Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Radek

[Q][FLASH][N8000] Dyskusja , pytania i problemy dot. flashowania N8000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym temacie zapraszam do rozwiązywania problemów , pytań , wątpliwości dotyczących flashowania Taba N8000 10.1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie pytanie. Kupiłem ten tablet w plusie i teraz, który ROM muszę pobrać, aby bez żadnego problemu zmienić sobie na region (XEO) bo chyba taki jest dla polski, bo jak na razie mam region (PLS). Jakiś z Plusa jak mniemam. Czy nie powinien być to ROM 3 plikowy? Chce rozbrandować tablet, ale nie chcę tego zrobić źle, tak żebym w przyszłości mógł od razu na jelly bean przejść w KIES Update. Proszę o pomoc. Czy w tych tabletach zakładana jest blokada simlock?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wgraj ten rom - to open wydany dla polski... http://supportsamsung.pl/showthread.php?t=10768

[ROM][N8000] ROM open N8000XWALI4 wrzesien 2012 dla polski

Pobierz plik, wypakuj i zapodaj w odinie jako PDA, i po tym bedziesz mogl aktualizowac przes kiesa

Wysyłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tzn teraz trochę zgłupiałem, to jest już normalnie jelly bean dla niego, dla polski? Oczywiście jak zainstaluję już w ODIN'ie to następnie po uruchomieniu powinienem zmienić na XEO, tak? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tzn teraz trochę zgłupiałem, to jest już normalnie jelly bean dla niego, dla polski? Oczywiście jak zainstaluję już w ODIN'ie to następnie po uruchomieniu powinienem zmienić na XEO, tak? :)

ROM ktory Ci zapodalem to android 4.0.4 oficialny dla polski. I jak go sobie zainstalujesz przez odina. To jak wyjdzie aktualizacja do 4.1.1 to bedziesz mogl ja zrobic przez kiesa... i po uruchomieniu nie zmieniasz nic na xeo tylko wybierasz jezyk polski i to wszystko...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli moj region to nadal bedzię ten "PLS"? A jak wyjdzie aktualizacja do jelly bean od samsunga i jeśli będę miał zainstalowany ten rom 4.0.4 to bez problemu będę miał od razu dostępne aktualizacje w KIES? Czy dobrze rozumiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czyli moj region to nadal bedzię ten "PLS"? A jak wyjdzie aktualizacja do jelly bean od samsunga i jeśli będę miał zainstalowany ten rom 4.0.4 to bez problemu będę miał od razu dostępne aktualizacje w KIES? Czy dobrze rozumiem?

Nie ,po wrzuceniu tego romu co Ketosh zapodał będziesz miał XEO i pożegnasz PLS i co najważniejsze pozbędziesz się śmieci operatora. Będziesz mógł dokonywać aktualizacji przez KIES.

Edytowane przez Radek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okey, czyli posiadanie 3 plikowego ROM'u nie jest w takim razie konieczne do pełnego rozbrandowania tabletu, tak? Robię to i mam z głowy brand z plusa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Okey, czyli posiadanie 3 plikowego ROM'u nie jest w takim razie konieczne do pełnego rozbrandowania tabletu, tak? Robię to i mam z głowy brand z plusa?

Dokładnie tak jak piszesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam problem z wgraniem ostatniego romu wydanego na polskę, miałem wgrane różne modyfikowane i chciałem powrócić do oryginalnego romu....wszystko dobrze się wgrało przed odin tablet się uruchamia i zatrzymuję się na napisie samsung i tak stoi już 30 min....rom wgrywany według poradnika z tego forum, miał ktoś kiedyś podobny problem ?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam, mam problem z wgraniem ostatniego romu wydanego na polskę, miałem wgrane różne modyfikowane i chciałem powrócić do oryginalnego romu....wszystko dobrze się wgrało przed odin tablet się uruchamia i zatrzymuję się na napisie samsung i tak stoi już 30 min....rom wgrywany według poradnika z tego forum, miał ktoś kiedyś podobny problem ?

Pozdrawiam

Wejdż Kolego w recovery i wykonaj dostępne wipe ,następnie reboot . Po tej akcji Tabik ożyje na pewno.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

pytanie: żeby wgrać rom open przez odina muszę mieć najpierw root-a. Bo kiedy próbuje to robić na oryginalnym systemie dostaję błąd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Root nie jest potrzebny do wgrywania romow przez odina... jaki blad Ci wyskakuje? Pamietaj zeby kies byl zamkniety i zabij wszystkie procesy z nim zwiazane. Wylacz tablet i wprowadz w tryb download jeszcze raz... i zaktualizuj sterowniki, najlepiej jak zaktualizujesz kiesa. Stery dograja sie jeszcze raz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam,

pytanie: żeby wgrać rom open przez odina muszę mieć najpierw root-a. Bo kiedy próbuje to robić na oryginalnym systemie dostaję błąd.

Wyłącz antyvirusa bo też może blokował komunikacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok dzięki.

Pobiorę najnowszy rom i sprawdzę jeszcze raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam mały problem wgrałem najnowsza wersję softa Polską JellyBean 4.1.2 i bateria w czasie rozładowała się do zera w niecałe 8h :( w ICS trwało to nawet 4 doby

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może masz coś uruchomionego w tle. Naładuj i sprawdź, które aplikacje są uruchomione. Ewentualnie wgraj program Battery Drain i zobacz, co zjada baterię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MIałem synchronizacje włączone co godzinę a tak co chwilę robie killa wszystkich appek. zwykle mi sie uruchamia po 45 appek w tle ale przed wgraniem JB też tak było i chodził 4 dni przy słabym użytkowaniu przy większym 2 dni a na położonym i nie ruszanym 4 dni to bez problemu i jeszcze baterii było/

Do tego Bardzo Długo sie ładuje

Edytowane przez djczas (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MIałem synchronizacje włączone co godzinę a tak co chwilę robie killa wszystkich appek. zwykle mi sie uruchamia po 45 appek w tle ale przed wgraniem JB też tak było i chodził 4 dni przy słabym użytkowaniu przy większym 2 dni a na położonym i nie ruszanym 4 dni to bez problemu i jeszcze baterii było/

Po 1 czy przed wgraniem nowego romu robiles "przywruc ustawienia fabryczne"?? ja zalecam ta czynnosc i przed flashem i po. Zawsze jakies pozostalosci po starych romach moga nam namieszac. Daj znac a moze cos jeszcze poradzimy. Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego przeczytaj w całości ten temat :http://supportsamsung.pl/f1789/q-n8000-bateria-ni-zadba-adowa-11543/#post65827

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kolego przeczytaj w całości ten temat :http://supportsamsung.pl/f1789/q-n8000-bateria-ni-zadba-adowa-11543/#post65827
nie jestem świeżakiem wiem jak ładować taba to nie pierwszy mój tablet problem jest w tym że strasznie sie długo ładuje po zrobieniu kolejnego flasza zaczął się ładowac raz szybciej raz wolniej teraz po ponownym wgraniu Żelka 4.1.2 działa stabilnie ale jest dalej problem z ładowaniem??? Tablet sie nie wyładował w 8 godzin na standby-u

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam problem z tabletem i muszę go oddać do serwisu. Nie mogę jednak wgrać oryginalnego stockowego romu przez Odina. Mimo obecności wszystkich sterowników Odin nie widzi tabletu wprowadzonego w tryb Download (próbowałem na 3 komputerach). Co teraz zrobić? Jest dostępne CWM więc mogę wgrać rom przez nie ale czy jest dostępna niezrootowana wersja pod CWM ? I czy wtedy wróci stockowy CWM ? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam, mam problem z tabletem i muszę go oddać do serwisu. Nie mogę jednak wgrać oryginalnego stockowego romu przez Odina. Mimo obecności wszystkich sterowników Odin nie widzi tabletu wprowadzonego w tryb Download (próbowałem na 3 komputerach). Co teraz zrobić? Jest dostępne CWM więc mogę wgrać rom przez nie ale czy jest dostępna niezrootowana wersja pod CWM ? I czy wtedy wróci stockowy CWM ? Bardzo proszę o pomoc.

Kolego napisz jakiego odina uzywasz i czy jak podłaczysz taba do pc to masz poprawna komunikacjie ? Tj. Czy pc widzi taba, czy mozesz wejsc na pamiec itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbowałem 3 wersje Odina, 1.85, 3.04 i 3.07 Obawiam się że nie mam komunikacji z PC, komputer nie widzi taba i nie da się wejść do pamięci. Wcześniej myślałem że coś się zadziało w romie i przywrócenie ustawień fabrycznych coś da, niestety nie. Czy tu jest problem z gniazdkiem lub kablem usb? Na razie nie mam możliwości sprawdzenia innego.

Czy jest jakakolwiek metoda / rom do przywrócenia stockowego romu przez CWM ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Próbowałem 3 wersje Odina, 1.85, 3.04 i 3.07 Obawiam się że nie mam komunikacji z PC, komputer nie widzi taba i nie da się wejść do pamięci. Wcześniej myślałem że coś się zadziało w romie i przywrócenie ustawień fabrycznych coś da, niestety nie. Czy tu jest problem z gniazdkiem lub kablem usb? Na razie nie mam możliwości sprawdzenia innego.

Czy jest jakakolwiek metoda / rom do przywrócenia stockowego romu przez CWM ?

A ladowarka dziala? Ja stawiam ze gniazdo w tabie poszlo.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta