Skocz do zawartości
Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 | Samsung Galaxy Note 4 w AnTuTu | Wygląd Galaxy Note 4 | Samsung Gear Solo | Qualcomm Snapdragon 805 dla Galaxy Note 4 | Prezentacja Galaxy Note 4 we wrzesniu. | GalaxyPhoto Screen Lock |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Dychowski

[Q][S5360] Dyskusja odnośnie flashowania , romów dla S5360 Galaxy Y

Rekomendowane odpowiedzi

Dychowski    640

Witam,

W tym temacie będziemy rozwiązywać problemy z flashowaniem Galaxy Y , tu spokojnie możecie zadawać nurtujące Was pytania zarówno o flashowaniu jak i romach dla Waszego modelu.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
polareks    0

witam,czym rozpakować sciagniete romy do s5360 ,bo po rozpakowaniu rarem jest tylko jeden plik tar,md5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640
witam,czym rozpakować sciagniete romy do s5360 ,bo po rozpakowaniu rarem jest tylko jeden plik tar,md5

Witaj,

Nie rozpakowujesz tego , wrzucasz do Odina jako PDA i tyle ;] , Odin widzi .tar , .bin oraz md5 ale .zip nie zobaczy, to tak na przyszłe pytania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ghost998    0

Witam ma ten sam problem co kolega wżej. Czy mógłbys napisać poradnik co to tego romu (s5360xxkj4)?

Przeczytałem poradnik i zrobiłem wedle postu 4 wszystko ok tylko że jak dam start to tak po jakiś napisach pisze startconneting(w logu) to się zatrzymuje nwm czy mam czekać czy moja wina? Ps z powodu creed romu ponieważ chcę go odinstalować

Edytowane przez Ghost998 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640
Witam ma ten sam problem co kolega wżej. Czy mógłbys napisać poradnik co to tego romu (s5360xxkj4)?

Jak przeczytasz poradnik flashowania to załapiesz o co kaman.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ghost998    0

wszystko okiej tylko jak daje start to pisze setup connetion... i czekam i czekam i nic prosze o pomoc robię tak jak w poscie 4'

PS Z tym się uporałem wybrałem pit i dałem PDa i gdy się instaluje to pisze modem u góry i póżniej fail:((

Edytowane przez Ghost998 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kwasek    1

Elo. Ej nie mogę Softu jedno-plikowego wrzucić bezpośrednio przez download odina?:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
krzysiekcf    0

rom jedno plikowy wgrywam w odina tylko pda nic nie zaznaczam itd ? i jak klikam start wystakuje fail

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Panowie... zaznaczcie pliczek pit totoro i tak jak na screenie poniżej czyli opcja RE-PARTITION zaznaczcie , powinno hulać spoko.

post-3-14005013730291_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
krzysiekcf    0

i wtedy rom w pda ?

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

zrobilem tak jak napisales plus w pda rom i nic nie idzie .... znow fail na modem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bzyku    44
Napisano (edytowane)

Kolego a wszystkie sterowniki masz dograne antywirus wyłączony , debugowanie włączone i w odinie wszystko jest ok (widzi telefon)?

Jeżeli jesteś pewny, że wszystko robisz dobrze i wszystko jest tak jak powinno to pobierz jeszcze raz rom bo możliwe, że się po prostu źle

pobrał !

Edytowane przez Bzyku (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Sprawa prosta..to nie wina ani ustawień ani pewnie romu , brak sterowników lub antyvirus blokuje , firewall lub uruchomiony w tle Kies , przeinstaluj Kies , zrestartuj kompa i włóż kabel usb do innego portu i musi działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kamil55611    0
Napisano (edytowane)

niestety to też nic nie pomogło ;/ mam brandowanego rom'a od t-mobile i ma aplikacje (gry) systemowe które są płatne ...

:D dzięki wielkie pit wystarczyło zmienić na ten z forum :D :D

Edytowane przez Dychowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
think    0

Witam,

to moj pierwszy post i pierwszy android. S5360 jest w sieci T-Mobile i chcialbym uzyc innej karty. Zrobilem wszystko wg instrukcji, mialem KL3, KL3, KK1, zmienilem na KI6, ale simlock zostal, da sie z tym cos zrobic? Sorry jesli OT lub lamie netykiete. pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640
Witam,

to moj pierwszy post i pierwszy android. S5360 jest w sieci T-Mobile i chcialbym uzyc innej karty. Zrobilem wszystko wg instrukcji, mialem KL3, KL3, KK1, zmienilem na KI6, ale simlock zostal, da sie z tym cos zrobic? Sorry jesli OT lub lamie netykiete. pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

Zmiana romu nie ma nic wspólnego ze zdjęciem simlocka to po pierwsze , po drugie Tmobile jak wiem , od początku nie miało simlocków jak i wsześniej od lat Era więc za bardzo nie kumam o czym piszesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jarek_Lodz    0

Witam,

Jestem tu nowy czytam te posty wszystkie ale ja mam i tak problem.

Próbowałem na wszystkie sposoby wgrać jedno plikowego roma ale i tak mam cały czas błąd.

Mam plik z forum nic to nie daje, ale za to ten rom z czterema plikami wchodzi bez problemu :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radek    452
Moj Y to GT-S5363. Na forum nie ma takiego działu. Moge spokojnie wgrywać odinem pod poradnik dla gt-s5360?

Myślę że spokojnie leć według poradnika .... zastąp tylko rom pod twój model i będzie git. I napisz jak poszło :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapomniałem symbolu blokady i chciałem wykonać taki zabieg, lecz wpadłem na pomysł, aby dać factory reset w recovery i bingo! Także nie dam znać jak poszło:-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mihozord    0

Wita, mam pytanie odnośnie wymiany softu w Galaxy Young S5360 - przeczytałem cały poradnik, który jest na waszym forum, link do softu w tym poradniku jest to soft brandowany czy nie? chcę wgrać softa dziewczynie, ma jakiś tam z t - mobile i jakieś aplikacje niepotrzebne i w dodatku płatne ma, jak wgram ten soft z poradnika to nie będzie już tego t- mobile?

ma problem z tym telefonem bo wolno chodzi, zacina się.. jaka może być tego przyczyna?

proszę wytłumaczcie mi róźnice między softem brandowanym a nei brandowanym i jaki to jest soft w poradniku czy po wgraniu tego zniknie to t mobile?

pozdrawiam

Edytowane przez mihozord
rozwinięcie wypowiedzi (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rom brandowany to właśnie rom od operatora, w twoim przypadku T-Mobile. Rom niebrandowany, czyli tak zwany OPEN znajdziesz bez problemu na forum. Kliknij na głównej stronie forum na Galaxy Y S5360 i ukaże ci się kilka działów, a między innymi ten którego szukasz Romy Open.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mihozord    0

dziękuję za wytłumaczenie a czy po wgraniu niebrandowanego softu telefon będzie chodził szybcieł (nie scinał się, mulił) ? bo od czasu jak go kupila po zainstalowaniu paru aplikacji tnie się przy pisaniu sms, czasami nawet na grach, ikonki pojawiaja sie po jakims czasie.. czy to wina softu tmobile?, czy jest jakieś inne rozwiązanie tego problemu? czyszczenie pamięci ram nic nie daje, aplikacje , które otwiera zamyka w menadzerze (nic nie chodzi w tle).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Z tych to wymienionych powodów powstają nowe romy, lepsze i wolne od wcześniejszych błędów dlatego wgraj w miarę najnowszy rom, zrób wipe date i wipe cache wchodząc w recovery i pewnie będzie znacznie lepiej i kobitka będzie zadowolona :papa:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mihozord    0

Jestem początkujący.. mam nadzieję, że z romem sobie poradzę a o co chodzi z tym " zrób wipe date i wipe cache wchodząc w recovery" jest jakis poradnik jak to zrobić?

Jeszcze mam takie pytanie idzie coś sknocić? o_O

Przy wgrywaniu romu istnieje opcja , że soft źle się wgra czy jak coś nie tak to od razu na konsoli błąd wyskakuje i nie da się czegoś źle wgrać ;)?

a no zrozumcie mnie, uczę się dopiero - nie miałem doczynienia z tymi softami a kobiętę chcę zadowolić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta