Skocz do zawartości
Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Dychowski

[QUIDE][I9070] Root dla JB i9070 - Poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trybit

Dokładnie tak jak kolega wyżej Ci napisał. Im więcej RAMu tym więcej system go weźmie - z resztą bardzo dobrze, bo ma brać! Mój Note2 ma bardzo duży apetyt na RAM ale nie znaczy to wcale że zamula - wręcz przeciwnie.

Co do wszelkiej maści auto task killerów - jak ci zacznie wybudzać telefon w nocy, żeby ubic jakiś (jego zdaniem) zbędny proces, to dopiero zacznie zjadać baterię :P Sam zwalniałem RAM notorycznie, dopóki któryś z kolegów na forum mnie nie uświadomił, że to bzdura :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czy ten root działa na każdej wersji JB?
JB to JB powinien zadziałać. Przetestuj i nam powiedz, na której wersji Tobie działa :D

Niczego nie ryzykujesz, najwyżej zip nie wejdzie, skończy się errorem i nie wprowadzi zmian do fona. Poza tym, żadnych komplikacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wgrałem na sd card pliczek root nie rozpakowany ! wyłączam fona odpalam go spowrotem tym vecovery i mam cztery opcje reboot system now ! druga to apply update from sdcar

3 to wipe data factory reset i 4 to wipe cashe partition

wybieram druga opcje mianowicie apply update from sdcar wybieram pliczek root i instaluje się 1/4 i koniec wyskakuje failed to verify whole file signature ! pomoże ktoś ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

install update from external storage. ,czy oby na pewno wrzuciłeś pliczek na micro SD ? ,nie myl z pamięcią fona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie mam takiej opcji jak instal update from external storage. dlaczego ??

- - - Updated - - -

i co mam teraz zrobić bo nie ogarniam :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A masz: appy update from external storage ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no mam klikam w to wyskakują mi foldery itp i mam tak plik root.zip klikam na niego zaczyna wgrywać i nagle konczy i error ! ale ja wczesniej w fonie nic nie flashowałem ani nigdy nic to jest nowy tlefon mam go 4 miesiące ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zassaj plik jeszcze raz z tego linku:

Sprawdź sumę kontrolną i dalej postępuj tak jak w pierwszym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego, przeczytaj ze zrozumieniem pierwszy post. Jest tam wyraźnie napisane, że jest to metoda rootowania JB dla I9070. Czyli najpierw wgrywasz JB wypuszczony dla Twojego fona a następnie (jeżeli chcesz) rootujesz metodą podaną w poradniku. Masz JB na fonie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie mam ;/ przepraszam że utrudniam sprawe nie wiedziałemże musi być a pomógłbyś mi albo jakiś poradnik skąd gdzie i jak najbezpieczniej wgrać tego JB ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nie mam ;/ przepraszam że utrudniam sprawe nie wiedziałemże musi być a pomógłbyś mi albo jakiś poradnik skąd gdzie i jak najbezpieczniej wgrać tego JB ??

Zassaj JB w dziale :Romy Open i flashujesz wg.poradnika :http://supportsamsung.pl/f1813/guide-i9070-poradnik-flashowa-galaxy-s-advance-i9070-krok-kroku-9717/ .Koniec tematu.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam pytanko, jak wywalić roota?

Wysłane z mojego GT-I9070

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wgraj Soft od nowa, inaczej się nie da.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za szybką odpowiedź

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, no da się inaczej. Wystarczy uruchomić SuperSU i uruchomić Unroot i pełne sprzątanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki działa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta