Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
parrotlarch

[MOD][I9001] Dodatki i motywy do Mech1

Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale można pobrać dodatki i motywy graficzne do Mech1.

Jeżeli ktoś ma zdolności graficzne i chce się podzielić - niech się śmiało do mnie zgłasza. Mech1 opiera się na launcherze Nemus, który wspiera setki motywów do Go Launcher Ex. Tak więc wystarczy wpisać w sklepie go launcher ex theme i smiało pobierać, po zainstalowaniu motyw pojawi się w polu z motywami, do którego mamy dostęp po dłuższym przytrzymaniu palca na pulpicie. Jeżeli znacie jakieś fajne motywy Go Leuncher Ex - możecie w tym wątku wrzucać zrzuty ekranu i linki do nich.

Dodatki: (flashujemy przez recovery):

- MECH1-addon-remove-adrenaline14 - [

] [] - narzędzie do usuwania Adrenaline Shot zainstalowanego w romie do wersji 2-11 (zalecane jest jego użycie, gdy chcemu zmienić kernel.

- MECH1-addon-remove-adrenaline13 - [

] [] - narzędzie do usuwania Adrenaline Shot zainstalowanego w romie od wersji 2-12 (zalecane jest jego użycie, gdy chcemu zmienić kernel.

- MECH1-addon-extpwrmenu - [

] [] - rozszerzone power menu, Aosp Lockscreen, Efekt CRT-Off (dostępne domyślnie w wersji ICS, w klasycznej wersji tylko powermenu). Dodatek jest zgodny wyglądem z wersją ICS.

- MECH1-addon-extstatbar [

] [] - 14 - przyciskowy pasek statusu (uwaga: latarka nie działa prawidłowo na romach opartych na KQ1, najlepiej od razu ją wyłączyć).

- MECH1-addon-roundbatt - [

] [] - okrągła procentowa ikona baterii. Dodatek jest zgodny wyglądem z wersją ICS (zmieni również powermenu w wersji GB).

- MECH1-addon-smallbatt - [

] [] - mniejsza pionowa i procentowa ikona baterii. Dodatek jest zgodny wyglądem z wersją ICS (zmieni również powermenu w wersji GB).

- MECH1-addon-ICSStylepack - [

] [] - zbiór zmian graficznych z wersji ICS, wszystko w jednym, czyli motyw ICS, 14 przyciskowy pasek statusu, rozszerzone power menu z efektem CRT-off, camerahack. Dla tych, którzy postanowili zmienić motyw GB na ICS.

- Zestaw oryginalnych dźwięków SGS+ [1] [

] - jeżeli komuś brakuje jakiegoś dźwięku wystarczy zawartość tych folderów (albo poszczególne dźwięki) wrzucić do /system/media.

- MECH1-addon-stock-theme - [

] [] - domyślny motyw Androida GB (standardowy pasek statusu i standardowe powermenu) oraz Touchwiz 4.5.

Tapety:

- paczka stockowych tapet dla telefonów z rodziny Galaxy S.

- tak mnie jakoś naszło po ostatnich nawiązaniach do SW. W ZIP'ie cała paczka, poniżej każda oddzielnie:

post-34201-14005015088922_thumb.jpg

Apki:

Trzeba ręcznie wrzucić je jakimś menedżerem plików (Root Explorer/script manager) do katalogu /system/app.

, , , , , , ,

Motywy:

- pierwszy motyw do ROM'u Mech1

Instalacja: W katalogu głównym wbudowanej pamięci tworzymy /nemuslauncher/themes/ i tam wrzucamy plik ZIP, który później możemy wybrać sobie w ustawieniach Lauchera

Poniżej screeny:

post-34201-14005015024446_thumb.png

Tapeta dzięki uprzejmości kolegi romio72

post-34201-14005015023923_thumb.png

post-34201-1400501508736_thumb.jpg

post-34201-14005015088077_thumb.jpg

Edytowane przez parrotlarch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość trybit

Zaktualizowany pierwszy post - dostępny pierwszy skończony motyw na Mech'a :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Apki:

Trzeba ręcznie wrzucić je jakimś menedżerem plików (Root Explorer/script manager) do katalogu /system/app.

, , ,

Motywy:

- pierwszy motyw do ROM'u Mech1

Instalacja: W katalogu głównym wbudowanej pamięci tworzymy /nemuslauncher/themes/ i tam wrzucamy plik ZIP, który później możemy wybrać sobie w ustawieniach Lauchera

Przepraszam, ale czuję się nieco zdezorientowany... Czy będzie działać Google Play i cała reszta, z Gmailem na czele? Nie zauważyłem wzmianki o instalacji gappsów. Wrzucanie aplikacji ręcznie jest pewnie fajne, ale w przypadku tego, co już kupiłem w sklepie może się nie sprawdzić. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko będzie działać. W romie nie ma niektórych apek, jak np Swype i trzeba sobie ręcznie wrzucić, reszta działa jak w każdym innym romie, możesz normalnie instalować ze sklepu, przywracać z backupu, czy jak tam wolisz kolego. Gapps nie trzeba, już są w romie.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wszystko będzie działać. (...)

To ja się odwdzięczam plusikiem, a wieczorem potestuję Mecha w miejsce CM9.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mozna by jeszcze wrzucic klasyczny budzik do dodatkow?? a moze w ogole apki usuniete z romu tak w razie co. Nie wiem czemu ale precision timer wywala mi sie przy probie dodania alarmu.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość trybit

Precision Timer wylatuje z ROMu - zmarnowal swoja szanse. Co do oryginalnej apki - jak.masz v2-10 to wyciagnij sobie z zip'a ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jak.masz v2-10 to wyciagnij sobie z zip'a

A któryż to będzie plik? ClockPackage.apk?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie. W kolejnej wersji będzie zmieniony budzik, na taki który nie powoduje problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja trochę tęsknię za alarmem inteligentnym. Tak mnie słodko i delikatnie budził pięć minut przed czasem...

EDIT: Mam! Oooo, jak dobrze. :D

Edytowane przez peterpan
literówka (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mozesz zuploadowac ten inteligentny??

Wyciagnalem sobie zegar z poprzedniego Mecha, ale nie moge go zainstalowac... Jak to zrobic??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A mozesz zuploadowac ten inteligentny?? Wyciagnalem sobie zegar z poprzedniego Mecha, ale nie moge go zainstalowac... Jak to zrobic??

Jeśli masz na myśli ClockPackage.apk z 10-ki, to to jest właśnie ten. Musisz go wgrać do /system/app, np. ES Exploratorem, albo innym file managerem z prawami roota. Zegar powinien się pokazać po tym w aplikacjach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość trybit

Widze koluniu ze caLkiem zacnie idą Ci te zabawy ROM'ami - to dobrze, bo niewielu tu takich userów :) a budzi z nadchidzacej wersji - zero problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To czekamy na nowego Mecha. A może link do jakiejś wersji testowej dacie. Chętnie się pobawię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlasnie chcialem pisac zeby moze zrobic temat z betami ogolnie + krotki opis changeloga. Im wiecej osob bedzie testowac tym lepszy produkt finalny . Z info na co zwrocic uwage przy testach np.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
a budzi z nadchidzacej wersji - zero problemów.

A będzie mnie budzić delikatnie, szepcząc: "Wstawaj powolutku... Piwo już się schłodziło..."? Jeśli tak, to biorę w ciemno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Budzik ma opcje ustawienia głośności dźwięku i dźwięku narastającego. Mnie budzi muzyka Johna Wiliamsa z Epizodu V gwiezdnych wojen (nie motyw przewodni, takie delikatne plumkanie). Mogę wrzucić, jakby ktoś był chętny.

@michas1976 i @miachaelred mogę wrzucać wersje beta do testowania, ale też nie wszystkie, bo czasem robię po 5 flashowań w ciągu krótkiego czasu i co znajdę błąd to znowu coś zmieniam. Sam jeszcze nie wypróbowałem tego co mam przygotowane, bo ostatnio bawiłem się robieniem paczek odinowych. Jak tylko potwierdzę, że normalnie się odpala i nie powoduje poważnych błędów, to mogę wrzucić.

Narazie mam gotową paczkę odinową (rom jednoplikowy), która ładnie się instaluje. Mogę to wstawić do testów (może nawet przydalby się nowy wątek). Jedyny i największy problem jest taki, że paczka nie czyści telefonu, jak np rom Open i trzeba robić wszystkie wipy, więc zastanawiam się w ogóle nad sensem jej robienia (chociaż trybit twierdzi, że mu ona lepiej działa niż taka instalowana przez recovery). Instalacja przez recovery jest chyba prostsza i szybsza.

Edytowane przez parrotlarch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mnie budzi muzyka Johna Wiliamsa z Epizodu IV gwiezdnych wojen (nie motyw przewodni, takie delikatne plumkanie). Mogę wrzucić, jakby ktoś był chętny.

Jak już Gwiezdne Wojny, to tylko Marsz Imperialny. ;)

Narazie mam gotową paczkę odinową (...)

Też bym się ewentualnie pisał na testy, ale instalacji przez Odina nie zaryzykuję. Jedyna w domu winda stoi na zdychającym netbook'u.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość trybit

No mje sie wydaje że lepiej lata, ale może to też nowy launcher w ICS... Może moje uwielbienie dla Odina samego w sobie daje się we znaki... W każdym razie poprawa jest i to odczuwalna, szczególnie jak ktoś katuje telefon milionami zadań i testami na szybkość reakcji to da się zauważyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam wrażenie że rom jest w ogóle szybszy jakiś. Tweaki dotyczą wysyłania smsów i ograniczenia wysyłanych informacji o pakietach. Ogólnie niewiele. Może to i launcher, ale właśnie próbowałem instalacji z zipa i mam wrażenie, że szybciej apki mi się odpalają, jakby procek podkręcony jeszcze bardziej...

Jak już Gwiezdne Wojny, to tylko Marsz Imperialny. ;)

Imperial March mam ustawiony jako sygnał połączenia :)

To jest mój budzik:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość trybit

No ale co? że niby z zipa jeszcze szybciej niż przez Odina? Czy szybciej od wersji dostępnej obecnie do pobrania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja używam Gentle Alarm,ma sporo opcji ustawień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No ale co? że niby z zipa jeszcze szybciej niż przez Odina? Czy szybciej od wersji dostępnej obecnie do pobrania?

Jakby szybciej od 2-12.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość trybit

No to tyle tez zauwazylem, ale myślałem że to zasługa Odyńca. Szukam apek.ktore moglyby wpriwadzic cos swiezego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta