Skocz do zawartości
Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 | Samsung Galaxy Note 4 w AnTuTu | Wygląd Galaxy Note 4 | Samsung Gear Solo | Qualcomm Snapdragon 805 dla Galaxy Note 4 | Prezentacja Galaxy Note 4 we wrzesniu. | GalaxyPhoto Screen Lock | Samsung galaxy Alpha nie zagraża iPhone | Mniejsza wersja Galaxy Mega 2 w FCC | Aktualne zdjęcia i szczegóły metalowgo Samsunga |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
marco

[INFO][I9300][AKCESORIA] Dodatkowe bajery dla Galaxy SIII

Rekomendowane odpowiedzi

marco    67
Napisano (edytowane)

Sam SGS3 ma podobno wszystko sam w sobie, no ale zawsze można jeszcze coś do niego przyłączyć albo w coś go ubrać

Samsung Galaxy S III HDMI Adapter

[video=youtube;KJMFOi-GXp8]

Stacja dokujaca

Samsung Galaxy S III pokrowce

player sieciowy Wi-Fi opisałem go bardziej szczegółowo tu http://supportsamsung.pl/f1737/info-i9300-akcesoria-allshare-cast-foto-filmy-gry-du-ym-ekranie-9300/

rysik

ładowarka baterii

Mobile Fun Connection Kit for Samsung Galaxy S3 ...dosyć ciekawa i wygodna rzecz

Uchwyt samochodowy

post-26502-14005013978195_thumb.jpg

Edytowane przez marco (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lyru    4

Obecnie posiadam

i szczerze polecam, świetnie dopasowany, dobrze wyglądający bumper ale to nie wszystko, najbardziej się obawiałem tego, czy będzie mi przeszkadzał tak jak podobny mesh case w SGS II, ten jest pod tym względem świetny :) Idealnie leży telefon w dłoni, nie ma uczucia, że telefon zaraz wyślizgnie się z ręki poprzez gumowaną powierzchnie. Naprawde polecam, do kompletu zakupiłem także folie na ekran

także gorąco polecam !!

Jeszcze co do tego dziwnego wybrzuszenia na mesh case'ie, denerwowało mnie od samego początku, wystarczy ściąć ostrym nożem, chwila zabawy i po sprawie :) Jeżeli kogoś to zainteresuje, mogę zrobić fotki wysokiej rozdzielczości jak jest dopasowany oraz jak to mam docięte.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
svistu    7

Ja osobiście uważam, że ciekawszym uchwytem samochodowym jest ten z filmiku poniżej:

[video=youtube;lWdNqmpnW_E]

Dodatkowo sprzedawca produktu do uchwytu dodaje ładowarkę samochodową oraz zestaw do montażu uchwytu w kratce nawiewu (link do aukcji na allegro

)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    639

Sprzedawca powinien Ci ten uchwyt gratis wysłać za reklame , to forum przegląda średnio 260.000 ludzików wiec wiesz... uchwyt gratis dla koleszki svistu !! :amant2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
svistu    7

Bałem się takiej reakcji jak wstawię link ;) Jak trzeba to go usunę.

Filmik pokazałem bo uważam, że uchwyt fajny i warty polecenia :)

PS. Aż zagadam ze sprzedającym i mu Twoją propozycję przedstawię :D

Edytowane przez svistu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    639

spoko spoko ale uchwyt mógłbyś wyrwać wtedy chociaż jest coś z tej reklamy dla kogoś a tak to znów jakaś pijawka się śliźnie po naszym forum :amant2:, uchwycik fajny i warto go pokazać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kajot    0

dobrze spasowane futerały - silikon Samsunga na 4+, i bardzo ekstremalny ale doskonale spasowany Case Mate Tough

post-38854-14005014462115_thumb.jpg

post-38854-14005014462548_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Reseller    11

Wciąż mam SGS II i jedną z przyczyn dlaczego wciąż SGS II a nie SGS III jest brak oryginalnego, dedykowanego AKTYWNEGO uchwytu do tego telefonu. O co chodzi Samsungowi?

Dla mnie rewelacją jest

samoczynnie po podłączeniu telefonu uruchamia mi CarHome Ultra i nie muszę się bawić w próby podłączania ładowarki do aparatu. W pokazanym powyżej uchwycie - za każdym razem idealnie trafia do gniazda minimalizując szansę jego uszkodzenia. Jest podobny uchwyt do Galaxy Note, dlaczego zapomnieli albo celowo zaniechali tego typu uchwytów do SGS III? Może pojawią się w przyszłości - niestety Samsung.pl na moje pytanie milczy od prawie dwóch tygodni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    639

Dosłownie taki sam używam na Note i jestem happy. Samsung czasami jest nieprzewidywalny , wypuszcza nowe fony ale z akcesoriami czeka...do kiedy ? aż wyjdą z obiegu dane fony ? przecież to kolejny strzał w kolano bo i na akcesoriach się zarabia a i fony lepiej się sprzedają jak mają zaplecze w postaci wszystkich gadżetów , cóż...może jak się zmieni zarząd ktoś tam zacznie myśleć inaczej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Reseller    11

Dostałem wreszcie odpowiedź z Samsunga w sprawie uchwytu:

"Szanowny Kliencie

W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.

W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

W chwili obecnej nie posiadam informacji czy dla telefonu o oznaczeniu modelowym GT-I9300 będzie dostępny aktywny uchwyt samochodowy. Proszę na bieżąco śledzić funpage na Facebook'u (Samsung Polska), pojawiają się tam najnowsze informację, dotyczące również nowych akcesorii.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania. "

He he he he he, najbardziej ucieszyło mnie sformułowanie "funpage na Facebook'u (Samsung Polska)" - z tego co się orientuję, to większość firm ma FANPAGE, nie FUNPAGE, ale Samsung zawsze był indywidualistą :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Landor    272
Dostałem wreszcie odpowiedź z Samsunga w sprawie uchwytu:

"Szanowny Kliencie

W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.

W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

W chwili obecnej nie posiadam informacji czy dla telefonu o oznaczeniu modelowym GT-I9300 będzie dostępny aktywny uchwyt samochodowy. Proszę na bieżąco śledzić funpage na Facebook'u (Samsung Polska), pojawiają się tam najnowsze informację, dotyczące również nowych akcesorii.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania. "

He he he he he, najbardziej ucieszyło mnie sformułowanie "funpage na Facebook'u (Samsung Polska)" - z tego co się orientuję, to większość firm ma FANPAGE, nie FUNPAGE, ale Samsung zawsze był indywidualistą :-)

Taaa... Podobnie jak to, ze firmy z reguły posiadają wiele akcesoriów, tylko samsung jest inny i posiada wiele "akcesorii" :-P

No nic, to uzbrój się kolego w cierpliwość i dawaj znać jeśli coś nowego się pojawi w temacie :-)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Landor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
miqui    8

Mnie za to bardziej interesuje dedykowany zestaw słuchawkowy bluetooth, który widać na obrazku z pierwszego postu (ten mały kamyczek - otoczak) - ktoś coś wie na jego temat?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

EDIT:

Ok, temat ogarnięty.

To S Pebble MP3 Player - i niestety nie jest to równocześnie odbiornik audio na bluetooth...

To odtwarzacz MP3 z pamięcią 4GB, który łączy się tylko z Galaxy S III za pośrednictwem kabla micro USB -> mini Jack...

Rozczarowujące...

Niemniej jednak, czy wiadomo coś o dedykowanym (stylistycznie) zestawie słuchawkowym stereo bluetooth...?

Na razie dostępny jest jedynie HS3000...

Edytowane przez miqui (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Reseller    11

Pewnie na dedykowane akcesoria do S III będzie trzeba zaczekać. Albo... nigdy się ich nie doczekać. Dlatego w proteście przeciwko brakowi aktywnego zestawu samochodowego nie kupiłem S III tylko Galaxy Tab 2 10.1 :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    639

No i gratuluje wyboru :peace: , ja kupiłem i jedno i drugie itd. ale jak ten sam problem będzie z Note 2 to też jej w ramach protestu nie kupię bo to jaja ażeby takie flagowe modele nie miały takich podstawowych gadżetów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
spietrasz83    0

Mam pytanko. Czy po podłączeniu Adaptera MHL pojawia się jakieś powiadomienie, że podłączono kabel MHL? Adapter jest oryginalny Samsunga. A drugie petanko dotyczy samej wtyczki tego adaptera (chodzi o tą, którą podłączamy do tel) z górnej części mam 6 metalizowanych pinów a w środkowej tylko 3 czy tak powinno być???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał25    31

Jak już jest temat o dodatkowych bajerach dla S3 to powiedzcie mi jakie Wy macie jakie używacie najbardziej interesuje mnie pokrowiec oraz uchwyt samochodowy. Jak możecie to poproszę o linki do aukcji z takimi rzeczami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Punisher    368

Jak chodzi o pokrowiec to wszystko zalezy od ceny? Dla mnie to jest najlepszy pokrowiec który posiadam sam

czarny

biały

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał25    31

Dobra pokrowiec zamówiony a mam takie pytanie co do samego kabla USB czy sprawdzał ktoś czy można pod telefon podłączyć np. modem od internetu LTE czy takie coś bedzie działać, sam bym sprawdził ale nie mam modemu a zastanawiam się na takim netem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maraks    0

Sam korzystam z pancernego etuii marki OtterBox Defender - jest miły w dotyku , pewnie leży w dłoni i zapewnia dobrą ochronę telefonu. Mogę polecić ten pokrowiec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał25    31

A powiedz mi czy ten OtterBox Defender dużo pogrubia telefon bo S3 już sama w sobie jest duża a potrzebuje futerał praktyczny bo całe dnie za kółkiem wiec oby nie było problemów z odbieraniem połączeń jak możesz daj jakieś fotki bez i z futerałem dla porównania mogą być przy np długopisach lub czymś aby porównać ile dochodzi grubości przy pokrowcu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maraks    0
A powiedz mi czy ten OtterBox Defender dużo pogrubia telefon bo S3 już sama w sobie jest duża a potrzebuje futerał praktyczny bo całe dnie za kółkiem wiec oby nie było problemów z odbieraniem połączeń jak możesz daj jakieś fotki bez i z futerałem dla porównania mogą być przy np długopisach lub czymś aby porównać ile dochodzi grubości przy pokrowcu

A wiec tak , pogrubia , ale bardzo dobrze chroni telefon , osobiście już mi zleciał nie raz , gdzie zapewne wyświetlacz był by do wymienienia . A tu tylko nawet otarć na gumowej obudowie nie było. Jedyny minus , folia wmontowana dość szybko się rysuje , "jak twierdzi producent jest to folia transportowa" , można ja wyciągnąć z obudowy bez najmniejszych problemów , wtedy naklejamy folię na wyświetlacz telefonu , no chyba ze ktoś bd obeznany w rynku i sobie dopasuje do wymiarów ramki. Zakładając obudowę mamy stu procentowa ochronę nawet na ciecze , ale wiadomo coś za coś , do podstawki dokującej go nie wsadzimy , ale za to mam dobre narzędzie do obrony :)

post-19766-14005015749582_thumb.jpg

post-19766-14005015746018_thumb.jpg

post-19766-1400501574692_thumb.jpg

post-19766-14005015747805_thumb.jpg

post-19766-14005015748776_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szakal88    2

witam, właśnie zakupiłem sobie S3 i chcę teraz dokupić sobie stację dokującą i mam kilka pytań:

1.czy po podłączeniu do dedykowanej stacji Samsunga włącza się tak jak w przypadku S2 tryb stacji dokującej, oraz czy przy jej pomocy możliwa jest synchronizacja z PC

2.czy ktoś korzysta z innej stacji niż ta od Samsunga, i jeśli tak to czy tam po podłączeniu telefon przechodzi w tryb stacji dokującej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
svistu    7

A ja mam pytanie odnośnie baterii (to w sumie też akcesorium). Na rynku id jakiegoś czasu dostępna jest większa bateria do naszego S3 o pojemności 3000mAh z dedykowaną ,większą klapką. Telefon z takim doładowaniem prezentuje się nadal rewelacyjnie a o niecałe 50% wydłużamy czas pracy na baterii.

Planuję nabyć większą baterię właśnie i przy okazji natrafiłem na jeszcze większą baterią o pojemności 4300mAh czyli 2-razy większą od standardowej (oczywiście z pleckami do naszego sprytnego fona). Miał ktoś styczność z tym produktem? Jak to wygląda gabarytowo, wizualnie i od strony użytkowej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szakal88    2

A to też oryginalna Samsunga? Bo jak nie to może na niej być napisane nawet 6000mAh a i tak oryginalna dłużej będzie trzymać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
svistu    7

Z tego co doczytałem nie jest to oryginał a jakiś chiński badziew. Czyli faktycznie lepiej zainwestować w tą oryginalną 3000mAh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta