Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
mass

[Q][AKCESORIA]Ładowarka samochodowa

Recommended Posts

Znalazłem taką ładowarkę -próbował ją ktoś?

Tak kolega ja kupiłem właśnie taką ładowarkę z Allegro. Co prawda była to inna aukcja ale wyglądają identycznie mam na mysli pudełko i ładowarkę. Zawsze możesz poprosić o real zdjęcia tego produktu. Używam jej już jakiś czas i jestem zadowolony. Jest to oryginalny produkt więc wszystko jest OK.

Jak na razie icon_lol.gif

ok grunt że działa icon_e_smile.gif bez ładowarki ani rusz jak się chce jeździć z GPSem icon_cool.gif

bez problemu mozna tez uzywac oryginalnej ladowarki od nokii na micro usb. model dc-6

a probowal ktos moze ladowac na kablu USB podlaczonym do radia samochodowego(oczywiscie z taka opcja) ?

a probowal ktos moze ladowac na kablu USB podlaczonym do radia samochodowego(oczywiscie z taka opcja) ?

No ciekawa opcja icon_e_wink.gif , ja osobiście w Audi mam orginalny sprzęt Bosse i tam nie mam takiej możliwości i za nic nie zamienie tego sprzętu !! icon_e_wink.gif , myślę że jeśli ładowarki orginalne kosztują 45 zł to już nie ma co kombinować a swoją drogą jeśli tak ładujesz to napisz na ten temat więcej bo pewnie ktoś ma takowy sprzęt i takową opcje.

Edited by Herbi (see edit history)

Sprawdzilem, u mnie laduje ladnie.Aczkolwiek na USB chyba laduje dluzej(?) Bynajmniej tak mi sie wydaje.Nie wiem jak to tak z napieciami wyglada(wie ktos?) Jesli chodzi natomiast o dzialanie to jesli uruchomicie na trybie 'pamiec masowa' to mozecie odtwarzac mp3 ew. inne formaty jakie tam Wasze radio odtwarzac umie. Natomiast dzialanie Garmina wtedy nie jest mozliwe,jesli chcecie go uruchomic to wlaczcie na tryb 'pc suite'.Zauwazylem ze wtedy smiga. Zreszta podobnie jest na kompie w trybie pamieci masowej,wie mze ktos jak to obejsc?

Jeśli używasz telefonu w trybie Pamięci Masowej to nie masz dostępu do żadnych aplikacji z poziomu telefonu zainstalowanych w pamięci masowej. Wtedy sie przełączasz na PC Suite - ale należy pamiętać że USB osiąga pełną przepustowośc TYLKO w trybie Pamięci Masowej.

co są warte ładowarki nie oryginalne? Czy ktoś je próbował?

mass kiedyś miałem przypadek że nie oryginalna ładowarka samochodowa spowodowała mi spięcie na płycie głównej z powodu zbyt dużego napięcia od tego czasu kupuję tylko oryginały.

Za naprawę zapłaciłem 80zł a oryginalna ładowarka kosztowała połowę tej ceny.

Połasiłem się i kupiłem podróbę za 15 zł i straciłem na tym 65 zł.

Decyzja należy do Ciebie. icon_e_wink.gif

no tak, masz rację - kupię zatem oryginał icon_e_smile.gif

Ja kupiłem jakies 2/3 lata temu w MM ładowarkę do Nokii za 19,90 .. "Fajność" tej ładowarki polega na tym ze składa sie z "ładowarki własciwiej" z wyjsciem USB i kabelka. Uzywałem jej z 6280 , 6288 , z ajfonem i teraz z omnią .. Kabelek USB zawsze z telefonem jest , wiec nie mam problemu i nie musze kupować ładowarki za kazdym razem gdy zmieniam telefon. Stosuje tylko jedną zasade - wkładam ładowarke do gniazda zapalniczki dopiero po odpaleniu samochodu.

Swoją drogą ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i wymyślił przepis , ze standard gniazda do ładowania ma być jeden.

Wyobraźcie sobie że podobno od przyszłego roku włąśnie tak ma być na terenie UE, że standard gniazda ładowarki ma być jeden, ciekawe czy to prawad i czy faktycznie tak będzie;)

Dokładnie tak będzie. W sumie to już w tym lepszych modelach tak jest.

Samsung Omnia HD, n97 , Samsung Galaxy , 5800 , n900 , n86 , n82 , i wiele innych już to wejście posiadają ,,, ten przepis wszedł już w życie ..

Takie małe sprostowanie: N82 nie ładuje się przez USB niestety, a wejście ładowarkowe ma małe okrągłe icon_e_wink.gif Zaskoczyło mnie że nasza omnia ma niby to samo co N82 i już myślałem, że będę ją jakoś mógł podłączyć do mojej ładowarki samochodowej z N82... szukałem w omni okrągłej dziury na ładowarkę i nic icon_e_biggrin.gif

Tak więc jeśli mówisz o standaryzowanym porcie ładowania (domyślam się, że chodzi o micro USB) to N82 tutaj nie pasuje icon_e_wink.gif

hmm zdaje się że N82 powstała jeszcze zanim ten przepis wszedł w życie icon_e_smile.gif

W takim razie bede musial kupic orginal bo wlasnie padla mi druga ladowarka tym razem od motorolki,

no w dupsko jeza druga ladowarka ,sa za slabe czy jak?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.