Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Dychowski

[Q][S5830] Dyskusja,pytania dotyczące flashowania i romów S5830 ACE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam mały problemik dotyczący wgrywania ROMu przez Odin'a. Telefon normalnie łączy się przez USB z komputerem jako pamięć masowa, wszystko okk, ale kiedy podłączam tel. w trybie "download", system instaluje sterowniki urządzenia, a za chwilę wyskakuje, że nie można zainstalować sterowników... Odin też nie wykrywa telefonu ;/

Próbowałem instalować Kies'a, Samsung New PC Studio, nawet ręcznie stery do Ace i nic... Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem??

Mój system to Win7 32 bit, telefon: Samsung Galaxy Ace z PLAY- Android 2.2.1

Bardzo proszę o POMOC.

;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam!!

Mam mały problemik dotyczący wgrywania ROMu przez Odin'a. Telefon normalnie łączy się przez USB z komputerem jako pamięć masowa, wszystko okk, ale kiedy podłączam tel. w trybie "download", system instaluje sterowniki urządzenia, a za chwilę wyskakuje, że nie można zainstalować sterowników... Odin też nie wykrywa telefonu ;/

Próbowałem instalować Kies'a, Samsung New PC Studio, nawet ręcznie stery do Ace i nic... Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem??

Mój system to Win7 32 bit, telefon: Samsung Galaxy Ace z PLAY- Android 2.2.1

Bardzo proszę o POMOC.

;(

Witaj,

1/Odinstaluj wszystkie sterowniki , Kies , zrestartuj kompa i zainstaluj Kies z tego linka :

2/Sprawdź w fonie czy przypadkiem nie masz włączonego debugowania.

3/Wyłącz antywirusa

4/Napisz mi , jak uruchamiasz tryb download...bo coś mi się wydaje , że nie łapiesz podstaw i robisz coś źle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Chciałem wgrać sobie jakiś nowy rom.

W związku z tym mam takie pytanie, który rom z open romów jest najstabilniejszy i tak mówiąc ogólnie najlepszy?(bo dość sporo ich jest w dziale open romy)

Dodatkowo mogę powiedzieć ,że chciałbym sobie wgrać Sygic(nawigację) i 2 albo 3 gry HD od gameloftu.

Na którym romie będzie to najstabilniej chodziło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hello!

Podpowiedzcie proszę, bo ręce mi opadają. Do mojego fonika mogę spokojnie wgrywać poprzez tryb dawnload romy open zarówno jedno jak i wielo plikowe. Ale po wgraniu rooma modyfikowanego zacina się na startowym logo. Próbowałem już 3 różnich roomów. Plik romu wrzucam na kartę SD, a później instaluję go z poziomu menu wywołanego poprzez home+power.

Co to może być ?? Gdzie popełniam błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam problem z odinem. Gdy wrzucam do niego pliki program się wyłącza z błędem. Udaje mi się wgrać plik ops a później jak przechodze do nastepnych plików to pojawia się błąd i program się zamyka.Próbowałem włączyć odina, podłączyć fona w trybie download i dopiero wtedy wgrywać pliki do odina ale też to nie działa. Dodam jeszcze ze gdy podłącze fona do kompa to odin go nie widzi. Fonik to GALAXY ACE GT-S5839i. Proszę o jakieś wskazówki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś, o ile pamiętam, hasło było supportsamsung.pl. Może być też z dużej litery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakie jest haslo do romu?

Jak sobie nie poradzisz, daj znać, wrzucę Ci roma jakiego będziesz chciał :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodam od siebie że w Polsce sprzedawali trzy wersje Galaxy Ace, więc patrzcie dokładnie jaki Rom chcecie wgrać do swoich fonów bo poszczególne modele różnią się od siebie bebechami.

Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta