Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
marco

[MOD][S5570] Samsung Galaxy Mini - zdjęcie SIMLocka -----czyli zrób to sam

Rekomendowane odpowiedzi

a jak wpisuje ten kod to z enterami ?
Chodzi Ci o ten kod?:

su
cat /dev/block/bml5>/sdcard/bml5.img
exit 
exit

Jeśli tak, to zgadza się, każdą linijkę potwierdzasz "enterem"

su <enter>

cat ścieżka <enter>

I tak dalej.

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dzieki wielki :)

Wszystko dziala

Jestes wielki :)

:jupi2:

Koledzy na forum dziękujemy klikając gwiazdkę pod postem osoby której chcemy podziękować takie posty jak wyżej po prostu zaśmiecają temat i utrudniają innym użytkownikom korzystanie z informacji w nim zawartych, dlatego też zostaną one usunięte a autor takich "podziękowań" odpowiednio nagrodzony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, a co jeśli otwieramy plik bml5.img i jest pusty bez znaków...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam problem z Terminal emulator, po wpisaniu komend nie tworzy się plik na karcie pamięci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich i z góry dzięki za odpowiedzi :-).

Wiec tak, zakupiłem 2 telefony Samsung Galaxy Mini, jeden dla siostry i po 2 tygodniach taki sam dla siebie.

Bardziej mi się spodobał od Sony Tipo.

Sposób z root - owaniem opisany wyżej działał wyśmienicie

na wersji frimware:

S5570XWKT2,

ale na moim

S5570XWKT8 na kernelu 2.6.35.7-perf-CL1160165

już nie działa,

używałem :

Universal_GB_ROOT.zip ,

upd_1.zip

Próbowałem też programem pod windowsa : Super One Click,

wszystko się wgrywa, skrypty wykonują się do samego końca

ALE ROOT-A JAK NIE MIAŁEM TAK NIE MAM!!!!

CZYLI NIE DZIAŁA KOMENDA SU W TERMINALU.

ZASTANAWIAŁEM SIĘ TEŻ NA WGRANIEM DRUGIEGO OS POD V-BOX LUB VMARE, ALE NIE RUSZAJĄ NA TYM SPRZĘCIE.

Nie chce mi się czekać na kod od operatora.

Dziękuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponieważ mineło kilka tygodni odpowiem w tym miejscu.

Wreszcie zrobiłem ten telefon.

Nie ma Simlocka a o kod SIM się jeszcze nie pytał :-)!!! (nie mogę spr kodami gsm ale różne karty sim śmigają)

Wiec tak ponieważ nie działał mi root na nowszej wersji frimware z sierpnia tego roku.

Wgrałem Odinem starszą wersje roma z 2011: Android 2.3.5

z offcjalnej strony

wyszukałem soft dla modelu s5570

i wybrałem ten (na hybił trafił, ale 2.3.5), telefon zakupiony na wyspach.

S5570XWKQG_S5570XEUKP1_XEU.zip

Opis:

GT-S5570 - United Kingdom / Ireland

PDA: S5570XWKQG ##

CSC: S5570XEUKP1

Version: 2.3.5

Date: 2011-10-06

Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom

Elegancko poszło, kilka minut i Odin wgrał mi nowy programik, bez brandów operatora :-),

w Odinie zaznaczyłem :

One package ,

poźniej wybrałem ten plik z romem z rozpakowanej paczki,

zanaczyłem jesze pierwszą opcje z góry żeby dołączyła ten plik

TASS_v1.0.ops

(jego treść to hyba instrukcje )

0,mibib

1,qcsbl

2,oemsbl

3,amss

4,arm11boot

5,boot

6,recovery

7,system

8,data

9,csc

10,

Na starszym oprogramowaniu szybko zrobiłem roota"

tzn: za pomocą

upd_1.zip

(ta apka dziłała na telefonie siostry)

i wycigłem plik bml5 z fona sposobem opisanym wyżej

a kod sobie zapisałem w kontaktach - na wszelki wypadek :-) !

Nastepnego dnia wgrałem sobie :

cyanogenmod 7.2 bo 10 jest narazie aby betta. (ale to inny wątek).

Jestem uradowany, bo fajny telefon mam przy sobie i mogę korzystać z dowolengo operatora.

PS. Jednak przy flashowaniu jak wyżej partycje efs etc itd ... zostaje w fonie i jest do nich później dostep. (flashowanie za pomocą odina i jednego pliku).

Edytowane przez syslay79 (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jesteś bogiem! :) nie wierzyłem że, zadziała a tu proszę :) masz u mnie piwo :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co jeśli plik bm15.img jest pusty ? Proszę o odpowiedź..Nie ma ścieżek w tym pliku

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam również mam problem z tym sposobem ponieważ wyskakuje że pliku tam nie ma proszę o pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również mam ten sam problem co piotrekk8403, będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Sorry, mój błąd - rada dla tych powyżej którzy mieli problem: nie bm15 tylko bml(L!)5, pozdrawiam ;)

Edytowane przez tosieq92 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie liczyłbym Panowie na pomoc kolegi...sprawdziłem i ostatnio był aktywny 12 listopada a ja nie mam tego modelu i niestety, nie mam wam jak pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam najlepszym sposobem do tej metody jest ADB o dziwo katalog tools najlepiej umieścić na pulpicie ponieważ jak miałem go w innym miejscu różne cuda się działy Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czemu w tym pliku bml5.img zamiast kodu mam jakies yyyyyyyyyyyy z kreskami nad jak przy ó??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wpisujac te kody su w terminal emulator wyskakuje mi su not found

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To działa tylko jeśli masz Roota. Najpierw zrootuj telefon. Potem działaj.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

można prosić o reup Universal_GB_ROOT.zip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta