Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Gość

[ROM][I9100] I9100XXLPQ / 4.0.3 / Polska / Luty 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Android 4.0.3 (Oficjalny ICS dla Polski) - W Kies jest dostępna aktualizacja - ROM I9100XXLPQ, CSC I9100OXALPQ -

Aktualizacja dostępna w OTA i FUS.

Product Code: GT-I9100LKAXEO
PDA: I9100XXLPQ
CSC: I9100OXALPQ
Phone: I9100XXLPQ

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu zamieszczam działający link :

Hasło: samfirmware.com

Tak na szybko ,rom jednoplikowy,u mnie po flashu stał na logo SAMSUNG, więc wchodzimy w recovery i wykonujemy - wipe data/cache i jest ok ,system odpala

CF ROOT dla tego romu :

Program TriangleAway na tym romie działa i resetuje licznik flaszowań i usuwa żółty trójkąt bez pomocy wtyczki JIG :http://supportsamsung.pl/f940/guide-i9100-androida-4-x-x-triangleaway-v1-10-nowa-metoda-resetowania-licznika-8372/

CF-Root-SGS2_XX_XEO_LPQ-v5.3-CWM5.zip

Edytowane przez Radek (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
[...]

Program TriangleAway na tym romie działa i resetuje licznik flaszowań i usuwa żółty trójkąt bez pomocy wtyczki JIG :http://supportsamsung.pl/f940/guide-i9100-androida-4-x-x-triangleaway-v1-10-nowa-metoda-resetowania-licznika-8372/

No to chyba normalne bo TriangleAway jest na ICS :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że jest na ICS to nie znaczy że na każdym romie zadziała i to klamka miał na myśli iż na tym romie program ten działa.

Więc to wcale nie jest takie normalne i oczywiste.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W pełni sie zgadzam z toba zoltanie. Najlepsza metoda to oldbootloader i jig. Pewna i sprawdzona nie raz przez nas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To że jest na ICS to nie znaczy że na każdym romie zadziała i to klamka miał na myśli iż na tym romie program ten działa. Więc to wcale nie jest takie normalne i oczywiste.
Przerobiłem chyba wszystkie wersje (open-bety i mody) ICS na SGS II na wszystkich TriangleAway działał :)

p.s.

Ciekawe kiedy będą mod kernele (jajka)

Edytowane przez gruby
Dopisek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Od paru godzin bawię się nowym romem i jestem pod wrażeniem:P. We wszystkich programach sprawdzających wydajność , wyniki są większe od moich poprzednich, nawet gdy miałem wrzucony kernel co podkręca do 1.5 GHz. Gps w ciągu ok 5 sekund złapał fixa w programie do sprawdzania prędkości w aucie wcześniej zajmowało mu to ok 2 min.( sprawdzane w domu ) Ogólnie wydaje mi się że telefon pracuje szybciej i płynniej. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety podczas próby zlokalizowania telefonu wyskakuje komunikat "Bieżąca lokalizacja jest tymczasowo niedostępna". Próbowałem aplikacji FasterFix, ale niestety nic to nie dało. Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie wystąpiło chyba raz ale jak zmieniłem lokalizację o parę km to już było ok ;) Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego romu, telefon śmiga aż miło ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam romem bawie sie juz od kilku dni. Jestem pod wrazeniem dlugosci dzialania baterii. Aktualnie jest to juz 30 godzin umiarkowanego uzytkowania, wlaczony tryb oszczedzania baterii, przez caly czas wlaczone wifi, a bateria na ta chwile wskazuje jeszcze 56% mocy. Pomimo trybu oszczednego, tel dziala plynnie. Jedyna aplikacja, ktora polegla to fancy widget - nie odswiezala mi sie godzina na widgecie, zapewne bedzie trzeba poczekac na nowsza wersje. Update zrobiony przez Kies'a, bezproblemowy, bez wipe'a.

Polecam.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

kolego nie wciskaj kitu, ROM pojawił się wczoraj a Ty bawisz się nim od kilku dni ;p. O baterii możesz coś powiwiedzieć po kilku cyklach ładowania...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest to juz ta wersja ostateczna, czy jescze czekamy na os innego?:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zobacz post nr 7 tam jest bootloader ;) wystarczy przeczytać wątek od początku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@grzesiek

Racja, przewartościowałem upływ czasu z uwagi na ciężki nocny ostry dyżur. :) ale i tak pamiętam spadek mocy przy 2.3.5 i aktualnym, bez porównania. Pozdr.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od rana bawię się tym softem i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Do tej pory nie miałem wgranego żadnego ROM'u ICS więc wszystko jest zupełnie nowe dla mnie. Od razu telefon zrobił się ciekawszy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Belek nie wprowadzaj kolegi bez_zawodu w błąd jemu chodzi o oldbootloadera w post nr.7 jest link do stockowy bootloader z XXLPQ.

Oldbootloader

Edytowane przez jacekgpz (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

UWAGA! Jeśli ktoś miałby problem z ustaleniem pozycji telefonu to podaję jak sobie z nim poradziłem: Z marketu ściągamy aplikację FasterFix (potrzebny root) w której zmieniamy domyślną lokalizację telefonu na Polskę (u mnie domyślnie była Hameryka) a następnie program GPS Fix który pomaga przeforsować połączenie z satelitami. Naprawiło się i w chwili obecnej fix zajmuje kilka sekund :)

(Skorzystam z napisania posta i zapytam czy ktoś miał problem z podwójnym wysyłaniem smsów. Zainstalowałem Go SMS Pro i do odbiorców dochodzą podwójne smsy.)

Edytowane przez radziej
literówka (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja mam taki dziwny problem, że po wgraniu ics w klawiaturze zamienił mi się "y" z "z" i trochę głupio się pisze;/ czy wie ktoś jak to naprawić?;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
a ja mam taki dziwny problem, że po wgraniu ics w klawiaturze zamienił mi się "y" z "z" i trochę głupio się pisze;/ czy wie ktoś jak to naprawić?;)

Sprawdź czy nie masz klawiatury domyślnie ustawionej na j.niemiecki , jak masz to przestaw na polski.

Jak otworzysz klawiaturę obok spacji masz ustawienia.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
UWAGA! Jeśli ktoś miałby problem z ustaleniem pozycji telefonu to podaję jak sobie z nim poradziłem: Z marketu ściągamy aplikację FasterFix (potrzebny root) w której zmieniamy domyślną lokalizację telefonu na Polskę (u mnie domyślnie była Hameryka) a następnie program GPS Fix który pomaga przeforsować połączenie z satelitami. Naprawiło się i w chwili obecnej fix zajmuje kilka sekund :)

(Skorzystam z napisania posta i zapytam czy ktoś miał problem z podwójnym wysyłaniem smsów. Zainstalowałem Go SMS Pro i do odbiorców dochodzą podwójne smsy.)

problem z podwójnymi sms-sami a właściwie z alternatywnymi programami, na stockowych wiadomościach wszystko wporządku...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta