Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[INFO][I9300][AKCESORIA] Dodatkowe bajery dla Galaxy SIII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 marco

marco

Member

• 62 postów

Napisano 23 maj 2012 - 13:43

Sam SGS3 ma podobno wszystko sam w sobie, no ale zawsze można jeszcze coś do niego przyłączyć albo w coś go ubrać
Dołączona grafika

Samsung Galaxy S III HDMI Adapter
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KJMFOi-GXp8
Stacja dokujaca

Samsung Galaxy S III pokrowce

player sieciowy Wi-Fi opisałem go bardziej szczegółowo tu http://supportsamsun...m-ekranie-9300/

rysik

ładowarka baterii

Mobile Fun Connection Kit for Samsung Galaxy S3 ...dosyć ciekawa i wygodna rzecz
http://www.youtube.com/watch?v=_SOcHFC3MnI&feature=player_detailpage

Uchwyt samochodowy
Załączony plik  81pZMu79TbL._AA1500_.jpg   128,09 KB   90 Ilość pobrań

Użytkownik marco edytował ten post 02 czerwiec 2012 - 21:09

• 0

#2 lyru

lyru

Member

• 32 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 15:25

Obecnie posiadam Oryginalne etui Mesh Vent Samsung i9300 Galaxy S3 (2424905625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i szczerze polecam, świetnie dopasowany, dobrze wyglądający bumper ale to nie wszystko, najbardziej się obawiałem tego, czy będzie mi przeszkadzał tak jak podobny mesh case w SGS II, ten jest pod tym względem świetny :) Idealnie leży telefon w dłoni, nie ma uczucia, że telefon zaraz wyślizgnie się z ręki poprzez gumowaną powierzchnie. Naprawde polecam, do kompletu zakupiłem także folie na ekran 2x Folia SafeScreen CLEAR SAMSUNG i9300 Galaxy S3 (2419191050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. także gorąco polecam !!

Jeszcze co do tego dziwnego wybrzuszenia na mesh case'ie, denerwowało mnie od samego początku, wystarczy ściąć ostrym nożem, chwila zabawy i po sprawie :) Jeżeli kogoś to zainteresuje, mogę zrobić fotki wysokiej rozdzielczości jak jest dopasowany oraz jak to mam docięte.
  • 0

#3 svistu

svistu

Member

• 86 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 18:30

Ja osobiście uważam, że ciekawszym uchwytem samochodowym jest ten z filmiku poniżej:
http://www.youtube.com/watch?v=lWdNqmpnW_E&hd=1
Dodatkowo sprzedawca produktu do uchwytu dodaje ładowarkę samochodową oraz zestaw do montażu uchwytu w kratce nawiewu (link do aukcji na allegro tutaj)
  • 0

#4 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 19:16

Sprzedawca powinien Ci ten uchwyt gratis wysłać za reklame , to forum przegląda średnio 260.000 ludzików wiec wiesz... uchwyt gratis dla koleszki svistu !! :amant2:
  • 0

#5 svistu

svistu

Member

• 86 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 21:50

Bałem się takiej reakcji jak wstawię link ;) Jak trzeba to go usunę.
Filmik pokazałem bo uważam, że uchwyt fajny i warty polecenia :)

PS. Aż zagadam ze sprzedającym i mu Twoją propozycję przedstawię :D

Użytkownik svistu edytował ten post 20 czerwiec 2012 - 21:53

• 0

#6 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 21:53

spoko spoko ale uchwyt mógłbyś wyrwać wtedy chociaż jest coś z tej reklamy dla kogoś a tak to znów jakaś pijawka się śliźnie po naszym forum :amant2:, uchwycik fajny i warto go pokazać.
  • 0

#7 kajot

kajot

Junior Member

• 2 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 22:33

dobrze spasowane futerały - silikon Samsunga na 4+, i bardzo ekstremalny ale doskonale spasowany Case Mate Tough
https://www.facebook...21488672&type=1

Załączony plik  539694_331135190303895_1050485840_n.jpg   15,57 KB   96 Ilość pobrań

Załączony plik  539629_331132966970784_552892281_n.jpg   15,38 KB   88 Ilość pobrań
  • 0

#8 Reseller

Reseller

Member

• 109 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 lipiec 2012 - 20:46

Wciąż mam SGS II i jedną z przyczyn dlaczego wciąż SGS II a nie SGS III jest brak oryginalnego, dedykowanego AKTYWNEGO uchwytu do tego telefonu. O co chodzi Samsungowi?
Dla mnie rewelacją jest ECS-V1A2BE - PRZEGLĄD | SAMSUNG samoczynnie po podłączeniu telefonu uruchamia mi CarHome Ultra i nie muszę się bawić w próby podłączania ładowarki do aparatu. W pokazanym powyżej uchwycie - za każdym razem idealnie trafia do gniazda minimalizując szansę jego uszkodzenia. Jest podobny uchwyt do Galaxy Note, dlaczego zapomnieli albo celowo zaniechali tego typu uchwytów do SGS III? Może pojawią się w przyszłości - niestety Samsung.pl na moje pytanie milczy od prawie dwóch tygodni.
  • 0

#9 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 10 lipiec 2012 - 21:27

Dosłownie taki sam używam na Note i jestem happy. Samsung czasami jest nieprzewidywalny , wypuszcza nowe fony ale z akcesoriami czeka...do kiedy ? aż wyjdą z obiegu dane fony ? przecież to kolejny strzał w kolano bo i na akcesoriach się zarabia a i fony lepiej się sprzedają jak mają zaplecze w postaci wszystkich gadżetów , cóż...może jak się zmieni zarząd ktoś tam zacznie myśleć inaczej.
  • 0

#10 Reseller

Reseller

Member

• 109 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 lipiec 2012 - 07:13

Dostałem wreszcie odpowiedź z Samsunga w sprawie uchwytu:
"Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

W chwili obecnej nie posiadam informacji czy dla telefonu o oznaczeniu modelowym GT-I9300 będzie dostępny aktywny uchwyt samochodowy. Proszę na bieżąco śledzić funpage na Facebook'u (Samsung Polska), pojawiają się tam najnowsze informację, dotyczące również nowych akcesorii.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania. "

He he he he he, najbardziej ucieszyło mnie sformułowanie "funpage na Facebook'u (Samsung Polska)" - z tego co się orientuję, to większość firm ma FANPAGE, nie FUNPAGE, ale Samsung zawsze był indywidualistą :-)
  • 0

#11 Landor

Landor
  • 1490 postów

Napisano 12 lipiec 2012 - 07:30

Dostałem wreszcie odpowiedź z Samsunga w sprawie uchwytu:
"Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

W chwili obecnej nie posiadam informacji czy dla telefonu o oznaczeniu modelowym GT-I9300 będzie dostępny aktywny uchwyt samochodowy. Proszę na bieżąco śledzić funpage na Facebook'u (Samsung Polska), pojawiają się tam najnowsze informację, dotyczące również nowych akcesorii.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania. "

He he he he he, najbardziej ucieszyło mnie sformułowanie "funpage na Facebook'u (Samsung Polska)" - z tego co się orientuję, to większość firm ma FANPAGE, nie FUNPAGE, ale Samsung zawsze był indywidualistą :-)

Taaa... Podobnie jak to, ze firmy z reguły posiadają wiele akcesoriów, tylko samsung jest inny i posiada wiele "akcesorii" :-P

No nic, to uzbrój się kolego w cierpliwość i dawaj znać jeśli coś nowego się pojawi w temacie :-)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik Landor edytował ten post 23 marzec 2013 - 22:04

• 0
Pisanie postów jedynie o treści "Dziękuję..." to spam. Dziękuj innym wciskając gwiazdkę: Dołączona grafika pod postem.
poprzednio: Galaxy S Plus, Galaxy Note 2
obecnie: Galaxy Note 3: ROM STOCK UDMK2 bez nowego bootloadera; Kernel STOCK; Root de la Vega; MOD Wanam Xposed
Nociarze 3, przeczytać koniecznie: [ROOT][N9005] Rootowanie, aktualizacja ROM'u i debrandowanie w jednym (KNOX: 0x0)

#12 miqui

miqui

Member

• 28 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 19:19

Mnie za to bardziej interesuje dedykowany zestaw słuchawkowy bluetooth, który widać na obrazku z pierwszego postu (ten mały kamyczek - otoczak) - ktoś coś wie na jego temat?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

EDIT:
Ok, temat ogarnięty.
To S Pebble MP3 Player - i niestety nie jest to równocześnie odbiornik audio na bluetooth...
To odtwarzacz MP3 z pamięcią 4GB, który łączy się tylko z Galaxy S III za pośrednictwem kabla micro USB -> mini Jack...

Rozczarowujące...

Niemniej jednak, czy wiadomo coś o dedykowanym (stylistycznie) zestawie słuchawkowym stereo bluetooth...?
Na razie dostępny jest jedynie HS3000...

Użytkownik miqui edytował ten post 27 sierpień 2012 - 22:02

• 0
Alcatel jakiś ▶ Siemens S35 ▶ Siemens ME45i ▶ Siemens S65 ▶ Nokia 6288 ▶ Nokia E72 ▶ Samsung GT-S8500 Wave ▶ Samsung GT-I9001 Galaxy S Plus ▶ Samsung GT-I9250 Nexus ▶ Nokia Lumia 800 ▶ Samsung GT-I9300 Galaxy S III

#13 Reseller

Reseller

Member

• 109 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 wrzesień 2012 - 19:31

Pewnie na dedykowane akcesoria do S III będzie trzeba zaczekać. Albo... nigdy się ich nie doczekać. Dlatego w proteście przeciwko brakowi aktywnego zestawu samochodowego nie kupiłem S III tylko Galaxy Tab 2 10.1 ;-)
  • 0

#14 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 01 wrzesień 2012 - 21:03

No i gratuluje wyboru :peace: , ja kupiłem i jedno i drugie itd. ale jak ten sam problem będzie z Note 2 to też jej w ramach protestu nie kupię bo to jaja ażeby takie flagowe modele nie miały takich podstawowych gadżetów.
  • 0

#15 spietrasz83

spietrasz83

Junior Member

• 7 postów

Napisano 22 listopad 2012 - 20:53

Mam pytanko. Czy po podłączeniu Adaptera MHL pojawia się jakieś powiadomienie, że podłączono kabel MHL? Adapter jest oryginalny Samsunga. A drugie petanko dotyczy samej wtyczki tego adaptera (chodzi o tą, którą podłączamy do tel) z górnej części mam 6 metalizowanych pinów a w środkowej tylko 3 czy tak powinno być???
  • 0

#16 Michał25

Michał25

Senior Member

• 285 postów

Napisano 05 styczeń 2013 - 14:01

Jak już jest temat o dodatkowych bajerach dla S3 to powiedzcie mi jakie Wy macie jakie używacie najbardziej interesuje mnie pokrowiec oraz uchwyt samochodowy. Jak możecie to poproszę o linki do aukcji z takimi rzeczami
  • 0

#17 Punisher

Punisher

Zasłużony

• 1200 postów

Napisano 05 styczeń 2013 - 14:51

Jak chodzi o pokrowiec to wszystko zalezy od ceny? Dla mnie to jest najlepszy pokrowiec który posiadam sam

czarny
STILGUT UltraSlim Etui - Samsung Galaxy S3 i9300 (2896823545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

biały
STILGUT Etui Futerał Samsung S3 i9300 PIĘKNA SKÓRA (2907274923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  • 0

#18 Michał25

Michał25

Senior Member

• 285 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 12:02

Dobra pokrowiec zamówiony a mam takie pytanie co do samego kabla USB czy sprawdzał ktoś czy można pod telefon podłączyć np. modem od internetu LTE czy takie coś bedzie działać, sam bym sprawdził ale nie mam modemu a zastanawiam się na takim netem
  • 0

#19 Maraks

Maraks

Member

• 51 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 11:44

Sam korzystam z pancernego etuii marki OtterBox Defender - jest miły w dotyku , pewnie leży w dłoni i zapewnia dobrą ochronę telefonu. Mogę polecić ten pokrowiec
  • 0

#20 Michał25

Michał25

Senior Member

• 285 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 18:02

A powiedz mi czy ten OtterBox Defender dużo pogrubia telefon bo S3 już sama w sobie jest duża a potrzebuje futerał praktyczny bo całe dnie za kółkiem wiec oby nie było problemów z odbieraniem połączeń jak możesz daj jakieś fotki bez i z futerałem dla porównania mogą być przy np długopisach lub czymś aby porównać ile dochodzi grubości przy pokrowcu
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych