Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
grzesiek_bu

[ROM][I9100] I9100XXLQ7 / 4.0.4 / Polska / Czerwiec 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiłem fona na noc w ładowarce. Rano fon żelazko. Bateria ładowała się nawet po 100% naładowania. Na innych romach tego nie było.

Jak myślisz co o tym sądzić?

Też tak miałem zrestartowałem fona i pomogło:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki. Zrobie tak. Jutro powiem czy pomogło. Jeszcze ten szum kamery.

Spróbuje wyciszyć sygnał. Najprawdopodobniej szum zostanie

Dałem dzwięk prawie na minimum. Szum jest ale mały. DZwięk nagrywany na tym samym poziomie

Edytowane przez krdn (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To dla każdego romu będziemy pisać poradniki jak wgrać? Ogarnij się kolego, wszystko masz w dziale I9100 - poradniki, wgrywasz Odinem jako rom 1 plikowy, bez Pit i bez Re-partition...

Roota wykonujesz metodą - [ROOT][i9100] Root Androida 4.0.3 XXLPQ/LPS bez wzrostu licznika i bez screen splash, później przez CWM

i po "ptokach";]

A co gdy w 3e mam E:failed to mount sdcard .. Może wrzuce do /cache bo to się montuje

wysłane z taptalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ściągnij najnowszego Rom Managera i przez niego zainstaluj niestandardowe CWM....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale wtedy będzie miał recovery 4.0.1.5-chyba że tylko mi zawsze to flashuje :/.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ale wtedy będzie miał recovery 4.0.1.5-chyba że tylko mi zawsze to flashuje :/.

Zawsze problemy. Chainfire nie wypuścił cf dla lq7?

wysłane z taptalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

maniek0928 ,link poprawiony i raczej już bez hasła

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zawsze problemy. Chainfire nie wypuścił cf dla lq7?

wysłane z taptalk

jeśli chodzi o CF-Root to na LQ7 działa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jeśli chodzi o CF-Root to na LQ7 działa

Potwierdzam :)

czy ten zabieg likwiduje też szum w nagrywanych filmach?

Przy instalacji przez CWM dostaję info: Karnel flash failed! no zimage was found

fix aparatu ściągnięte z XDA

Teoretycznie za 4 czy 5 razem zainstalowało się, ale szumy nadal są.

Edytowane przez qubiak (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 dzień na tym ROMie i tak:

W ogóle po tradycyjnym flashowaniu wg poradnika nie chciał się telefon łaskawie połączyć z Kiesem (backup kontaktów itc), po wpisaniu kodu *#1234# w pozycji CSC - UNKNOW :) Pomogło: root, wipe data/cache/dalvik/system i ponowne postawienie na nogi - zagrało aż miło i działa tak jak wszystkim powyżej :)

Co do długości działania baterii wypowiedzmy się po miesiącu użytkowania a ja dopiszę jakie zmiany zauważyłem w stosunku do LPW.

- poprawiona komunikacja między zakładkami SPIS POŁĄCZEŃ - KONTAKTY,

- dłużej załącza się WIFI

- mniej precyzyjna reakcja na dotyk

- subiektywnie mocniej świeci wyświetlacz

- przy ekranie blokady klawiatury oddzielone komunikaty o nieodebranych połączenia od wiadomości sms

Generalnie to tak z grubsza po 24 godzinach. Po kilku tygodniach dopiszę zapewne więcej swoich spostrzeżeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uzywam ten rom jakies 4 dni ogolnie bardzo pozytywnie flashowanie poszlo bez problemow przed instalajca zrobilem wipe data i cache i wszystko az milo narazie nie rootowalem niczym jest stock przesiadlem sie z litening rom 3.6 zadnych bledow nie zauwazylem zupelnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

obecnie mma ten rom warto instalowac [ROM][i9100] I9100XXLQB (XEO) Oficjalny Android 4.0.4 dla Polski z 27 lipca.?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po tygodniu nowe spostrzeżenia (w porównaniu do LPW)

- GPS dłużej łapie FIXa - zdecydowanie dłużej,

- już mogę powiedzieć, że wydłużył się czas pracy na baterii - i to sporo. Przy moim użytkowaniu z 48 godzin do ok 70 godzin czyli w moim przypadku o przeszło 40% ...

- Gubi czasami połączenie z siecią GSM (bywało na LPW) i nie rejestruje się do sieci, jak i równie z 3G też gubi w mieście (Kraków) czego nie było na LPW

Na razie tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg mnie warto instalowac przynajmniej dla changeloga ktory jest dosc zwiekszony jesli sie wgra umiejetnie to wszystko dziala bez najmniejszych problemow po instalacji profilaktycznie factory reset i wszystko jest jak w szwajcarskim zegarze bynajmniej u mnie na moim telexie ktory jest tez podatny na brick nic sie z nim nie stalo roota nadal nie wgrywam gdyz narazie nie jest mi potrzebny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tak, LQ7 jest romem 1 plikowym... U mnie Odin, XXLQ7 z FUS i żadnych problemów, root + camera fix i wszystko hula... a co do 100% pewności to ani ja ani nikt inny Ci ją nie da... to cena samodzielnego wgrywania romów...

No nie do końca hula. Bo fix jaki jest to pod LWP i LQ5 pod LQ7 nie działa. Dalej błąd kamery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cross nie opowiadaj bzdur, camera fix działa zarówno pod LQ7 jak i LQB, osobiście sprawdzałem i wszystko działa jak należy, więc nie wprowadzaj innych w błąd, bo za szerzenie defetyzmów wiesz co grozi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wychodzi na to że jednym działa innym nie. Mi też nie działa fix aparatu :( tzn nadal są szumy

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zainstaluj soft LQB i do tego kernel Siyah jest git.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cross nie opowiadaj bzdur, camera fix działa zarówno pod LQ7 jak i LQB, osobiście sprawdzałem i wszystko działa jak należy, więc nie wprowadzaj innych w błąd, bo za szerzenie defetyzmów wiesz co grozi

W softach jest tak. To ze dziala u jednych nie znaczy ze u drugich tez bedzie

Wychodzi na to że jednym działa innym nie. Mi też nie działa fix aparatu :( tzn nadal są szumy

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

wysłane z taptalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fix camery ma za zadanie przede wszystkim przywrócenie podglądu przed zrobieniem zdjęcia po wgraniu custom romu na andku 4.0.4, a nie likwidacje szumu, dwa ze wgranie nowych kerneli Siyah jak pisze lasic.2000 rozwiązuje ten problem, a to ze jednym działa a innym nie to fakt, ale z twojej wypowiedzi cross wychodzi jednoznacznie ze na LQ7 nie działa a to nie prawda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam przesiadkę na LQB zamiast kombinowania z fixami i kernelami, wydaje mi się, że szum jest jakby mniejszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na LQB szum jest zdecydowanie mniejszy i również polecam przesiąść się na niego,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta