Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
grzesiek_bu

[ROM][I9100] I9100XXLPQ / 4.0.3 / Polska / Luty 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalasz Odina,i nic tam nie grzebiesz tylko umieszczsz rozpakowany plik CF-ROOT z końcówką tar. Jako PDA

Dzięki klamka zrobiłem roota. Czy ten zółty trójkącik przy uruchamianiu to tak ma być zawsze? Bo jest drażniący troszkę. Można go jakoś usunąć? Czy tu chodzi o to tringleaway, o którym piszą forumowicze? w moim starym SGS po dodaniu roota nic podobnego nie występowało. Dlatego tak się dopytuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W SGS2 tak właśnie jest ,użyj programu z :http://supportsamsung.pl/f940/guide-i9100-androida-4-x-x-triangleaway-v1-10-nowa-metoda-resetowania-licznika-8372/ i po kłopocie ,działa na tym romie, więc spoko, trójkąt zniknie i licznik nabity też. Ja osobiście testowałem wersje v 1.10 i jeszcze mnie nie zawiodła

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W SGS2 tak właśnie jest ,użyj programu z :http://supportsamsung.pl/f940/guide-i9100-androida-4-x-x-triangleaway-v1-10-nowa-metoda-resetowania-licznika-8372/ i po kłopocie ,działa na tym romie, więc spoko, trójkąt zniknie i licznik nabity też. Ja osobiście testowałem wersje v 1.10 i jeszcze mnie nie zawiodła

W porządku tak zrobię. Dziękuję Ci bardzo za pomoc i za cierpliwość. Widzę, że jest już wersja 1.25 więc tej właśnie użyję ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak na przyszłość Reches ,wszystko jest na forum -trzeba tylko chcieć i poczytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Ja też od tygodnia użytkuję ICS'a . W zasadzie chwalę sobie tą zmianę . Jest jednak jeden szczegół który mnie trochę irytuje. Mianowicie na Gingerbread 2.3.4 (taki miałam poprzednio) mój SGS2 obsługiwał full USB hosta.

Tzn. obsługiwana była pamięć usb Pen jak i myszka oraz klawiatura usb. (oczywiście podpięte przez odpowiednią przejściówkę). Teraz jednak po zmianie na ICS (Odinem i bez żadnych dodatkowych modyfikacji typu Root ) system podpinaną pamięć widzi i w pełni obsługuje, lecz nic poza tym . Keyboarda nie widzi ani myszki. Pal diabli myszkę lecz na keyboardzie trochę mi zależy. Sprawdźcie proszę czy u Was też tak jest czy może tylko ja coś skopałam.

Jaga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzam. Mimo iz myszka czy klawiatura na sofcie 2.3 dzialala teraz juz nie. Mnie akurat zalezy tylko na Pendrive podlaczanym czasami do Galaxy i ta opcja dziala.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, po kilkumiesięcznej przerwie wróciłem do i9100 i na wstępie wrzuciłem w/w ROM. Wszystko działa bardzo szybko i płynnie. ICS w tym wydaniu naprawdę warto wgrać do telefonu. Jedyne wady jakie zauważyłem to brak zgodności z niektórymi aplikacjami np. Yanosik - nie widzi połączenia z internetem. Mimo to polecam!

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To raczej odwrotnie... brak zgodności aplikacji z Androidem 4.x.x. Jeśli Ci tak zależy na takich aplikacjach to zainstaluj MapaMap Radar Stop z Google Play...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Wielki.Brat

Nie mogę zmienić produkt code mam XEU i chciałem zmienic na Polskę ale nie pokazuje mi sie klawiatura i mozliwość wpisania, macie jakieś rady?

PS.

Mam mac komputer i na samsungu andka2.3.4 i chciałem zmienic PC na polskę i poprzez kies zaktualizować do 4.0.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Jak usunąć roota z tego Romu. Czy jest taka możliwość? Jeśli jest to jak to zrobić? Szukałem zarówno na forum jak i w necie jak to zrobić ale bez skutku. Może tu mi ktoś pomoże. Zazwyczaj się na was nie zawodziłem ;)

Pozdrawiam i dzięki z góry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam,

Jak usunąć roota z tego Romu. Czy jest taka możliwość? Jeśli jest to jak to zrobić? Szukałem zarówno na forum jak i w necie jak to zrobić ale bez skutku. Może tu mi ktoś pomoże. Zazwyczaj się na was nie zawodziłem ;)

Pozdrawiam i dzięki z góry

Wgraj ponownie ten sam rom odinem a root sam zniknie, tylko nie rób wipe data/system ani cache bo stracisz wszystko a to nie jest potrzebne po wgraniu ponownie tego samego romu jak chcesz sie pozbyć roota. Pozdrawiam

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wgraj ponownie ten sam rom odinem a root sam zniknie, tylko nie rób wipe data/system ani cache bo stracisz wszystko a to nie jest potrzebne po wgraniu ponownie tego samego romu jak chcesz sie pozbyć roota. Pozdrawiam

Dziękuję bardzo Punisher

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy to bug czy poprostu coś się zwiesiło, ale wczoraj nie mogłem włączyć Wii fii. Po kliknięciu na belce ikona podświetliła się tak jak by się łączyło, ale przez dłuższą chwilę nic się nie działo. Wyłączyć też się nie dało. Ani przez belkę ani przez ustawienia. Pomógł reset słuchawki. To mój pierwszy problem z tym romem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten problem występował już na LPQ... na LPS jest poprawa ale bug nie został usunięty całkowicie. Najczęściej tak się dzieje gdy masz aktywne połączenie 3G i w tym samym momencie włączasz Wi-Fi....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podczas próby zainstalowania wyskakuje instalation aborted i nic sie nie dzieje....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oczywiście,krok po kroku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To napisz nam po krok kroku w którym miejscu Ci ten aborted wyskakuje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta