Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
mr_omega

[ROM][I9001] MoonROM v.4.2 Już jest!

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie postujemy tylko na ściśle określone z ROMem rzeczy typu błędy (o ile są ;)) testy ROMu, konkretne opinie.

Wszelkie inne żale, pytanie jaki kernel wybrać, a jak się to instaluje, a z czym to się je itp itd wypisujemy tutaj->http://supportsamsung.pl/f1727/info-ksi-ycowe-pierdo-y-dzia-pogaw-dek-wszelakich-9051/

Instalujemy przez CWM np wg tego poradnika->http://supportsamsung.pl/f1713/guide-i9001-odin-cwm-flashowa-pomoc-odina-cwm-recovery-7964/

MoonROM 4.2

Zmiany w stosunku do wersji 4.1:

-dodano aplikację Toggle2G

-dodano aplikację Pdroid

-dodano aplikację DSP manager

-dodano sterowniki dźwięku, które był maglowane w temacie o pogorszeniu jakości dźwięku http://supportsamsung.pl/f1405/info-i9001-nowe-oficjalne-rom-y-samsunga-pogarszaj-parametry-telefonu-8384/

-dodano kilka skryptów init.d i opcji w build.prop

-podmieniono kilka plików systemowych dla lepszej wydajności

-arabski patch dodaliśmy ze względu na to, że ROM pójdzie też na XDA

DOWNLOAD MoonRom_4.2 :

Rozpakuj paczkę i wypakowany rom w postaci jednego spakowanego pliku wrzuć na pamięć fona , nie rozpakowujesz dwa razy a raz !!

MoonROM v4.1

- XXKQB (value pack) baza

- zipaligned

- deodexed

- rooted

- usunięte zbędne apki

- init.d scripts

- build.prop tweaks

- Beats audio drivers

- Sony Bravia engine

- fixed Wifi

2 Themesy:

- ICS (niebieski)

- Moon (żółty)

7 Kerneli:

- Vitaliy 26-23

- FeaCore nonOC

- FeaCore OC

- Cranium v9 OC

- Cranium v6 OC

- SkyHigh v1.4

- Stock KQB kernel

4 Launchery:

- TouchWiz 3

- TouchWiz 4.5

- DX Home

- Go Launcher EX

Rozszerzony pasek powiadomień - 12 przycisków (by Arek125):

Programy do wyboru:

-CPUMaster free

-Battery Drain

-Maps

-NotiGo

-NoLock

Dodatek do Vitaliy kernel:

-AdrenalineShot ex v.14

Opcje:

- bootsound on/off (dźwięk startowy)

- bootanimation on/off (animacja startowa)

Galerie 3D

-stock

-cyanogen

to wszystko w AROMA INSTALLER

resztę sprawdźcie sami :D

Download MoonRom_4.1 :

Hasło do rozpakowania : supportsamsung.pl

Rozpakuj paczkę i wypakowany rom w postaci jednego spakowanego pliku wrzuć na pamięć fona , nie rozpakowujesz dwa razy a raz !!

Dla tych, którzy mają problem z kartą SD na kernelu SkyHigh specjalnie przygotowana paczka pod MoonRom SkyHigh 1.4d instalować przez CWM.

Zabrania się umieszczania ROMu na innych forach bez naszej zgody. Można linkować do naszego forum.

Moon theme (gold)

15070d1334798921t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-shot_000001a.png 15071d1334798930t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-sc20120419-030101.png 15072d1334798937t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-sc20120419-030651.png 15073d1334798947t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-sc20120419-030720.png 15074d1334798955t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-sc20120419-030634.png

15075d1334798964t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-sc20120419-030457.png 15076d1334798971t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-sc20120419-030550.png 15077d1334798978t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-sc20120419-030048.png 15078d1334798986t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-shot_000001.png 15079d1334798994t-rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-shot_000003.png

ICS theme

INFO : Linki do romów Moon umieszczamy w dwóch miejscach :

na Hotfile dla normalnych userów oraz na naszym forumowym serwerze dla grupy VIP.

post-12385-14005013427516_thumb.png

post-12385-1400501342768_thumb.png

post-12385-14005013427832_thumb.png

post-12385-14005013428077_thumb.png

post-12385-14005013428232_thumb.png

Edytowane przez Dychowski (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Arek125

Ten żółty kolor wygląda niesamowicie w smsach. Fajna sprawa jest też z tym księżycem w lewym górnym rogu w aplikacjach.

Instalacja przez CWM.

Theme nie nadają się do innych romów niż MoonROM v4.1

Jest to praktycznie połowa instalacji MoonROM.

Edytowane przez Arek125
ze względu na głupie pytania (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wgralem ICS zaraz dodam screeny ... dodam ze bateria sie zmienila(nie wiem czy na lepsze) reszta REWELACJA i prosba do Ciebie Jackq bo wiem ze ty sie lupujesz w tych animowanych przejsciach mozecie wypuscic ISC na CWM bez animacji;] dodam że mam zainstalowane ICS pro- ewentualne roznice w wygladzie w porownaniu do zwyklego theme na go launcher.

Pozdrawiam

53035ec2-0064-23c4.jpg

53035ec2-0074-b32e.jpg

53035ec2-0087-6062.jpg

53035ec2-0095-f0c2.jpg

53035ec2-00a5-3c3d.jpg

53035ec2-00b0-9a6c.jpg

53035ec2-01ee-fe8d.jpg

53035ec2-0285-87a6.jpg

Edytowane przez immortal3k (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest theme GoldenMoon.

Ekran pochodzi z zegarka.

Wyciągnij na pulpit zegarek z aplikacji. Kliknij i rozkminiaj.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Landor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

To mój pierwszy post na tym forum, chociaż sledze forum od 2 albo 3 moons.

Świetna robota panowie od moon`a

Zainstalowałem jak do tej pory 3x (wersja 4.1) za każdym razem z sukcesem (dlatego żeby dobrać sobie wszystko co mi pasuje i wypróbować konfiguracje), z góry uprzedzam jeszcze nie zdążyłem przetestować wszystkiego, ale księżyc 4.1 działa i to wyśmienicie.

instrukcja instalacji od moonROM 4.0 http://supportsamsung.pl/f1727/rom-i9001-xxkqb-moonrom-v4-0-06-04-2012-a-8866/

chociaż ja wykonałem backup zgodnie z tym http://supportsamsung.pl/f1713/guide-i9001-android-backup-przywracanie-dane-sms-kontakty-titanium-backup-7799/

i z tym http://supportsamsung.pl/f1713/guide-wykonujemy-backup-aktualnego-romu-7642/

następnie Hard Reset przed instalacją potem kopia moon`a na wewnętrzną kartę następnie tryb recovery i install from internal SD.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Przede wszystkim głęboki ukłon autorom, Wasz romik na chwilę obecna numer 1. Już dawno nic tak szybkiego, płynnego, stabilnego. Ciężko będzie to poprawić, chyba że weźmiecie się za ICS bo w GB to już chyba nic nie zostało do podkręcenia:-) . Dołączam się w pełni do słów Arka, odpuścić sobie, nie śmiecić forum. Jackq, Omega, gratuluje i pozdrawiam.

Chlast z i9001

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

v4.1 spisuje się na razie rewelacyjnie. Theme ICS jest świetny i dopracowany. Nie zauważyłem problemów z kolorami jak to było w v4.0. Jedyny błąd jaki na razie widzę to: gdy próbuję przestawić kolejność przycisków statusbara to nie za bardzo się da. Raz się uda, raz jakoś dziwnie przeskakują, a raz w ogóle nie reaguje. Rozwiązałem to tak, ze wyłączyłem wszystkie przyciski i włączałem w takiej kolejności w jakie je chciałem.

Całość ROM rewelacja. Świetna robota panowie.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to czas na moją opinię:

Testuję Moona od rana więc na temat baterii się nie wypowiem.

wgrany z Aroma:

- Theme Moon

- SkyHigh ( obnizone taktowanie do 1401.6, smartass v2)

- TouchWiz 3

- Galeria stock

- Programów do wyboru nie wgrywałem. Wolę sobie osobno wgrać, wtedy mogę odinstalować w każdej chwili.

- Bootsound - off.

Po instalacji romik troszkę zamulał ale tylko do pierwszego restartu.

Doinstalowałem sobie ADW Launcher (pasi mi bardziej niż GoLauncher) oraz Perfect Keyboard.

Romik działa rewelacyjnie, animacje śmigają pięknie. GPS złapał fixa na Sygicu chyba w 5 sekund. Wifi na razie nie zerwało połączenia ani razu. Dzięki wielkie za Waszą pracę i dzięki dla waszych żon za wyrozumiałość.

Aha i nie przejmujcie się paroma debilami. Wiekszość jest na szczęście normalna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie tylko zastanawia czy poza tym błędem, który wywala na starcie systemu, że proces został zatrzymany (tak instalowałem dodany dolphin browser) w jakiś sposób wpływa na funkcjonalność romu? Testuję Moona v4.1 już kilka godzin i nie zauważyłem problemów przez to związanych. Kernel oczywiście SkyHigh ( nieobniżane taktowanie, a co tam! jak się bawić to się bawić 1,8 śmiga jak mała owieczka :D) Wielkie gratulacje i podziękowania dla twórców. Brawo Panowie! Dla niedowiarków co chcą czysty rom bez niczego bo ramu im ciągle brakuje. W wersji 4.1 ram u mnie wynosi od 180 do 210 tylko, co dla mnie jest rewelacyjne594cfb38-572d-6760.jpg

post-31412-14005013436265_thumb.png

Edit jackq:

nie powinno się dziać nic złego, kilka dni używałem tak fona, nie zauważyłem, żadnych niepokojących objawów.

Zawsze możesz ainstalować nową wersję bez przeglądarek lub w starej wybrać stockową a potem doinstalować jaką chcesz z marketu.

Edytowane przez yerodin (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testuję Moona od rana :

wgrany z Aroma:

- Theme Moon

- TouchWiz 3

Romik działa rewelacyjnie, animacje śmigają pięknie.

Zauważyłem tylko jeden problem, chętnie bym naprawił go sam, ale nie wiem jak: jak w dialerze wybieram numer, i powiedzmy wciśne cyfrę 3....wyskoczy pierwszy jakiś kontakt zawierający tą cyfrę, bądź litery przypisane do klawisza 3 oraz zboku propozycja kontaktów, gdy ją wciśniemy widzimy listę kontaktów: I tu problem czarna czcionka na szarym tle...przy podświetlaniu kiepskim na zewnątrz cieżko coś odczytać...a wystarczyło by zamienić kolor czcionki na białą....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moonrom 4.1 kernel witka plus adrenalinka z aromy, moon theme. Lekkość pracy naprawdę świetna, zauważyłem na swojej cegle że bez antutu cpu i szperania w taktowaniu chodzi zauważalnie płynniej. I takie cuś mnie dreczy jedynie, ilekroć zrestartuje telefon, po wpisaniu pinu kilkakrotnie telefon wisi na komunikacie ze zdjęcia załączonego poniżej. Po którejś próbie po dłuższym (około 10 minut) oczekiwaniu tel sie uruchomił

59e58f91-13fd-ee54.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kambastian: taki objaw miałem po pierwszej instalacji. Wyciąłem wszystko w pioruny, mount, format, ponowna instalacja z pełnym wipe-m, po instalacji przywrócenie ustawień fabrycznych i problem się skończył. Jeszcze jedno: podczas wyboru aplikacji ustawiłem instalację stockowej przeglądarki - Dolphina doinstalowałem później. Od tej pory nie mam żadnych problemów z działaniem romu. No może poza tym, że w pośpiechu (przy pomocy cwm) sformatowałem sobie kartę SD i pozbyłem się kontaktów terminarzy i paru innych zabawnych elementów... hi hi! Dobrze, że wcześniej zrobiłem synchronizację z outlookiem.

Ciekawa sprawa: Krótko po instalacji i przywróceniu aplikacji miałem batterydrain na poziomie ok 10%/h, po czym zużycie usiadło do 5%/h i spadało dalej. Pod tym względem rom zachowuje się inaczej niż wersja 4.0, w której niskie zużycie miałem od samego początku. Aktualnie padł mi akumulator - ciąg dalszy testów od jutra rana.

Po naładowaniu do fulla batterydrain spadł do poziomu poniżej 1% i jest cacy.

Edytowane przez Nabu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Testuję Moona od rana :

wgrany z Aroma:

- Theme Moon

- TouchWiz 3

Romik działa rewelacyjnie, animacje śmigają pięknie.

Jakby kopiuj-wklej z postu nr 59.

Ale to znaczy że dobra konfiguracja nam się trafiła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nabu mi reinstalacja i formaty i fixy nie pomagają,.zapomnialem o tym nadmienić w poście. Ale to drobnostka. Drodzy Autorzy, Jak wpadliście na tą genialną kolorystykę ?!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A byliśmy pijani i widzieliśmy na żółto :D hehehe

Uploaduje nowszą wersję, bez przeglądarek. Żeby nikt nie sapał, że ma fc.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

konfiguracja:

tw 3

moon theme

feacore non oc

bez żadnych programów do oc itd

0 aplikacji z aromy

i żadne błędy jeszcze nie występowały wiec tę konfiguracje możecie śmiało wrzucac :)

roomik wygląda bardzo przyzwoicie i śmiga jak rakieta. Brawo dla twórców i oby tak dalej !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nie wiem czemu ale po zainstalowaniu MR4.1 (pełen WIPE, instalowany kilka razy) mam teraz klawiaturę systemową a nie tą Waszą :(

To jakiś dodatkowy motyw (np z GoLouchera) czy coś u mnie nawaliło?

post-12783-14005013437009_thumb.png

Kolejna propozycja to dopracujcie ikonki - chodzi mi o te w górnych pasku; jak robi się skan multimediów a bawię się złotym motywem to i tak ikonka skanu multimediów ma niebieskie wstawki zamiast złotych :/

Co do samej pracy ROMu nie mam zastrzeżeń.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po instalacji jest standardowa klawiatura. Inną trzeba sobie doinstalować. Ja mam taką:

53f24190-a8a3-70ee.jpg

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po reinstalacji wersji moonromu 4.1 bez przeglądarek w konfiguracji vitality v26_23 plus adrenalinka z aromy i ICS theme, sformatowaniu internalSD oraz kilkukrotnym potraktowaniu cegły kodem śmierci i spustoszenia, telefon wstał jak młody BÓG. Wszystko działa super płynnie, przewijanie list nie szarpie, ilość RAMu zawsze w zapasie, niewiem cużeście Drodzy Omego i Jackq uczynili ale samo pobieranie przez wifi jest znacznie szybsze niż w wersji moonrom 3.7, z której się przesiadłem.Bardzo dużo smaczków wizualnych, dopieszczone paski, ramki i suwaki. Błąd odblokowywania karty sim oraz zamykania aplikacji phone.apk już nie występuje, ładuję baterię, jak się prund skończy, zaraportuje stabilność i czas pracy cegły na baterii.

Do przedmówców : klawiatura po zainstalowaniu moonromu 4.1 domyślnie ustawia się Samsungowska, masz jeszcze do wyboru zaimplementowaną SWYPE, poszperaj w ustawieniach a napewno znajdziesz

Edytowane przez kambastian (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok no więc jestem po kilku godzinach zabawy z MoonRomem v4.1. Zacznę od tego, że nie miewam nigdy problemów z instalacjami romów, które niektórzy opisują. Zawsze przed instalacją robię albo kodem, albo z poziomu telefonu przywrócenie ustawień fabrycznych i format usb, potem w cwm montuję /system i robię formacik /cache/system/data/dalvik. Po takim czymś nie zdarzają mi się problemy. I problemów nie było żadnych z nowym Moonem. Wybrałem w zasadzie rom bez dodatkowego softu (tylko mapy, żeby potem nie ściągać). Motyw ICS, kernel Vitality i adrenalinę. Zero problemów. Romik stabilny i graficznie spójny. Po instalacji zmieniłem tylko sobie w CPU master taktowanie na 1800, bo lubię te pół sekundy przyspieszenia w stosunku do 1400. Nie próbowałem gpsu, ale wifi śmiga bardzo szybko. Ogólnie wrażenie z krótkiego użytkowania to przede wszystkim zero przywieszeń, zwolnień i uczucie solidności. Nie wiem co ma w sobie Simplistic Plus, ale odnoszę wrażenie, że ogólna responsywność jest jeszcze lepsza. W Moonromie jednak też nie ma się do czego przyczepić. Nawet pokazuje mi kilka punktów więcej w Antutu na tym samym kernelu (4604, a Simplistic 4579). Krótko testowałem, ale mam wrażenie, że na Simplistic (XXKQ1) bateria odrobinę wolniej znika, ale są to pewnie różnice kilku dodatkowych godzin, a których pisałem przy okazji porównania Simplistica z MoonRomem 4.0. Nie licząc dziwnych romów nastawionych wyłącznie na wyniki, to zarówno romy open, jak i romy modyfikowane chcące dostarczyć poważniejszy soft dbają teraz o baterię w mniej więcej porównywalnym stopniu. Rom czysty i nie zapchany badziewiem, szybki, ale nie kretyńsko nakręcony kosztem stabilności. Dobra równowaga pomiędzy komfortem użytkowania i stabilnością. Piąteczka za dobrą robotę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety tak jak w przypadku poprzednich wersji nie jest ten rom w stanie funkcjonować na moim telefonie.

Na każdej wersji mam restarty gier tzn ponownie się wczytuja. Nie jest to wina kernela bo używam zawsze feacore.

Proszę się nie rzucać że się czepiam i narzekam. Takie są fakty. Tylko na moonrom mam takie problemy.

Edytowane przez hultai (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Niestety tak jak w przypadku poprzednich wersji nie jest ten rom w stanie funkcjonować na moim telefonie.

Na każdej wersji mam restarty gier tzn ponownie się wczytuja. Nie jest to wina kernela bo używam zawsze feacore.

Proszę się nie rzucać że się czepiam i narzekam. Takie są fakty. Tylko na moonrom mam takie problemy.

Jeśli możesz podesłać jedną z APK - zrób to. sprawdzę u siebie.

Sam namordowałem się z niestabilnością ROMów opartych na KQB u siebie.

Do dziś np. nie chce u mnie wogóle działać LGCAMERA :/

Z niektórymi apk'ami dałem sobie radę -> sposób instalacji ROMu i/lub podmiana kernela.

BTW - próbowałeś może Kernela Viataliy'a?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też miewałem takie same problemy jak Ty. Tylko miałem kernel "Vitaliy 26-23" i często miałem restarty gier lub wcale się nie odpalały. Zamieniłem kernel na "SkyHigh v1.4" i muszę powiedzieć, że ani razu na tym kernelu nie małem restartu gry, jak również wszystkie gry jakie dotąd instalowałem (Adventures of Tintin, Backstab, Modern Combat 1,2,3, Dungeon Hunter 1,2,3, Gta 3) chodzą wyśmienicie płynnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Max78

Po prostu ściąg z google np wheres my water free. Nawet na takich grach jest po paru minutach problem u mnie.

Co do skyhigh to chętnie spróbuje i dam znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta