Skocz do zawartości
Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Dychowski

[Q][S5360] Dyskusja odnośnie flashowania , romów dla S5360 Galaxy Y

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz...w każdym poradniku flashowania piszemy....wszystko robisz na własną odpowiedzialność i jak uwalisz fona, masz pretensję do siebie.. możesz uwalić fona ale to trzeba być antytalent :stres2: , nie wiem do jakiego grupy ty się zaliczasz :mysli:.

Najpierw uważnie poczytaj poradnik flashowania, wyłącz antywirusa, wyjmij z fona karty sim i sd, zainstaluj najnowszy Kies bo to sterowniki które potrzebne są do prawidłowej komunikacji fona z kompem, wyłącz kies, zrestartuj kompa, odpal odina, włącz fona w tryb downloadingu, podłącz go kabelkiem usb i zobacz czy odin go poprawnie wykrywa czyli czy jest prawidłowa komunikacja i napisz mi czy to opanowałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wchodzimy w tryb Recovery Mode ( przytrzymaj power, przycisk głosności + oraz home) wszystko jednoczesnie

Spokojnie, nie strasz go jeszcze :stres2:, najpierw niech zrobi to co mu napisałem i opanuje to, wgramy roma i przejdziemy do opcji recovery :pomysl:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję Panowie za zainteresowanie tematem.. cieszę się , że tu trafiłem.. jak tylko telefon dziewczyny trafi w moje ręce to wszystko zainstaluje jak napisał "Dychowski".

Jestem informatykiem i myślę, że w tej kwestii dam radę aczkolwiek wszystkiego trzeba się nauczyć.. ;) naprawdę fachowa pomoc ;D, uważnie czytam co piszecie i czytam poradniki bo jakbym sknocil jej telefon to bym zapadł się pod ziemie ze wstydu :hmm: a tu nie chodzi o to ;)

Wchodzimy w tryb Recovery Mode ( przytrzymaj power, przycisk głosności + oraz home) wszystko jednoczesnie

czyli ta czynność mnie czeka po wgraniu softu ?

łapcie lajki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, w recovery po wgraniu softu.

P. S.

Dziewczyna pewnie jakoś ekstra podziekuje:-D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak na marginesie...może masz jakiś fon Samsunga to możesz poćwiczyć bo to te same funkcje, ten sam Kies oczywiście jak masz fona na Andku :-).

Z racji fuchy którą tu odwalam, mam dodatkowe gadżety w rękawie i mogę Ci zawsze dać czat na forum którego nie widzisz i poprowadzić cię online czyli na żywo a później niestety powrócić do stanu.. śmiertelnego czyli normalnego usera :-) więc nie stresuj się, damy rady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam

Niechcący przed wgraniem nowego rom'u S5360XXMC2 zaczytałem go (oprócz pola PDA) również do pól PHONE i CSC.

ODIN to kupił. Wgrał do telefoniku, i telefonik teraz wykonuje zapętlony resecik pokazując tylko logo startowe po czym się wygasza i tak w kółko.

Co z tym można zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wejdź w tryb recovery i zrób wipe data i wipe cache jak nie pomoże, wgraj rom jeszcze raz tym razem poprawnie :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie działa opcja wejścia w tryb recovery (vol/up+power+menu), działa tylko opcja wejścia w tryb download (vol/down+power+menu).

Po wgraniu rom'u jeszcze raz jak trzeba telefonik zachowuje się bez zmian - zapętlony resecik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz poćwiczyć z tymi butonami bo nie ma opcji, że nie działa tryb recovery, jak działa tryb downloading to i recovery musi ale widocznie nie opanowałeś tego jeszcze, na wyłączonym fonie przytrzymaj te 3 butony z 5 sekund i puść, powinien się pokazać automatycznie po kilku sekundach tryb recovery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurcze, aż ciężko uwierzyć, ale się nie da ������!

Próbowałem chyba ze 100 razy i nic. Download wchodzi za każdym razem a recovery nie.

Zauważyłem dodatkowo, że telefonu nie da się wyłączyć buttonem POWER. Tylko wyjęcie baterii działa. I tak za każdym razem - jak już zaczyna się włączać to tylko wyjęcie baterii kończy zapętlone resety. Jakaś karamba ?!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to w takim razie karabma jak nic bo według Twojego opisu nie działa buton POWER ale zastanawiam się...jak w takim razie wchodzisz w tryb download jeśli też potrzebny jest buton power ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

działa tylko opcja wejścia w tryb download (vol/down+power+menu).

kombinacja (vol/up+power+menu) nie powoduje wejścia w tryb recovery - dlaczego? nie wiem.

wniosek z tego, że button POWER działa.

przed "pomyłkowym" wgraniem rom'ow (we wszystkie trzy ptaszki: PDA, PHONE, CSC) wszystkie buttony działały - telefon też

a teraz ta się spsocił :(

- - - Updated - - -

Udało się. Ściągnąłem z netu rom 3-plikowy i załadowałem do telefonu. Wszystko wróciło do stanu pierwotnego (prawie). Uff :).

Pojawił się problem z aparatem/kamerą - obraz ma efekt słabego jakościowo pastelowego malowidła bez kontrastu. Czy to może być efekt po zmianie romu z oryginalnego (niemieckiego tmobile) na najnowszy open?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie znajdę najnowszy soft dla Younga?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gdzie znajdę najnowszy soft dla Younga?

Napisz mi jaki potrzebujesz i ja Ci go wstawię na serwer, jeśli PL to powiedz, jeśli obojętnie jaki czyli na jaki kraj daj znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Należy się Tobie ogromne piwo :) Uratowałem telefon koleżanki wg Twojego poradnika, która juz traciła nadzieję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1/Wyłączyć antyvirusa.

2/Zmienić kabelek usb.

3/Podpiąć kabelek bezpośrednio do płyty głównej czyli z tyłu komputera lub bezpośrednio w lapku, bez żadnych hubów.

4/Zainstalować najnowszy Kies lub same drivery usb i dociągnąć potrzebne stery.

5/Zrestartować kompa i fona.

Jak to nie pomoże, zmienić kompa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta