Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
ardo

[Q][C3500]Samsung Ch@t 350 'pobrane pliki JAR są nieprawidłowe'

Recommended Posts

No cześć, mam problem z Samsungiem Ch@t 350. Od niedawna go posiadam, dzisiaj postanowiłem sobie ściągnąć jakiś shit(grę) z wapstera. Przesłałem JARa z komputera na telefon, następnie go uruchomiłem i wyskoczył komunikat 'pobrane pliki jar są nieprawidłowe'. Przeszukałem google - pusto, wpisywałem jakiś kod serwisowy, #5282837# co miało niby rozwiązać problem, ale nie pomogło - 'niedozwolone'. Proszę o pomoc, zielony jestem w tych sprawach, z góry dzięki.

Pliki .jad i jar są zablokowane z powodów zabezpieczeń antypirackich.

Spróbuj przenieść pliki jad. i jar.z karty do pamięci telefonu do katalogu "inne pliki" - i instalujemy z jad. Z tego co pamiętam to i tak połowa nie działała.

czas zmienić telefon :wink:

• Upvote 1

A nie da się tej blokady, że tak powiem zdjąć? I tylko jeden mam plik - .jar.

Znam jedynie ten sposób.

Masz jeden plik jar , bez jad ponieważ potrzebujesz programu do zmiany jar w jad. Poniżej krótki poradnik.

1. Tworzymy z pliku *.jar (aplikacja java) plik *.jad, za pomocą programu

, który posłuży nam do instalacji aplikacji,

2. Następnie za pomocą kabla lub Bluetooth wysyłamy te 2 pliki na telefon do folderu "Inne pliki"

3. Następnie wpisujemy na klawiaturze telefonu kod *#9998*4678255#

4. Wchodzimy do folderu "Inne pliki" i uruchamiamy plik *.jad, następnie odbędzie się instalacja aplikacji na telefonie.

5. Możemy się cieszyć nowymi grami na naszym telefonie:)

Oczywiście tak jak wcześniej pisałem, nie wszystko się instaluje prawidłowo.

Edited by EdiMar (see edit history)

zobacz bez kodu...

sposób jest dość stary-nowszego niestety nie znam.

Czy grę masz w dobrej rozdziałce? Ja bym jeszcze zmienił nazwę tej gry,najlepiej żeby to był jeden wyraz.

znalazłem jeszcze takie info do tego poradnika;

UWAGI:

Rozmiar pliku .jar nie może być większy niż 500kb na jednej stronie pisali że nawet 300kb.

Jeśli nie możesz zainstalować żadnej gry (błąd aplikacji java, a potem restart telefonu, zrób restart ustawień i aplikacji java (usunie wszystkie gry z wyjątkiem gier które były wgrane od nowości, usuwa też save z wszystkich gier na telefonie) wystarczy wpisać *2767*5282# -> Reset ustawień Milletów Java i innych z nim związanych.

- zobacz na kilku plikach i daj znać.

EDIT;

Jak mamy błąd java to można delikatnie zmodyfikować plik JAD, otwierając go za pomocą notatnika i doklejając na końcu poniższe linijki:

0-MicroEdition-Configuration: CLDC-1.1

0-MIDlet-Name: x

0-MIDlet-Vendor: x

0-MIDlet-1: x,/xl.png,x.x

0-Nokia-Midlet-Category: Game

0-MicroEdition-Profile: MIDP-2.0

Przykładowy plik JAD :

Manifest-Version: 1.0

MIDlet-1: Family Guy: Uncensored, /i.png, GameMIDletFAMGUY

Created-By: 1.3.1 (Sun Microsystems Inc.)

MIDlet-Name: Family Guy: Uncensored

MIDlet-Version: 1.0.2

MIDlet-Vendor: Glu Mobile

MIDlet-Icon: /i.png

MicroEdition-Configuration: CLDC-1.0

MicroEdition-Profile: MIDP-2.0

Glu-Game: famguy

Glu-Idle-Threshold: 0

Glu-Ignore-Notify: false

Glu-Locale: multi

Glu-Softkey-Reverse: false

MIDlet-Description: Family Guy: Uncensored

Nokia-MIDlet-Category: Game

Glu-Wap-Type: 2

MIDlet-Jar-Size: 485503

MIDlet-Jar-URL: family_guy_240x320.jar

0-MicroEdition-Configuration: CLDC-1.1

0-MIDlet-Name: x

0-MIDlet-Vendor: x

0-MIDlet-1: x,/xl.png,x.x

0-Nokia-Midlet-Category: Game

0-MicroEdition-Profile: MIDP-2.0

Edited by rafał (see edit history)

*2767*5282# -> Reset ustawień Milletów Java i innych z nim związanych.

Po tej drugiej gwiazdce, cyfry jakie wpisuje zamieniają się na ' ---- '. Co mam kliknąć? xd.

Edit

Pominąłem ten kod, ściągnąłem jakąś gierke 240×320, zrobiłem .jada, zrzuciłem na telefon - 'pobrane pliki .jar sa nieprawidłowe', dopisałem te kilka linijek i to samo.

Edited by ardo (see edit history)

To niestety wyczerpały mi się pomysły.

Pozostało Ci tylko zrobić to co napisałem w dopisku w moim pierwszym poście ;)

elo pomógłby ktoś z tą javą bo dalej nie moge odblokować a kod na reset javy nie działa

elo pomógłby ktoś z tą javą bo dalej nie moge odblokować a kod na reset javy nie działa

Mam ten sam problem, jaki podałeś kod na reset javy? Może u mnie zadziała.

robie wszystko co napisałeś i jak wpisuje kod i biore łączenie to pisze NIEDOZWOLONE o co chodzi ?

- - - Updated - - -

ja tez tak mam

Ktoś może rozwiązał ten problem już? :( Bo ja jestem w telefonach zielona i szukam na różnych forach i chyba nikt nie wpadł na to, jak to załatwić...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.