez poszło bez problemów ;]wiec jest super bo o to mi generalnie chodziło od początku.

- - - Updated - - -

a już wczoraj byłem załamany, nawet chciałem dzisiaj rano jechać do servisu, ale jak mi powiedzieli, że wymiana płyty głównej będzie kosztować 550zł to w ogóle przyżegnałem się nogą

Coś mi się wydaje, że po wykluczeniu zabezpieczeń (antywir, firewall), wyłaczeniu Kies (z procesów równiez) to nie uzycie Pendrive podczas flashowania to najczęstsza przyczyna problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Taka radość, takie oszczędności finansowe a zapomniałeś chociaż napisać jedno słowo koledze... dziękuję... takie to trudne czy u Ciebie w słowniku nie ma takich słów ? Nie wspomnę już o reszcie kolegów którzy próbowali Ci pomóc.. No i taki właśnie mamy ten naród w 90%....

Edytowane przez Dychowski (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ver8    0

Chciałem ale zobaczyłem, co ma napisane EdiMar user-online.pngModerator Globalny w stopce i dałem wszystkim gwiazdki. - i Tobie też :) ale niestety dopiero jak się upomniałeś a wszystkim wyżej o wiele wcześniej

WSZYSTKIM serdecznie dziękuje, jesteście zajebiści !!!

Edytowane przez ver8 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Pieprzyć gwiazdki chodzi o odrobinę kultury no i nie wiem za co mi, ja tu nie mam pojęcia o co kaman więc nie pomogę :niewiem: a że wszyscy którzy Ci pomagali są zajebiści to przecież wiem od dawna :gangsta:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Matysowy    1

Poradnik dobry. Wgrałem sobie OpenROM 2.3.6 z jego pomocą, wszystko pięknie działa. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hellhills    0

samsung.bmp

Zrobione wszystko tak jak w poradniku. A "zielony pasek" stoi tak jak stał.

Download Start...

<0> Create File...

<1> StartThread Detected : 1

<2> StartThread Detected : 0

<3> StartThread Detected : 0

<4> StartThread Detected : 0

<5> StartThread Detected : 0

<6> StartThread Detected : 0

<7> StartThread Detected : 0

<8> StartThread Detected : 0

<1> setup connection...

<1> odin mode.. check plcatform verification.

<1> VerifyPlatform:V0, P0,R0

<1> START!!!

<1> SMD Download mode...

<1> SMD Download mode...

<1> SMD Download mode...

<1> set download environment.

<1> big partition size!!

<1> big partition size!!

<1> big partition size!!

<1> big partition size!!

<1> big partition size!!

<1> big partition size!!

<1> big partition size!!

<1> big partition size!!

<1> big partition size!!

<1> partition.bin download..

Cały czas to samo. Da się coś jeszcze zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Landor    272
Cały czas to samo. Da się coś jeszcze zrobić?
Da sie.

UWAGA! Wyłącz, zdezaktywuj wszystkie antywirusy, firewalle i inne wynalazki.

UWAGA! Wyłącz (jeśli włączone) aplikację Kies oraz wszystkie jej procesy w tle.

UWAGA! Nie stosuj żadnych przedłużek, ani hubów USB. Podpinaj do gniazd prosto na płycie, a nie do przedniego panelu (nie dotyczy laptopów - tam wszystkie są na płycie).

1. Nie odłączaj kabla od telefonu ani kompa.

2. Delikatnie otwórz telefon i wyjmij baterię - nie odłączaj kabla od telefonu ani od kompa.

3. Naciśnij i przytrzymaj guzik Power aż do wyłączenia się urządzenia.

4. Teraz odłącz kabel od fona albo/i od kompa.

5. Uruchom telefon w trybie Download.

7. Wyłącz Odina, włącz go ponownie (oczywiście Odin v4.43).

8. Podepnij fona do komputera. Odin powinien wykryć telefon.

9. Wskaż plik/pliki z ROMem pliczek ops itp.

10. Start.

Sugestia: Jeśli to nie zadziała, przeprowadź powyższe czynności raz jeszcze. Upewnij się, że wszystkie sterowniki sa poprawnie zainstalowane, uruchom komputer ponownie, spróbuj na innym porcie USB.

Do dzieła! Daj znać jak poszło.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ZIBI3637    0

czy jest jakis rom z androidem 4 do wgrania przez odina?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Max78    35

Nie kojarzę - a przynajmniej nie tutaj.

Dlaczego chcesz ODINem wrzucać ROM?

Migiem idzie wgranie TWRP odp. i wrzucenie paczki ZIP na kartę (urządzenie lub exSD) i flash + gapps'y.

SENT FROM PC-2-Mac @Mavericks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
parrotlarch    132

Ostatnio chyba broodrom milion lat temu. Jak mówi max po co odin jak można przez recovery.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hellhills    0

@Landor

Muszę Ci szczególnie podziękować bo udało mi się uratować telefon. Również dziękuję wszystkim innym, którzy dawali tu wszelkie rady.

Zostało mi wgranie ROM'u. Pytanie czy jest możliwość wgrania najnowszego Androida sposobem opisanym w poradniku. Z góry mówie ze na tym się nie znam i jestem zielona. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Max78    35

Tak, możesz wgrać andka kitkat - u nas na forum masz BeamKata, Ehndroixa, CyanogenModa. Patrz w poszczególne tematy w sekcji ROMy modyfikowane.

Instrukcja jak wgrać znajduję się zwykle w temacie nt konkretnego ROMu, ew. Pisz.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta