Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
mihassone

[Q][AKCESORIA]OMNIA HD Słuchawki

Recommended Posts

Cześć ...

Chciałem zapytać jakich innych słuchawek używacie w Omnii ... Ja kupiłem Creative ep-630 ... Ogólnie grają lepiej niż oryginalne z Omnii ... Bass lepszy ... Ale dla mnie to za mało ... Boję się wydać 100-150 zł na słuchawki sennheisera np cx350/cx500 ... Czy ktoś już miał okazje posłuchać muzyki na Omnii na tych słuchawkach lub innych ? Porównajmy ...

Guest jacekin

Witam.

Do swojej Omni kupiłem Sennheiser style cx550.

Grają naprawdę ładnie i potrafią wyciągnąć przyjemny bas z omniaszki.

Mój brat jakiś czas temu kupił słuchaweczki SENNHEISER z Allegro za ok.100PLN. Widzę teraz że to model właśnie CX350. Nie pomyślałem nawet aby przetestować je na Omni zanim nie przeczytaniem tego posta. Powiem że dźwięk w porównaniu ze słuchaweczkami dedykowanymi dla Omni które obecnie posiadam jest o niebo lepszy - jestem pod wrażeniem, dobry bas, bardzo czysto. Dla mnie jako melomana amatora jest naprawdę rewelacyjnie.

Sennheiser lub Koss, ( z takich w przystępnej cenie )

Koss daje lepszą gwarancję z tego co wiem,

osobiście posiadam Sennheisera i jestem zadowolony.

Tylko nie porwij się na te z allegro w cenach 50-100 zł no na 99 % kupisz podróbkę, sporo o tym na google można poczytać - wpisz sennheiser fake, albo nawet po polsku kilka tematów widziałem, na to nie masz gwarancji i jak się domyślam dźwięk jest bazarowy. Najlepiej kup w sklepie, będziesz miał pewność i w razie czego gwarancję.

Kossa nie miałem okazji sprawdzić ale to też świetny sprzęt, i jak kiedyś padną mi moje to spróbuję Kossa.

--

Widzę że chcesz wydać 100-150 zł, za tą cenę (150 zł ) w sklepach masz pewny oryginał CX 300 II, na allegro z salonów audio da się kupić za 120 też. Jeśli mogę coś dodać to słuchawki te nie walą basem jak np Sony, ale za to odsłuch jest bardzo czysty i wyrazisty, szczególnie środek i góra, bas za to jest wyraźny i głęboki ale nie zbyt mocny. Mi takie pasują bo słucham różnej muzyki i nadają się w sam raz.

Natomiast ta ostrość dźwięku ma też wady w postaci szumu, tj. słuchanie słabych MP3 w jakości typu 128 kbps, jeszcze z jakichś dziwnych źródeł, skutkuje dość słyszalnym szumem, nie jest to jakiś baardzo silny szum, ale na słabszych słuchawkach tak tego nie słychać. Dlatego najlepiej ściągać FLACA i przerabiać na WAVE.

Sorry osd nie do końca się zgodzę z tymi podróbkami w przedziale cen które podałeś. Sennheiser CX350 na ceneo.pl można kupić już za 149zł, a na allego kupić można jeśli się "zapoluje" za ok. 100PLN jak i 180PLN. Nieraz taniej w sklepie. Ktoś kto chce sprzedać podróbkę również może wystawić produkt za cenę z kosmosu, a my będziemy myśleć że drogo więc oryginał.

Ja osobiscie polecam AKG K324P. Wspaniala jakosc dzwieku gdziekolwiek bym ich nie podlaczyl. Piekny pelny, czysty bass i naturalnie swiszczace wysokie, dla mnie miod i orzeszki icon_e_smile.gif

Sorry osd nie do końca się zgodzę z tymi podróbkami w przedziale cen które podałeś. Sennheiser CX350 na ceneo.pl można kupić już za 149zł, a na allego kupić można jeśli się "zapoluje" za ok. 100PLN jak i 180PLN. Nieraz taniej w sklepie. Ktoś kto chce sprzedać podróbkę również może wystawić produkt za cenę z kosmosu, a my będziemy myśleć że drogo więc oryginał.

Dlatego polecam kupić w sklepie i się nie głowić czy kupiliśmy za 100 oryginał czy nie.

Na ceneo CX300 kosztują od 130 do 170 zł.

CX300 II - podobnie.

Jednakże dalej nie chce mi się wierzyć że te poniżej 100 zł na allegro to są oryginały.

Najlepiej raz odżałować kilka dych więcej, iść do sklepu i nie pluć sobie potem w brodę że się kupiło podróbkę.

Edited by Herbi (see edit history)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.