Skocz do zawartości
Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 | Samsung Galaxy Note 4 w AnTuTu | Wygląd Galaxy Note 4 | Samsung Gear Solo | Qualcomm Snapdragon 805 dla Galaxy Note 4 | Prezentacja Galaxy Note 4 we wrzesniu. | GalaxyPhoto Screen Lock |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
michas1976

[RECOVERY][I9001] TWRP 2.7.1.0/TWRP 2.8.1.0

Rekomendowane odpowiedzi

Landor    272

Bartku, nie wchodzisz w Install - tam instaluje się ROMy, Kernele i inne flashowalne zipy.

Trzeba wejść w Restore i tam z listy wybrać backup do przywrócenia. Weź tylko pod uwagę, której pamięci używałeś jako lokalizację do baskupu, czyli wybierz Use external SD lub Use internal storage.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barteks 15    1

Minął już pewien czas, bawiłem się na wszelkie sposoby, wgrałem backupa na external i internal memory, mimo to ani widu ani słychu tych plików w spisie, właśnie w zakładce Restore, poza tym, gdybym pisał posty z takimi problemami uprzednio nie sprawdzając wszystkich zakładek Recovera i sprawdzając kilkukrotnie czy wgrałem wszystkie pliki, czy coś nie przerwało, tworząc nowy backup i sprawdzając na nim, byłbym pasożytem na tym forum i nie szanował waszego czasu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
vincent83    5

Mam problem z TWRP v2.5.0.0. Podczas robienia backupu czy przywracania z recovery telefon sie wylacza. Macie jakies sugestie?? Nie od razu, tylko po jakims czasie - ok 2 minut...

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez vincent83 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Landor    272
Minął już pewien czas, bawiłem się na wszelkie sposoby, wgrałem backupa na external i internal memory, mimo to ani widu ani słychu tych plików w spisie, właśnie w zakładce Restore, poza tym, gdybym pisał posty z takimi problemami uprzednio nie sprawdzając wszystkich zakładek Recovera i sprawdzając kilkukrotnie czy wgrałem wszystkie pliki, czy coś nie przerwało, tworząc nowy backup i sprawdzając na nim, byłbym pasożytem na tym forum i nie szanował waszego czasu :)

U mnie też tak było. Wróciłem do 2.2.1

Wg mnie najbardziej stabilny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Tygrys   
Gość Tygrys

Za zgodą autora przejmuję temat i przebudowuję pierwszy post. Przez ten czas bardzo dużo się zmieniło w kwestii TWRP, wszystko w pierwszym poście pojawi się za parę chwil :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jozek    4

Pojawił się na forum xda finalny TWRP_2.6.3.0 dla Galaxy S Plus datowany na 29.09.2013

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Pelik   
Gość Pelik
Pojawił się na forum xda finalny TWRP_2.6.3.0 dla Galaxy S Plus datowany na 29.09.2013

Bardzo stabilna wersja. W poprzednich wersja, TWRP lubiło mi się wyłączyć podczas flash'owania, a tutaj nie ma nawet "zająknięcia" i wszystko pięknie idzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jozek36    0

Witam. I proszę o pomoc mam galaxy s plus zrotowany z play zainstalowałem twrp 2.2.1 przez cwm program się zainstalował działa ale nie mogę z nie go wyjść po restarcie wraca s powrotem do do programu, pomóżcie bo nie wiem co zrobić a nie chcę uwalić telefonu, a jestem zielony w tych sprawach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Landor    272
Witam. I proszę o pomoc mam galaxy s plus zrotowany z play zainstalowałem twrp 2.2.1 przez cwm program się zainstalował działa ale nie mogę z nie go wyjść po restarcie wraca s powrotem do do programu, pomóżcie bo nie wiem co zrobić a nie chcę uwalić telefonu, a jestem zielony w tych sprawach.

Zrób za pomocą tego TWRP co masz wipe cache, dalvik cache i fix permissions w Advanced. Po tych czynnościach wybierz reboot system.

N9005 + TapaTalk 4.4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Landor    272
Witam.

zrobiłem jak pisałeś ale nie pomogło.

To jest jeszcze opcja zainstalować TWRP przez Odina w trybie Download. Lub ponowne zainstalowanie TWRP za pomocą TWRP. Być może coś się błędnie wgrało i trzeba powtórzyć.

N9005 + TapaTalk 4.4

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jozek36    0

zainstalowalem twrp przez twrp jeszcze raz ale nic to nie dało, a wgranie czystego romu przez download by coś pomogło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EdiMar    553

Czysty rom to zawsze czysty rom, wgranie go na pewno nie zaszkodzi. Zrób wszystkie formaty i wipy i wgraj. Potem root i powinno być dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jozek36    0

Proszę mi napisać jaki będzie najlepszy rom żeby wyczyścił telefon i jaki odin uzyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EdiMar    553

Wgraj opena wieloplikowego, potem uaktualnij go jednoplikowym do wersji jaką chcesz. Proponuję Odin 4.43. Poradnik wraz z odpowiednim Odinem masz u nas na forum.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jozek36    0

Najważniejsze jak mam włączone debugowanie czy uda się wgrać odinem.

- - - Updated - - -

wgrałem nowy rom i telefon wrócił do życia dziękuje wszystkim za pomoc jak teraz najlepiej wgrać TWRP żeby nie było znowu do dupy.

- - - Updated - - -

przepraszam za dziękuje gwiazdki poszły

- - - Updated - - -

Czy rom KQ1 usuwa rota bo nie mam aplikacji super user.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta