Skocz do zawartości

Flashowanie Odinem w Win10 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga |

Zdjęcie
- - - - -

[Q][FLASH][N8000] Dyskusja , pytania i problemy dot. flashowania N8000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radek

Radek
  • 2905 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 12:02

Witam,
W tym temacie zapraszam do rozwiązywania problemów , pytań , wątpliwości dotyczących flashowania Taba N8000 10.1
  • 0
<p>Samsung Galaxy S8+

#2 borcio02

borcio02
  • 4 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 21:12

Mam takie pytanie. Kupiłem ten tablet w plusie i teraz, który ROM muszę pobrać, aby bez żadnego problemu zmienić sobie na region (XEO) bo chyba taki jest dla polski, bo jak na razie mam region (PLS). Jakiś z Plusa jak mniemam. Czy nie powinien być to ROM 3 plikowy? Chce rozbrandować tablet, ale nie chcę tego zrobić źle, tak żebym w przyszłości mógł od razu na jelly bean przejść w KIES Update. Proszę o pomoc. Czy w tych tabletach zakładana jest blokada simlock?
  • 0

#3 Ketosh

Ketosh
  • 461 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 21:26

Wgraj ten rom - to open wydany dla polski... http://supportsamsun...ead.php?t=10768

[ROM][N8000] ROM open N8000XWALI4 wrzesien 2012 dla polski
Pobierz plik, wypakuj i zapodaj w odinie jako PDA, i po tym bedziesz mogl aktualizowac przes kiesa

Wysyłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
  • 0
nie dziekuj - kliknij gwiazdke, pobrałeś - kliknij gwiazdke :peace:

#4 borcio02

borcio02
  • 4 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 21:29

Tzn teraz trochę zgłupiałem, to jest już normalnie jelly bean dla niego, dla polski? Oczywiście jak zainstaluję już w ODIN'ie to następnie po uruchomieniu powinienem zmienić na XEO, tak? :)
  • 0

#5 Ketosh

Ketosh
  • 461 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 21:50

Tzn teraz trochę zgłupiałem, to jest już normalnie jelly bean dla niego, dla polski? Oczywiście jak zainstaluję już w ODIN'ie to następnie po uruchomieniu powinienem zmienić na XEO, tak? :)

ROM ktory Ci zapodalem to android 4.0.4 oficialny dla polski. I jak go sobie zainstalujesz przez odina. To jak wyjdzie aktualizacja do 4.1.1 to bedziesz mogl ja zrobic przez kiesa... i po uruchomieniu nie zmieniasz nic na xeo tylko wybierasz jezyk polski i to wszystko...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#6 borcio02

borcio02
  • 4 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 21:56

Czyli moj region to nadal bedzię ten "PLS"? A jak wyjdzie aktualizacja do jelly bean od samsunga i jeśli będę miał zainstalowany ten rom 4.0.4 to bez problemu będę miał od razu dostępne aktualizacje w KIES? Czy dobrze rozumiem?
  • 0

#7 Radek

Radek
  • 2905 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 22:11

Czyli moj region to nadal bedzię ten "PLS"? A jak wyjdzie aktualizacja do jelly bean od samsunga i jeśli będę miał zainstalowany ten rom 4.0.4 to bez problemu będę miał od razu dostępne aktualizacje w KIES? Czy dobrze rozumiem?

Nie ,po wrzuceniu tego romu co Ketosh zapodał będziesz miał XEO i pożegnasz PLS i co najważniejsze pozbędziesz się śmieci operatora. Będziesz mógł dokonywać aktualizacji przez KIES.

Użytkownik Radek edytował ten post 29 listopad 2012 - 22:14

• 0
<p>Samsung Galaxy S8+

#8 borcio02

borcio02
  • 4 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 22:15

Okey, czyli posiadanie 3 plikowego ROM'u nie jest w takim razie konieczne do pełnego rozbrandowania tabletu, tak? Robię to i mam z głowy brand z plusa?
  • 0

#9 Radek

Radek
  • 2905 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 22:27

Okey, czyli posiadanie 3 plikowego ROM'u nie jest w takim razie konieczne do pełnego rozbrandowania tabletu, tak? Robię to i mam z głowy brand z plusa?

Dokładnie tak jak piszesz.
  • 0
<p>Samsung Galaxy S8+

#10 jachu76

jachu76
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 22:17

Witam, mam problem z wgraniem ostatniego romu wydanego na polskę, miałem wgrane różne modyfikowane i chciałem powrócić do oryginalnego romu....wszystko dobrze się wgrało przed odin tablet się uruchamia i zatrzymuję się na napisie samsung i tak stoi już 30 min....rom wgrywany według poradnika z tego forum, miał ktoś kiedyś podobny problem ?

Pozdrawiam
  • 0

#11 Radek

Radek
  • 2905 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 23:09

Witam, mam problem z wgraniem ostatniego romu wydanego na polskę, miałem wgrane różne modyfikowane i chciałem powrócić do oryginalnego romu....wszystko dobrze się wgrało przed odin tablet się uruchamia i zatrzymuję się na napisie samsung i tak stoi już 30 min....rom wgrywany według poradnika z tego forum, miał ktoś kiedyś podobny problem ?

Pozdrawiam

Wejdż Kolego w recovery i wykonaj dostępne wipe ,następnie reboot . Po tej akcji Tabik ożyje na pewno.
  • 1
<p>Samsung Galaxy S8+

#12 alexo

alexo
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 17:23

Witam,

pytanie: żeby wgrać rom open przez odina muszę mieć najpierw root-a. Bo kiedy próbuje to robić na oryginalnym systemie dostaję błąd.
  • 0

#13 Ketosh

Ketosh
  • 461 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 17:31

Root nie jest potrzebny do wgrywania romow przez odina... jaki blad Ci wyskakuje? Pamietaj zeby kies byl zamkniety i zabij wszystkie procesy z nim zwiazane. Wylacz tablet i wprowadz w tryb download jeszcze raz... i zaktualizuj sterowniki, najlepiej jak zaktualizujesz kiesa. Stery dograja sie jeszcze raz

• 0

#14 Dychowski

Dychowski
  • 6849 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 18:05

Witam,

pytanie: żeby wgrać rom open przez odina muszę mieć najpierw root-a. Bo kiedy próbuje to robić na oryginalnym systemie dostaję błąd.

Wyłącz antyvirusa bo też może blokował komunikacje.
  • 0

#15 alexo

alexo
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 21:05

Ok dzięki.
Pobiorę najnowszy rom i sprawdzę jeszcze raz.
  • 0

#16 djczas

djczas
  • 7 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 10:52

Mam mały problem wgrałem najnowsza wersję softa Polską JellyBean 4.1.2 i bateria w czasie rozładowała się do zera w niecałe 8h :( w ICS trwało to nawet 4 doby
  • 0

#17 EdiMar

EdiMar
  • 1612 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 25 marzec 2013 - 11:46

Może masz coś uruchomionego w tle. Naładuj i sprawdź, które aplikacje są uruchomione. Ewentualnie wgraj program Battery Drain i zobacz, co zjada baterię.
  • 0

Jeżeli Ci pomogłem - kliknij zieloną strzałkę!;]

#18 djczas

djczas
  • 7 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 11:50

MIałem synchronizacje włączone co godzinę a tak co chwilę robie killa wszystkich appek. zwykle mi sie uruchamia po 45 appek w tle ale przed wgraniem JB też tak było i chodził 4 dni przy słabym użytkowaniu przy większym 2 dni a na położonym i nie ruszanym 4 dni to bez problemu i jeszcze baterii było/

Do tego Bardzo Długo sie ładuje

Użytkownik djczas edytował ten post 25 marzec 2013 - 15:10

• 0

#19 Ketosh

Ketosh
  • 461 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 22:31

MIałem synchronizacje włączone co godzinę a tak co chwilę robie killa wszystkich appek. zwykle mi sie uruchamia po 45 appek w tle ale przed wgraniem JB też tak było i chodził 4 dni przy słabym użytkowaniu przy większym 2 dni a na położonym i nie ruszanym 4 dni to bez problemu i jeszcze baterii było/

Po 1 czy przed wgraniem nowego romu robiles "przywruc ustawienia fabryczne"?? ja zalecam ta czynnosc i przed flashem i po. Zawsze jakies pozostalosci po starych romach moga nam namieszac. Daj znac a moze cos jeszcze poradzimy. Pozdro

• 0

#20 Radek

Radek
  • 2905 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 22:51

Kolego przeczytaj w całości ten temat :http://supportsamsun...1543/#post65827
  • 0
<p>Samsung Galaxy S8+

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych