Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
Maly

[NAVI][BADA] nDrive PL - Nawigacja dla Wave 533 i 723 za darmo!

Recommended Posts

nDrive PL - Nawigacja dla Wave 533 i 723 za darmo!

ndrive_samsung_bada.jpg

NDrive zamienia twój telefon z systemem Bada w rewelacyjny system nawigacji z dokładnością co do numeru domu. Po instalacji typu Plug & Play program poprowadzi cię krok po kroku, używając wskazówek głosowych z miejsca twojej aktualnej pozycji, aż do wskazanego przez ciebie punktu docelowego. Dodatkowo możesz wybrać nawigowanie do dowolnych punktów POI (points of interest), takich jak hotele, restauracje i stacje benzynowe. Z poziomu aplikacji, możliwe jest również dokonanie rezerwacji lub sprawdzenia liczby dostępnych miejsc. Podsumowując, NDrive jest aplikacją obowiązkową dla wszystkich, którzy poszukują niedrogiego, elastycznego i wydajnego systemu nawigacji!

1. Pobranie aplikacji z SamsungApps

a) Pobieramy aplikację nDrivę <- Niestety aplikacja została usunięta.

(Hiszpański SamApps gdyż tam jest darmowa wersja trial którą scrackujemy.)

!Pamiętamy aby instalacja była ustawiona na karcie pamięci!

2. Instalacja aplikacji

a) Normalnie instalujemy aplikację lecz później jej nie uruchomiamy.

B) Pobieramy pliki oraz .

c) Jeśli chcemy pobieramy .

Jeżeli macie problemy z pobraniem licencji z megaupload to tutaj inny link:

3. Crackujemy!

a) Przechodzimy do katalogu _@@bada_applications@@_ który znajduje się na karcie pamięci, znajdujemy katalog z zainstalowanym nDrive'm.

Wchodzimy do katalogu Data i wklejamy tam pliki z licencją.

B) Wchodzimy do katalogu 'Data/NDrive/Maps' oraz wklejamy tam mapę Polski a Hiszpani kasujemy.

4. Zmiana na język Polski

a) Plik NataliaPL wklejamy do katalogu voices.

(Później w ustawieniach należy zmienić język z Angielskiego na Polski.

B) Jeśli chcemy zmienić nazwę ikonki musimy znaleźć plik 'application.xml' i zedytować linijki:

<English>JakaśNazwa_Trial</English>

<eng-GB>JakaśNazwa_Trial</eng-GB>

Zamiast JakaśNazwa_Trial możemy sobie wpisać np. nDrive

(Aby nazwa się nam zmieniła musimy w telefonie zmienić język na Angielski i z powrotem na Polski.)

Jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie twoja aplikacja będzie wyglądać tak:

post-5863-1400501158004_thumb.jpg

Pozdrawiam i obyście zawsze trafiali do celu! :)

post-5863-14005011577948_thumb.jpg

post-5863-14005011579231_thumb.jpg

Edited by Maly (see edit history)
  • Upvote 1

witam

mam problem, po instalacji przez kies nie ma na karcie folderu _@@bada_applications@@_

witam

mam problem, po instalacji przez kies nie ma na karcie folderu _@@bada_applications@@_

kolego moze masz ustawione w telefonie zeby zapisywal aplikacje na pamieci telefonu a nie na karcie, i to dla tego, sprawdz i napisz co i jak. pozdro

witam czy jest jakaś nowsza mapa ?

kolego sprecyzuj pytanie... chodzi Ci tylko o nowsza mape do Ndrivea czy ogolnie na wava? bo jak chcesz miec aktualne mapy na biezaco to chyba tylko naviexpert, ale jest platny, choc drogo nie wychodzi... pozdro

witam mam w ndrive wgrana mape chyba z 2010 z miesiąc temu wgrałem jakąś nowszą zassaną z innego forum ale nie chodzi mysle że pliki licencji są nie te bo jak wejde w mapy to są dwie a w info pisze że ta którą właśnie wrzuciłem jest nie licencjonowana no i wczoraj pierwszy raz wszedłem na to forum i zassałem te mapkę ale jeszcze jej nie wgrałem ponieważ fonik jest w posiadaniu mojej żony i nie miałem kiedy po bawię sie w niedziele . A jeszcze jedno pytanko . Bardzo krótko trzyma bateria właśnie po zmianie softa oraz wgraniu ndrive softa zmieniałem bo była mała awaria .Co może być przyczyną ? czy ktoś miał podobny problem pozdrawiam.

Kolego...już wcześniej zwrócono Ci uwagę ażebyś dokładnie precyzował problem czyli nadal nie wiemy podstaw...jaki masz fon i z jakim firmware masz problem.

kazdy problem jest do rozwiazania, tylko musimy miec dosc konkretne ifnormacje :P jeszcze jasnowidzami nie jestesmy, ale to juz tylko kwestia czasu :P

witam fonik to wave 533 chodzi w pley firmware pleya co prawda wgrywałem sam bo był problem jak w temacie

ale zrobił sie teraz broblem z baterią bardzo krótko trzyma tj. ok . 1 dnia jak sie wykona z 5 -6 połączeń a jeśli chodzi o ndrive to przetestowałem ją na trasie ok 200 km i troche sie zawiodłem . tak myśle sobie że może jakaś nowsza mapa coś zmieni na lepsze bo tą którą aktualnie mam to jest porażka pozdrawiam i dzięki za zinteresowanie

kolego po pierwsze wgraj sobie normalny rom open Romy open dla S5330 bo brand to brand :P a co do nawigacji to z tego co mi wiadomo nowszej mapy nie ma, a jesli chodzi Ci o to ze sam program do nawigacji muli to pewnie masz karte pamieci wolna, ja mam class 4 i do ndrivea byla za wolna i wrzucilem aplikacjie na telefon, ale mam kupiona wersje, a jesli chodzi o podmianki i craki to chyba tylko na karcie pamieci mozna instalowac...

Podobno na Wave 533 nawigacja trochę się późni.

a probowales wgrac na pamiec telefonu? bo z s8500 tak jest jak wyzej pisalem.

Jakbym wgrał na pamięć telefonu to nie mógłbym scrackować, a poza tym i tak by się nie zmieściła ta aplikacja w pamięci telefonu.

witam pewnie że jest na karcie . karta 8GB kingstona przecież na pamięć telefonu sie nie zmieści ndrive póżni sie jak brakuje fixa .

Edited by witex (see edit history)

class 4 no tak pisze na opakowaniu ale nie wiem czy to dobrze ? pozdrawiam

class 4 to juz za malo... i dla tego proponowalem pamiec telefonu, bo transfer danych jest szybszy, jesli masz mozliwosc kup albo pozycz np class 6 albo i 10... i przetestuj...

witam dzisiaj znowu zrobiłem test ndrive na dystansie ok 100 km po śląsku i moje spostrzeżenia są takie jak ustawi sie trase krótką to mówi że mam jechać jakimiś pipidówammi no bo może jest krócej z pół kilometra a jak ustawiłem najszybszą to znowu kieruje jakby na około i wybiera najszybsze drogi tj. dwupasmówki no i doszedłem do takiego wniosku że brakuje opcji trasa optymalna jak jest np.w automapie takie sa moje wnioski pozdrawiam

Nie mogę pobrać z hiszpańskiej strony bo zaraz mnie przekieroowuje na polski sklep a w polskim sklepie nie ma ndriva

Wyloguj się ze swojego konta SamsungApps (Polskigo) i zrób nowe konto na hiszpańskim.

Informuję że wersja trial programu została usunięta, więc aktualnie o darmowej wersji nie ma mowy, jeżeli znajdę jakiegoś triala lub inny sposób crackowania to oczywiście poprawię instrukcję.

Kto zdążył ten ma, kto nie... mówi się trudno.

Edited by Dychowski (see edit history)

kolego w poście autora jest to napisane... czytaj dokładnie :P

szukalem po samsungapps ale to chodzilo o to ze wtedy byla wrsja trial i dla tego mozna bylo to podmienic... no a teraz to wiadomo... nie ma triala nie ma podmianki... temat zostaje bo moze jeszcze kiedys cosik udostepnia, pozdro

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.