Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[INFO][I9300][AKCESORIA] Dodatkowe bajery dla Galaxy SIII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maraks

Maraks

Member

• 51 postów

Napisano 08 luty 2013 - 19:28

A powiedz mi czy ten OtterBox Defender dużo pogrubia telefon bo S3 już sama w sobie jest duża a potrzebuje futerał praktyczny bo całe dnie za kółkiem wiec oby nie było problemów z odbieraniem połączeń jak możesz daj jakieś fotki bez i z futerałem dla porównania mogą być przy np długopisach lub czymś aby porównać ile dochodzi grubości przy pokrowcu

A wiec tak , pogrubia , ale bardzo dobrze chroni telefon , osobiście już mi zleciał nie raz , gdzie zapewne wyświetlacz był by do wymienienia . A tu tylko nawet otarć na gumowej obudowie nie było. Jedyny minus , folia wmontowana dość szybko się rysuje , "jak twierdzi producent jest to folia transportowa" , można ja wyciągnąć z obudowy bez najmniejszych problemów , wtedy naklejamy folię na wyświetlacz telefonu , no chyba ze ktoś bd obeznany w rynku i sobie dopasuje do wymiarów ramki. Zakładając obudowę mamy stu procentowa ochronę nawet na ciecze , ale wiadomo coś za coś , do podstawki dokującej go nie wsadzimy , ale za to mam dobre narzędzie do obrony :)

Załączony plik  P1010548.jpg   127,02 KB   55 Ilość pobrań

Załączone pliki

• 0

#22 szakal88

szakal88

Junior Member

• 17 postów

Napisano 23 marzec 2013 - 21:57

witam, właśnie zakupiłem sobie S3 i chcę teraz dokupić sobie stację dokującą i mam kilka pytań:

1.czy po podłączeniu do dedykowanej stacji Samsunga włącza się tak jak w przypadku S2 tryb stacji dokującej, oraz czy przy jej pomocy możliwa jest synchronizacja z PC
2.czy ktoś korzysta z innej stacji niż ta od Samsunga, i jeśli tak to czy tam po podłączeniu telefon przechodzi w tryb stacji dokującej
  • 0

#23 svistu

svistu

Member

• 86 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 18:18

A ja mam pytanie odnośnie baterii (to w sumie też akcesorium). Na rynku id jakiegoś czasu dostępna jest większa bateria do naszego S3 o pojemności 3000mAh z dedykowaną ,większą klapką. Telefon z takim doładowaniem prezentuje się nadal rewelacyjnie a o niecałe 50% wydłużamy czas pracy na baterii.

Planuję nabyć większą baterię właśnie i przy okazji natrafiłem na jeszcze większą baterią o pojemności 4300mAh czyli 2-razy większą od standardowej (oczywiście z pleckami do naszego sprytnego fona). Miał ktoś styczność z tym produktem? Jak to wygląda gabarytowo, wizualnie i od strony użytkowej?
  • 0

#24 szakal88

szakal88

Junior Member

• 17 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 21:54

A to też oryginalna Samsunga? Bo jak nie to może na niej być napisane nawet 6000mAh a i tak oryginalna dłużej będzie trzymać.
  • 0

#25 svistu

svistu

Member

• 86 postów

Napisano 31 sierpień 2013 - 09:17

Z tego co doczytałem nie jest to oryginał a jakiś chiński badziew. Czyli faktycznie lepiej zainwestować w tą oryginalną 3000mAh
  • 0

#26 mac0704

mac0704

Junior Member

• 6 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 11:50

witam

Może odnowie trochę temat.

Może podacie jakieś dodatki typu pulsometry, czujniki prędkości i kadencji, ogólnie wszystkie bajery które wam działają na S III.

P.S Szkoda tylko że nie mamy ANT+  :(  bo doszło by trochę fajnego sprzętu.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych