Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][APP][I9070] Program do wyświetlania obrazu z tel. na TV

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 radi_80

radi_80

Junior Member

• 11 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 12:11

Witam, poszukuje programu za pomocą którego było by możliwe wyświetlenie obrazu z telefonu w TV bezprzewodowo np. przez WiFi, oczywiście nie chodzi mi o filmy, zdjęcia itd. bo z tym nie ma problemu tylko coś w rodzaju TV Out przez WiFi tak aby można było np. zagrać w jakąś grę na ekranie TV?
  • 0

#2 Gość_trybit_*

Gość_trybit_*

Napisano 24 wrzesień 2012 - 12:33

Na tv możesz mieć tylko DLNA czyli filmy, zdjęcia i muzykę. Na PC masz MyMobiler do sterowania telefonem z PC. Sam kiedyś szukałem takiej apki jak ty ale dałem spokój. Teraz używam Gmote i steruje PC z telefonu. Gra się dobrze np. w Baldur's Gate czy inne takie klikane :)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#3 radi_80

radi_80

Junior Member

• 11 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 13:36

a próbował ktoś może podłączyć telefon przez Wi-Fi Direct z telewizorem ( Smart TV Samsung z wbudowanym Wi-Fi), bo mi nie wychodzi tzn. nie wykrywa mi tv.:cry3:
  • 0

#4 Gość_trybit_*

Gość_trybit_*

Napisano 25 wrzesień 2012 - 14:39

Rozumiem, że TV ma WiFi a nie tylko WiFi Ready?
Z jakiej apki korzystasz w telefonie? AllShare? ja miałem z nią problem - też nie widziało nic na TV i na PC. Zainstalowałem Skifta i śmiga. Żeby było śmieszniej na PC połączenia AllSharePC-AllShareAndroid i SkiftaPc-SkiftaAndroid nie działały, ale AllSharePc-SkiftaAndroid już tak.

• 0

#5 radi_80

radi_80

Junior Member

• 11 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 16:35

Telewizor ma WiFi połączenie przez AllShare działa (chociaż filmy nagrane telefonem w rozdzielczości 720p tną się na tv) ale mi chodzi o połączenie bez pośrednictwa routera, podobno funkcja WiFI Direct daje możliwość połączenia bezpośrednio np. telefonu i telewizora chociaż puki co mi się nie udało może potrzebny jest do tego jakiś program?
  • 0

#6 Gość_trybit_*

Gość_trybit_*

Napisano 25 wrzesień 2012 - 20:51

Hm... Pytanie czy telefon to ma? z reszta... Dziwna sprawa z tym WiFi Direct. Ze niby jak? Bez routera sie da - tzn telefon musi zostać routerem na ten czas, ale nie bedzie potrzebne urzadzenie zewnetrzne.

• 0

#7 radi_80

radi_80

Junior Member

• 11 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 08:17

No np. galaxy s advance ma tą funkcję (nie wiem jak inne modele) i z tego co wyczytałem to wystarczy żeby tylko jedno z parowanych urządzeń miało WiFi Direct w drugim wystarczy zwykłe WiFi, inna sprawa że mało komu poprawnie działa ta funkcja dlatego zaciekawiło mnie czy komuś na forum zadziałało.
  • 0

#8 kedra

kedra

Junior Member

• 2 postów

Napisano 20 grudzień 2012 - 04:08

Wiem, że suchar, ale nikt nie znalazł rozwiązania.
Żeby w ogóle myśleć o takim połączeniu, trzeba mieć chociaż minimalną wiedzę na temat połączeń sieciowych. Jeśli chcesz połączyć dwa urządzenia za pomocą WiFi bez pośrednictwa serwera czy routera, to musisz nawiązać połączenie ad-hoc, czyli w tym przypadku musisz z telefonu zrobić punkt dostępowy, tzw. hot-spot. W zależności od telefonu czy rodzaju firmware jaki posiadasz, możesz mieć możliwość włączenia tzw. WiFi Tethering w opcjach sieciowych telefonu lub skorzystać z jakiejś apki zewnętrznej. Takie połączenie powinno być widoczne na drugim urządzeniu jako sieć ad-hoc, do której możesz się połączyć jak do zwykłej sieci.
Inna możliwość, to połączenie poprzez router albo serwer. Najlepszą na chwilę obecną aplikacją jest chyba Twonky Mobile, bo przynajmniej nie ma problemów ze znajdywaniem chociażby filmów w avi jak słynny iMediaShare.
  • 1

#9 photoworld

photoworld

Junior Member

• 30 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 11:14

Podpinam się pod temat, chodzi mi dokładnie o pozbycie się urządzenia "AllShare Cast", rozumiem że to urządzenie zestawia pewnego rodzaju bezpieczne połączenie z telefonem po WIFI i wyświetla sygnał po HDMI na TV.
Czy ktoś znalazł sposób na emulowanie/łamanie tego na PC? Tzn. żeby blaszak udawał tego AllShare Casta (mam tu na myśli HTPC, który puści obraz na TV).
  • 0

#10 Michał25

Michał25

Senior Member

• 286 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 19:56

Koledzy nie chce mi się czytać wszystkich postów ale powiem Wam jak ja robię:
Posiadam Tv Samsung 46f6800 który ma wbudowany wifi oraz mam samsunga galaxy s 3 na tv włączam Screen Mirroring a na telefonie allshare i dzięki temu mam to co na ekranie telefonu jest na tv nie mam żadnych problemów z tym połączenie żadne filmy mi się nie tną
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych