Skocz do zawartości
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
0kti78

[ROM][I9001] I9001XXKQ1 / 2.3.6 / Niemcy / Styczeń 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam problem po pobraniu ok 100 mb wywala komunikat jak wyżej. Link do poprawy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dziwna sprawa,jakiś błąd wywala i prosi,żeby skontaktować się z właścicielem serwera na którym stoi plik.
Potwierdzam problem po pobraniu ok 100 mb wywala komunikat jak wyżej. Link do poprawy

No cóż, ja przed chwilą pobrałem, rozpakowałem, działa. Ale niech Wam będzie.

W pierwszym poście aktualizacja linków także do hotfile (nr 2). Bawcie się :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pojawił się nowy stockowy rom XXKQ1 (styczeń 2012)

hasło: supportsamsung.pl

Hasło nie działa. Plik pobierałem 2x z supportsamsung.pl.rzuca błędem, że złe hasło. Używam 7zipa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a próbowałeś wpisać dużymi literami ? Raz na jakiś czas zrażają się niewypały :-), za dużo tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie działa. Próbowałem już wielu stron, w capsach i normalnie. Nic z tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dziwne bo masz dwa linki do dwóch serwerów, zassysam i sprawdzam o co kaman i mam nadzieję, że mówisz prawdę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówiąc "próbowałem już wielu stron" miąłem na myśli, że wklepywałem nazwy innych serwisów, które hostują podobne pliki sammobile, droiddevelopers, itd.

nic nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Pelik

Nie, przy tym sofcie wszystko powinno działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ROM stabilny, po wgraniu chodzi na pewno szybciej niż stary 2.3.3 od PLAY. Wizualnie nie ma większych zmian, ale jest lepiej. Ogólnie nie było problemów z wgraniem, jestem na tą chwilę zadowolony. Jeżeli coś się zmieni, napiszę.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ile bateria trzyma ,jest jezyk polski szybkosc działania czy wgrywa sie go odinem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jezyk polski - jak we wszystkich romach dla krajów europejskich.

Tak, jako rom open wygrywa się odinem.

Co do baterii samemu trzeba przetestować i tu liczymy na Ciebie, gdy już trochę go poużywasz, to napiszesz parę słów dla innych potencjalnych użytkowników. :liczy:

N9005 + TapaTalk 4

Edytowane przez EdiMar
Nie ma potrzeby cytowania postu pod postem (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zanim wgram chciałem zapytac czy posiadajac taka wersje GB xxkq6 mozna wgrac bez zadnych konsekfencji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zanim wgram chciałem zapytac czy posiadajac taka wersje GB xxkq6 mozna wgrac bez zadnych konsekfencji?

Możesz. KQ1 To trochę starsza wersja niż kq6. Moim zdaniem najlepsza i najstabilniejsza na I9001.

Pamiętaj o factory reset przed i po wgraniu romu.

N9005 + TapaTalk 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

własnie wgrałem ten sofcik potestuje i dam znac jak bateria itp,mam pytanie bo apetyt rosnie w miare jedzenia dzie mozna zadawac pytania odnosnie problemow nie mouruchomic probgramy QF zeby wgrac TWRP WYZUCA MI STEROWNIK 64 I 86 POPROSTU JEST CHWILE PO WYPAKOWANIU I ZNIKA ,DZIEKI I POZDRO.przepraszam za duze literki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego napisz to po polsku to na pewno ktoś pomoże. Zrozumiałem tylko słowo twrp więc może chodzi ci o problem z tym recovery. Poświęcono mu odpowiedni wątek, więc tam pisz.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypada również dodać koledze...kuknij jakie masz opcje...jedną z nich jest opcja EDYTUJ POST...popraw to co nabazgrałeś i będziemy z Tobą rozmawiać :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak na tym romie uruchomić aero2 . Po wpisaniu danych APN nie zapamiętuje ustawień .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli mnie pamięć nie myli, to ROMy serii KQx miały problem z resetowaniem niektórych ustawień.

Poza tym, przyjrzyj się, czy wybierasz 'zapisz'.

Jeśli masz inny APN zapisany, to usuń, by został tylko ten do Aero2.

Możesz też zmienić ROM na jeden z tych modyfikowanych.

Mam na SGS+ 4.4.2 - zarówno na Beam Kat jak i Ehndroix V Aero działa jak należy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, nie wiem, czy stawiam pytanie we właściwym miejscu, ale bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś z Was wie, jak zmienić w tym ROMie wielkość czcionki sms-ów i w kontaktach? Wczoraj zrobiłem aktualizację i za chiny nie mogę znaleźć, gdzie się to przestawiało... Będę bardzo wdzięczny za pomoc.:smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukaj we właściwościach ekranu / wyświetlacza. Jeśli jest taka opcja, to tylko tam.

N9005 + TapaTalk 4.4.5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta