Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
artur

TuneWiki - nareszcie dobry odtwarzacz mp3 na omnie!

Recommended Posts

Długo poszukiwałem sensownego rozwiązania jeśli chodzi o słuchanie muzyki z omnii. Rozczarowany power mp3 (zawieszał się), zniesmaczony wyglądem jukeboxa i bugami ttpoda już straciłem nadzieję na coś sensownego, jednak znalazłem TuneWiki - znakomity odtwarzacz, z ogromnymi możliwościami - autmatycznie pobiera tekst i okładkę (a baza jest dużo dużo większa niż ttpod'a), ma dostęp do winapowych shoutcastów, oglądania teledysków piosenek które mamy w telefonie. ma możliwość wyszukiwania osób na świecie słuchających tej samej piosenki - nawet pogadania z nimi. Z rzeczy muzycznych, brakuje chyba tylko equalizera. Całość działa naprawdę sprawnie i szybko, szkoda że nie ma żadnego widgetu na głównym ekarnie który pokazywałby aktualną piosenkę i dał możliowść sterowania muzyką (takie coś ma ttpod). Program może troche zamulać jak wrzucimy dużo muzyki i połączymy z netem - wtedy intensywnie szuka i sciąga okładki - odczekac trochę az sciagnie wszystko albo rozlaczyc z netem. Cały program - za darmo - do ściągnięcią stąd:

poniżej screeny:

Edited by andrzej6230 (see edit history)
  • Upvote 1

artur - bardzo ciekawy programik. Poniewaz jest to wersja 0.2 to wyglada bardzo rozwojowo. Aczkolwiek trzeba uzbroic sie w cierpliwosc przy instalacji i obsludze programu (np. wysylanie informacji o bledzie programu - jezeli jestesmy offline to musimy przejsc do online inaczej nie opuscimy okranu i pozostanie wylaczenie programu i ponowne uruchomienie).

Odswiezenie biblioteki bylo bardzo szybkie - w prownaniu z wbudowanym softem Omnia-HD.

Minusem moga byc reklamy (w tej wersji jest malutki baner do Nokia cos tam)... ale zobaczymy.

Dobra alternatywa dla kogos komu nie dziala TTpod...

reklamy sa tylko jak jestes polaczony z netem icon_e_smile.gif ttpod tez mial byc rozwojowy, a beta 2 ktora jest dostepna narazie nie ma aktualizacji zadnych niestety... ten ma swoje wady, ale w tym momencie zdecydowanie najlepszy icon_e_wink.gif a co do bledow, to jeszcze sie nie spotkalem z errorem i wyslaniem info o bledzie icon_e_smile.gif a instalacja rzeczywiscie dluga

Na stronie głównej do pobrania jest program lecz jest on o 0,1 MB mniejszy i inaczej się nazywa instalka. Przetestujcie, może jakaś nowsza wesja icon_e_smile.gif

tak, jest to nowa wersja, dodano kilka opcji sieciowych - ale zauwazyłem ze jest blad zwiazany z przypisywaniem okladek do utworów w albumie - niektórych po prostu nie przypisuje, dlatego wrócilem do starszej wersji.

u mnie niestety obie wersję nie działają

może spróbuj z mniejszą liczbą muzyki? albo pokombinuj coś... u mnie dziala okej na sofcie il3

To jakieś dziwne jest. Zainstalowałem wersje pobrana z ipmarta to bylo ok tylko ze wyszukiwalo mi tylko 3 utwory z folderu E:Samsung. Na forum tunewiki widzialem ze kilka osob rowniez ma ten problem co ja na N97. Soft XXIF8. Fakt muzyki mam sporo ale nie zalezy mi az tak bardzo na tym programie zeby ja usuwac.

Wyłączyłem wszystkie patche w ROMPatcher i teraz działa.

Jest możliwość aby program pobrał okładki i teksty do wszystkich piosenek bez odsluchiwania ich ?

Mam tego dość sporo i musiałbym odtwarzac kilka dni żeby wszystko pobrać icon_neutral.gif

Czy jest mozliwosc zeby on przeszeszukiwał tylko wybrane foldery? bo wyszukuje mi jakieś dzwięki np z gry ferrari a to nie jest fajne...

gdy jestesmy w widoku z lista albumow to wtedy program pobiera okladki - tekst - nie wiem... chyba nie da sie naraz calosci... u mnie tez program sie wylacza jak mam wlaczonego patcha c2z... wiec moze to to...

Z dużą dozą nieśmiałości podszedłem dziś do tej aplikacji. I im dłużej się nią bawię tym uważam że jest świetna. Bez wodotrysków, ale z ładnym designem. Jakość muzyki - bardzo dobra, lepsza niż oryginalnego odtwarzacza. Wbudowane internetowe radio (18 000 stacji), odtwarzacz filmów (związanych z słuchana piosenką) sam wyszukuje je w internecie. Poza tym odnajduje bardzo szybko okładki i teksty piosenek. Polecam. Mi się nic nie zawiesza.

U mnie niestety nie działa. Wyłącza się sama. Szkoda bo chyba aplikacja warta uwagi icon_e_smile.gif

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.