Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[INFO][I8160] Aktualizacja Android 4.1 Jelly Bean.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dovakhiin

Dovakhiin

Member

• 43 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 20:30

Wczoraj pojawiła się informacja o urządzeniach Samsunga, które otrzymają aktualizację do Androida w najnowszej wersji - 4.1 Jelly Bean. Pełna lista prezentuje się tak :
- Galaxy Tab 2 7.0
- Galaxy Tab 2 10.1
- Galaxy Note 10.1
- Galaxy S II
- Galaxy Note
- Galaxy Tab 7.0 Plus
- Galaxy S Advance
- Galaxy S II LTE
- Galaxy Music
- Galaxy Chat
- Galaxy Ace 2
- Galaxy Beam
- Galaxy Ace Plus
- Galaxy Mini II
- Galaxy S DUOS

Na liście znalazły się zarówno urządzenia z wyższej, jak i niższej półki - jak np. Galaxy Mini II. Także gratuluję wszystkim posiadaczom i cóż.. Nie pozostaje Wam nic innego, jak wyczekiwać aktualizacji.

• 1

#2 Top Gun

Top Gun

Junior Member

• 21 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 19:54

Pozwole sobie odpowiedzieć. Niestety na tym telefonie instalacja żelka to kompletne nieporozumienie... niestety jak szybko zainstalowałem tak szypko usunąłem... Kompletnie nie dało sie z telefonu korzystać... Nawet odebrać połączenie to był problem. także ja dziekuje bardzo taka aktualizacje...
  • 0

#3 mavrik84

mavrik84

Moderator Globalny

• 899 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 19:59

Kolego a jak aktualizowales telefon?przez toa czy kiesa?a moze pokusiles sie moze o instalacje przez odina z full wipem? Opisz co jeszcze sie dzialo i czy wyczysciles fona z poziomu recovery
  • 0

Tworzymy to Forum z pasją dla pasji....
Nie bądź bierny i pomóż nam je tworzyć
Chcesz podziękować? Kliknij zieloną strzałkę pod postem

#4 Top Gun

Top Gun

Junior Member

• 21 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 16:24

No więc aktualizację wykonałem za pomocą odina i wykonałem full wipe. Niestety mimo prób usówania zbednych aplikacji ciągle brakowało pamięci ram, procek niestety nie ogarniał, a bateria zdychała w przeciągu niecałego dnia. Przy próbie otwarcia galerii wyskakiwał błąd brak pamięci, przy próbie odebrania połączenia się zawieszał, przy włączaniu aparatu się wyłączał... Przywrócenie poprzedniego systemu polegało również na wgraniu romu przez odina i dopiero po powrocie dało się z niego kożystać w normalny sposób. tak czy inaczej broń mnie boże żeybym ponownie chciał wgrywać tam andka 4.1.2. takie jest moje zdanie i można się z nim nie zgadzać.
ps. żeby nie było. Ja nikogo nie chce obrażać za to że wrzucił info o aktualizacji czy coś. Nie po raz pierwszy działałem na odinie. Wcześniej miałem SGS +, teraz mam SG ace 2 oraz SGS 3 LTE i troszke już zdążyłem poznać dzałanie smartfonów samsunga... Niestety mój mode SG ace nie przyjmuje aktualizacji tak aby mógł na niej pracować poprawnie... życie...

Użytkownik Top Gun edytował ten post 05 luty 2014 - 10:29
Dalsze rozważania w temacie...

• 0

#5 OYAMA

OYAMA

Junior Member

• 3 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 16:28

Niestety mam podobne uwagi jak kolega Top Gun. Na wersji 4.1.2 telefon działa bardzo wolno, bateria krótko trzyma.
Wgrywałem ODINem wersje jednoplikową bez PIT, byc może to jest przyczyną.

Czy komuś ten telefon działa dobrze na wersji 4.1.2??
  • 0

#6 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6851 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 16:50

Panowie...ale jak już grzebiemy w tym to wypadałoby zrobić kilka testów na różnych romach, nikt z Was nie napisał na jakim romach siedzicie i w jakich występują takowe problemy, rozwińmy temat i poszukajmy lepszego rozwiazania :-). Czy to rom z lipca 2013 dla Polski I8160XXMG2 czy najnowszy ze stycznia 2014 dla UK czy np. najnowszy ze stycznia 2014 I8160XXNA1....

Użytkownik Dychowski edytował ten post 04 marzec 2014 - 16:53

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych