Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[RECOVERY][I9001] TWRP 2.7.1.0/TWRP 2.8.1.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#101 Landor

Landor
  • 1490 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 00:24

Bartku, nie wchodzisz w Install - tam instaluje się ROMy, Kernele i inne flashowalne zipy.
Trzeba wejść w Restore i tam z listy wybrać backup do przywrócenia. Weź tylko pod uwagę, której pamięci używałeś jako lokalizację do baskupu, czyli wybierz Use external SD lub Use internal storage.
  • 0
Pisanie postów jedynie o treści "Dziękuję..." to spam. Dziękuj innym wciskając gwiazdkę: Dołączona grafika pod postem.
poprzednio: Galaxy S Plus, Galaxy Note 2
obecnie: Galaxy Note 3: ROM STOCK UDMK2 bez nowego bootloadera; Kernel STOCK; Root de la Vega; MOD Wanam Xposed
Nociarze 3, przeczytać koniecznie: [ROOT][N9005] Rootowanie, aktualizacja ROM'u i debrandowanie w jednym (KNOX: 0x0)

#102 Barteks 15

Barteks 15

Junior Member

• 10 postów

Napisano 03 kwiecień 2013 - 17:26

Minął już pewien czas, bawiłem się na wszelkie sposoby, wgrałem backupa na external i internal memory, mimo to ani widu ani słychu tych plików w spisie, właśnie w zakładce Restore, poza tym, gdybym pisał posty z takimi problemami uprzednio nie sprawdzając wszystkich zakładek Recovera i sprawdzając kilkukrotnie czy wgrałem wszystkie pliki, czy coś nie przerwało, tworząc nowy backup i sprawdzając na nim, byłbym pasożytem na tym forum i nie szanował waszego czasu :)
  • 0

#103 vincent83

vincent83

Member

• 83 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 08:20

Mam problem z TWRP v2.5.0.0. Podczas robienia backupu czy przywracania z recovery telefon sie wylacza. Macie jakies sugestie?? Nie od razu, tylko po jakims czasie - ok 2 minut...

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik vincent83 edytował ten post 17 kwiecień 2013 - 08:25

• 0

#104 Landor

Landor
  • 1490 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 10:00

Minął już pewien czas, bawiłem się na wszelkie sposoby, wgrałem backupa na external i internal memory, mimo to ani widu ani słychu tych plików w spisie, właśnie w zakładce Restore, poza tym, gdybym pisał posty z takimi problemami uprzednio nie sprawdzając wszystkich zakładek Recovera i sprawdzając kilkukrotnie czy wgrałem wszystkie pliki, czy coś nie przerwało, tworząc nowy backup i sprawdzając na nim, byłbym pasożytem na tym forum i nie szanował waszego czasu :)

U mnie też tak było. Wróciłem do 2.2.1
Wg mnie najbardziej stabilny.
  • 0
Pisanie postów jedynie o treści "Dziękuję..." to spam. Dziękuj innym wciskając gwiazdkę: Dołączona grafika pod postem.
obecnie: Galaxy Note 3: ROM STOCK UDMK2 bez nowego bootloadera; Kernel STOCK; Root de la Vega; MOD Wanam Xposed
Nociarze 3, przeczytać koniecznie: [ROOT][N9005] Rootowanie, aktualizacja ROM'u i debrandowanie w jednym (KNOX: 0x0)

#105 Gość_Tygrys_*

Gość_Tygrys_*

Napisano 27 lipiec 2013 - 12:01

Za zgodą autora przejmuję temat i przebudowuję pierwszy post. Przez ten czas bardzo dużo się zmieniło w kwestii TWRP, wszystko w pierwszym poście pojawi się za parę chwil :)
  • 0

#106 jozek

jozek

Member

• 39 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 22:26

Pojawił się na forum xda finalny TWRP_2.6.3.0 dla Galaxy S Plus datowany na 29.09.2013
[RECOVERY] CWM & TWRP by ADC Team (Full Fixed!!) - xda-developers
  • 0

#107 Gość_Pelik_*

Gość_Pelik_*

Napisano 18 listopad 2013 - 16:01

Pojawił się na forum xda finalny TWRP_2.6.3.0 dla Galaxy S Plus datowany na 29.09.2013
[RECOVERY] CWM & TWRP by ADC Team (Full Fixed!!) - xda-developers

Bardzo stabilna wersja. W poprzednich wersja, TWRP lubiło mi się wyłączyć podczas flash'owania, a tutaj nie ma nawet "zająknięcia" i wszystko pięknie idzie.
  • 0

#108 jozek36

jozek36

Junior Member

• 5 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 20:40

Witam. I proszę o pomoc mam galaxy s plus zrotowany z play zainstalowałem twrp 2.2.1 przez cwm program się zainstalował działa ale nie mogę z nie go wyjść po restarcie wraca s powrotem do do programu, pomóżcie bo nie wiem co zrobić a nie chcę uwalić telefonu, a jestem zielony w tych sprawach.
  • 0

#109 Landor

Landor
  • 1490 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 21:15

Witam. I proszę o pomoc mam galaxy s plus zrotowany z play zainstalowałem twrp 2.2.1 przez cwm program się zainstalował działa ale nie mogę z nie go wyjść po restarcie wraca s powrotem do do programu, pomóżcie bo nie wiem co zrobić a nie chcę uwalić telefonu, a jestem zielony w tych sprawach.

Zrób za pomocą tego TWRP co masz wipe cache, dalvik cache i fix permissions w Advanced. Po tych czynnościach wybierz reboot system.

N9005 + TapaTalk 4.4
  • 0

#110 jozek36

jozek36

Junior Member

• 5 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 21:22

Witam.
zrobiłem jak pisałeś ale nie pomogło.
  • 0

#111 Landor

Landor
  • 1490 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 22:05

Witam.
zrobiłem jak pisałeś ale nie pomogło.

To jest jeszcze opcja zainstalować TWRP przez Odina w trybie Download. Lub ponowne zainstalowanie TWRP za pomocą TWRP. Być może coś się błędnie wgrało i trzeba powtórzyć.

N9005 + TapaTalk 4.4
  • 1

#112 jozek36

jozek36

Junior Member

• 5 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 10:57

zainstalowalem twrp przez twrp jeszcze raz ale nic to nie dało, a wgranie czystego romu przez download by coś pomogło.
  • 0

#113 EdiMar

EdiMar

Administrator

• 1612 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 06 styczeń 2014 - 11:24

Czysty rom to zawsze czysty rom, wgranie go na pewno nie zaszkodzi. Zrób wszystkie formaty i wipy i wgraj. Potem root i powinno być dobrze.
  • 0

Jeżeli Ci pomogłem - kliknij zieloną strzałkę!;]

#114 jozek36

jozek36

Junior Member

• 5 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 12:51

Proszę mi napisać jaki będzie najlepszy rom żeby wyczyścił telefon i jaki odin uzyć.
  • 0

#115 EdiMar

EdiMar

Administrator

• 1612 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 06 styczeń 2014 - 13:34

Wgraj opena wieloplikowego, potem uaktualnij go jednoplikowym do wersji jaką chcesz. Proponuję Odin 4.43. Poradnik wraz z odpowiednim Odinem masz u nas na forum.
  • 1

Jeżeli Ci pomogłem - kliknij zieloną strzałkę!;]

#116 jozek36

jozek36

Junior Member

• 5 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 20:20

Najważniejsze jak mam włączone debugowanie czy uda się wgrać odinem.

- - - Updated - - -

wgrałem nowy rom i telefon wrócił do życia dziękuje wszystkim za pomoc jak teraz najlepiej wgrać TWRP żeby nie było znowu do dupy.

- - - Updated - - -

przepraszam za dziękuje gwiazdki poszły

- - - Updated - - -

Czy rom KQ1 usuwa rota bo nie mam aplikacji super user.
  • 0

#117 Marcin Surma

Marcin Surma

Senior Member

• 200 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 marzec 2015 - 22:22

Cisza tu widzę he,tu proszę nowa wersja TWRP 2.8.1.0 ---  http://click.xda-dev...Forums&txt=TWRP.

• 0

Aktualnie:

Samsung Galaxy Tab 3 SM-T211 Tablet Android 4.1.2
Samsung GT-I9001 A.2.3.6

Samsung GT-S7275R ACE 3 A.4.2.2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych