Skocz do zawartości
Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 | Samsung Galaxy Note 4 w AnTuTu | Wygląd Galaxy Note 4 | Samsung Gear Solo | Qualcomm Snapdragon 805 dla Galaxy Note 4 | Prezentacja Galaxy Note 4 we wrzesniu. | GalaxyPhoto Screen Lock |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski

Rekomendowane odpowiedzi

EdiMar    553

Przedstawię króciutki poradnik, jak wrócić z JB do GB.

Jeśli podoba Ci się JB - nie czytaj tego.

Jeśli nie - możesz wrócić do GB stosując się do tych kroków:

1. Ściągnij te pliki:

1-15-201321-17-54.jpg

2. Wgrywaj TYLKO przez Odina3 1.85

Możesz sciągnoąć paczkę, zawierającą wszystkie niezbędne elementy z naszego uploadu bądź ściągać pojedynczo (ale czy nie łatwiej wszystko za jednym zamachem)

Download:

Hasło do archiwum: supportsamsung.pl

Linki alternatywny:

1/PIT : GT-I9070_EUR_XX_8G.pit i tu link :

2/Odin v.1.85 i tu link :

3/PDA : CODE_GT-I9070_I9070DXLD1_CL1068093_REV00_user_SEC_KEY_LD1_ 8G.tar.md5 i tu link :

4/CSC : CSC_GT-I9070-MULTI-CSC-OLBLD1_SEC_KEY_8G.tar.md5 i tu link:

wqz01.jpgzm002.jpg1vl03.jpg

3. Gratulacje - wróciłeś do GB!!

I to cała instrukcja znaleziona na XDA. Nie mam tego telefonu więc nie mogłem tego przetestować. Z wypowiedzi użytkowników wnioskuję, że działa.

Jak zawsze, wszystko robicie na własną odpowiedzialność!!:)

Edytowane przez mavrik84 (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640
Wszystko poszło ok:smile:Tylko szkoda że nie ma języka polskiego :wacko:

Koluniu...ale dzięki temu teraz możesz sobie bezpieczny rom wrzucić z PL i o to chodzi w downgrade..chociaż chyba nie widziałem jeszcze romu na andka bez PL...nawet Tajwański rom który wrzucałem miał PL wiec sprawdź dobrze lub poczytaj forum jaką apke zassysamy z marketu ażeby nam dodała PL...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zajmon    0

czy rom wrzucany w dołngrejdzie to musi być ten z linka w instrukcji, czy może być każdy inny GB na adv ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość trybit   
Gość trybit

Jak widzisz autor poradnika nie ma tego fona i nie moze potestować. Ty za to możesz to zrobić i podzielić się z nami opinią. Jedno jest pewne poradnik został napisany na takim sofcie i to ze na nim dziala, jest pewne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
razerguy    0

a jest jakas przeszkoda w downgrade'owaniu go jesli mam zrootowanego ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
razerguy    0

robie wszystko jak w instrukcji i cos idzie nie tak. W odinie wywala mi cos takiego:

<ID:0/023> Added!!

<OSM> Enter CS for MD5..

<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..

<OSM> Please wait..

<OSM> MD5 hash value is invalid ocb?

<OSM> CODE_GT-I9070_I9070DXLD1_CL1068093_REV00_user_SEC_KEY_LD1_8G.tar.md5 is invalid.

<OSM> End...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EdiMar    553

Jak usuniesz końcówkę .md5 z nazwy pliku powinno być OK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
razerguy    0

z tego pliku ?

CODE_GT-I9070_I9070DXLD1_CL1068093_REV00_user_SEC_KEY_LD1_ 8G.tar.md5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
razerguy    0

jak usune te koncowki to explorator windows widzi te pliki jak archiwa .rar , tym samym nie widac ich przez odina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EdiMar    553

Hmm, widocznie pliki były pakowane jako .tar.md5. Spróbuj ściągnąć jeszcze raz rom, ale wydaje mi się, że wina leży raczej po stronie komputera. Zaktualizuj sterowniki, wypakuj wszystkie pobrane pliki do katalogu z Odinem. Może to coś pomoże.

Edytowane przez EdiMar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
razerguy    0
Napisano (edytowane)

zrobilem tak jak mowiles, sprawdzilem tez na innym komputerze i nadal wywala to samo :/

<OSM> MD5 hash value is invalid

<OSM> CODE_GT-I9070_I9070DXLD1_CL1068093_REV00_user_SEC_KEY_LD1_8G.tar.md5 is invalid.

<OSM> End.

Edytowane przez razerguy (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Punisher    368

Przenies rom tam gdzie go pobrales orginalnie i wypakuj tylko pliki md5 i powinno pojsc

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bars333    2

Powtórze pytanie czy musi być to ten rom z tutka czy może być od razu nasz XEO?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Tutka przetłumaczył tylko Edi ale nikt z załogi nie ma tego fona wiec nie możemy tych opcji potestować, pozostaje liczyć, że ktoś z forumowiczów to zrobi i napisze kilka słów ale z tym może być różnie jak wiesz bars333...sorry też go nie mam i nie pomogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EdiMar    553

Hmm, tak jak napisał Wódz, również nie mam tego telefonu, Z wątku na XDA wynika, że ta metoda jest skuteczna, jednak niektórym nie działa. Myślę, że wynika to z niestosowania się do instrukcji. Tutaj skorzystał z tej metody, zdaje się kolega lolopolozo:

Wszystko poszło ok:smile:Tylko szkoda że nie ma języka polskiego :wacko:

No i zadziałało!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Język Polski również można dograć zassysając z marketu aplikacje do tego...Morelocale 2, wszystko można tylko wystarczy trochę poczytać co piszemy :money:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zajmon    0

ja robiłem downgrade wg tej instrukcji. Najpierw wgrałem ten rom 2.3.6 z linka w intrukcji a dopiero potem nasz XXLD1 i wszystko jest w porzadku. Polecam Ci zrobic tak samo, moze jest troche dłuzej ale na innnym forum przeczytałem ze to musi byc najpierw wlasnie ten podany ROM także myśle ze nie warto ryzykować i nie ma co isc na skróty, zwlaszcza ze ponowne przeflashowanie ( z GB z instrukcji na GB XEO) zajmie Ci maks 10 min. Moze jak wgrasz od razu XEO to tez bedzie działał, nie wiem, nie znam sie aż tak ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
patmorita    0

Witam kolegów potwierdzam, downgrade zrobiłem jak kolega wyżej wszystko gra i hula:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EdiMar    553
Witam kolegów potwierdzam, downgrade zrobiłem jak kolega wyżej wszystko gra i hula:)

ja robiłem downgrade wg tej instrukcji. Najpierw wgrałem ten rom 2.3.6 z linka w instrukcji a dopiero potem nasz XXLD1 i wszystko jest w porządku....

No i cieszę się bardzo. To świadczy o tym, że poradnik przydał się no i najważniejsze - metoda jest skuteczna!!. Dzięki za podzielenie się wynikami downgrade.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rosicki    0

Dzięki panowie działa jak najbardziej, tylko nie wiem jak zmienić język na polski. Patrzyłem tą apke more locale 2, ale ona nic nie daja. Zmienia tylko pare ikonek w menu na polskie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EdiMar    553

To wgraj rom XXLD1 dedykowany dla Polski i po kłopocie.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
androx    1

Witam

Słuchajcie mam pytanie mam wersje 4.1.2 jak w tej wersji wejść w "download mode" robie VOL+ , Power , Home i wchodzi ale tam niema download mode są tylko opcjie recovery wipe itp , proszę o pomoc

pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta