Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[INFO][I9250] Nexus Prime nie wart uwagi?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mateusz999

mateusz999

Member

• 46 postów

Napisano 08 luty 2012 - 12:42

Parę dni temu kupiłem ten telefon na szczęście od razu go sprzedałem. W temacie podam jego wady i zalety które w te kilka dni posiadania zauważyłem.

Zacznę od wad:
1. TELEFON NIE MA KART PAMIECI!! ma tylko 16gb wbudowane.
2. Aparat tak samo mizerny jak w i9000 i też robi czerwoną plame na białym tle.
3. Telefon jest wyjątkowo nie wygodny w trzymaniu, ponieważ jest lekko wygięty no i niestety już o te pare mm za duży.
4. Słabiutka bateria monitor ją bardzo szybko zjada.
5. tylna obudowa jeszcze gorszy badziew niż w gs2 ale chociaż bardziej elastyczny niż w i9000

Skromne zalety:
1. Duży wyświetlacz. Ale to już raczej pod tablet podchodzi a nie telefon.
2. Wyświetlacz w HD ale to jakaś super lipa przyglądałem sie długi czas i porównywałem z gs2 gs1 i nie widziałem żadnej ale to żadnej różnicy.

Użytkownik mateusz999 edytował ten post 08 luty 2012 - 12:45

• 0

#2 Radek

Radek

Moderator Globalny

• 2905 postów

Napisano 25 marzec 2012 - 18:55

Właśnie zakupiłem ten model do kolekcji z samej ciekawości i porównania z moimi modelami , czyli Note i Sgs2. Czytałem różne opinie na ten temat, ale chcę to sprawdzić na własnej skórze (taki już jestem zwyrodnialec). Po krótkich testach napiszę coś więcej na temat rota itp. Pozdrawiam
  • 0
<p>Samsung Galaxy S8+

#3 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6845 postów

Napisano 25 marzec 2012 - 21:07

Tak też myślałem ,że to falstart samsunga i kupa okropna , poczekam co na ten temat napisze klamka i wtedy będziemy mieli 100% pewności że to wielka kupa albo...nie ale za tą kase to pewnie NOTE już kupimy a to znacznie lepsza zabawka niż NEXUS.
  • 0

#4 Gość_gosciu_*

Gość_gosciu_*

Napisano 25 wrzesień 2013 - 21:46

Minęło 1,5 roku od ostatniego wpisu w tym temacie, telefon miło potaniał, nawet jego następca N4 LG zdążył potanieć i telefon wpadł w moje ręce. Świeżo po tragicznym rozstaniu s SGS3 (upadek na betonową podłogę garażu wyrył ciekawy wzór na szybce wyświetlacza) kupiłem na szybko I9250. Jak na kilka dni używania jestem zadowolony. Wydajność między SGS2 a SGS3 z naciskiem na SGS2, ekran super jak w SGS3. Czysty android bez kombinacji oraz co najlepsze dobrze leży w dłoni. Jest trochę inaczej wyprofilowany niż SGS3 i ma chropowaty tył. Brak slotu kart pamięci to zły pomysł ale posiłkując się chmurą jakoś do się żyć. Mogłem kupić go wcześniej zamiast drugi raz SGS2 tylko wtedy "value for money" mi się nie kalkulowała :money:
Zaczynam zgłębiać coś nowego, pewnie się w tym dziale odezwę jak coś fajnego utrafię.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych