Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][N7000] Czy Note 1 ma Gorrila Glass ??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pirania29

pirania29

Junior Member

• 22 postów

Napisano 08 grudzień 2012 - 10:03

Witajcie

Cena Note 2 jest dla mnie troszkę zaporowa a Note 1 do mojego użytkowania w zupełności wystarczy, nurtuje mnie tylko pytanie właśnie o ekran czy jest on zrobiony z GG ,a jeżeli nie to jaka jest jego podatność na zarysowania (chociażby przy pracy rysikiem) . Dziekuję z góry za odpowiedź lub nakierowanie na temat na forum jeśli takowy istnieje .
  • 0

#2 Radek

Radek

Moderator Globalny

• 2902 postów

Napisano 08 grudzień 2012 - 10:34

Witajcie

Cena Note 2 jest dla mnie troszkę zaporowa a Note 1 do mojego użytkowania w zupełności wystarczy, nurtuje mnie tylko pytanie właśnie o ekran czy jest on zrobiony z GG ,a jeżeli nie to jaka jest jego podatność na zarysowania (chociażby przy pracy rysikiem) . Dziekuję z góry za odpowiedź lub nakierowanie na temat na forum jeśli takowy istnieje .

Przeczytaj -CORNING® GORILLA® GLASS | FULL PRODUCTS LIST ,miałem ten model i nie miałem żadnych problemów z ekranem. Ale pamiętaj - jak dbasz tak masz.
  • 2

Samsung Galaxy S7 Edge

#3 Ketosh

Ketosh

Senior Member

• 461 postów

Napisano 08 grudzień 2012 - 17:06

Witajcie

Ja na poczatku uzywalem rysika besposrednio na ekranie i nic sie nie porysowalo... ale ze wzgledu na prace kupilem tania folie wrazie "W" bo na jakosci obrazu sie nie traci a licho nie spi. Choc o fona dbam bardziej niz o zone... ja polecam n1 bo jak wyjdzie aktualizacja do JB to n1 od n2 beda ruznic tylko bebechy... no i moze pare malych detali :P pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
  • 0
nie dziekuj - kliknij gwiazdke, pobrałeś - kliknij gwiazdke :peace:

#4 pirania29

pirania29

Junior Member

• 22 postów

Napisano 09 grudzień 2012 - 17:47

no troszkę bebech różne , niemniej jestem bardziej zmartwiony opóźnieniami przy pisaniu notatek rysikiem (nie sprawdzone organoleptycznie , wrażenia z obejrzanych filmów) , finanse troszkę lepiej przez weekend poszły więc i N2 w zasięgu , co do folii na ekranie mieszane uczucia , miałem Omnie 1 i tam badziewny plastik ekranu wcale nie ucierpiał a tu mamy CGG więc tylko warstwa omeofobowa (czy jako to się pisze) może ucierpieć chociaż jak zapewne wielu zauważyło guzik ona daje (odciski skatalogowane jak w najlepszym archiwum policyjnym :)
  • 0

#5 deb

deb

Junior Member

• 5 postów

Napisano 11 grudzień 2012 - 17:45

Wracajac do tematu kiedys szukalem informacji... Na stronie producenta gg n1 figuruje na liscie modeli wyposazonych ale samsung oficjalnie sie nie wypowiedzial sie na ten temat. Nie ma wiec pewnosci ze kazda sztuka ma gg. Profilaktycznie przykleilem folie z poliweglanu. Nie sadze zeby istanial 100% sposob na smugi ale notka jest bezpieczna. Pozdrawiam
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych