Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Radek

[ROOT][N7105] Autoroot do Galaxy Note 2 LTE - 13.02.2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamieszczam Wam pliczek kolegi Chainfire "Autoroot"(w załączniku poniżej), który pozwoli szybko i bez problemu zrootować fonika.

Instrukcja :

Oczywiście musisz fona uruchomić w trybie downloadingu, wcześniej mieć wgrane sterowniki lub najnowszy Kies który widzi fona a przy rootowaniu masz Kies wyłączony i antyvirusa.

Pobrany plik "zip" rozpakowujesz jeden raz aby posiadał końcówkę "tar" ,odpalasz Odina i wrzucasz jako PDA jak na screenie poniżej :

post-6374-14005015685736_thumb.png

CF-Auto-Root-t0lte-t0ltexx-gtn7105.tar.rar

Edytowane przez Radek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość nonkowski

Witam, czy wam to działa na andku 4,3????

Wszystkich metod roota próbuje i ciągle mi go blokuje po uruchomieniu fona...

Może ktoś pomóc??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten kolego raczej nie. Ten jest jeszcze do 4.1.2

Spróbuj aplikacji Kingo Root, powinna dać radę. Rootowanie za pomocą komputera albo lapka i kabla USB.

N9005 + TapaTalk 4.4.2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość nonkowski

A więc jednak działa tym sposobem, ale trzeba posiadać TWRP i dokonać update SU. Oczywiście wrzucić na SD albo wewnętrzna pamięć i zainstalować. Popołudniem wrzucę pliki.

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A więc jednak działa tym sposobem, ale trzeba posiadać TWRP i dokonać update SU. Oczywiście wrzucić na SD albo wewnętrzna pamięć i zainstalować. Popołudniem wrzucę pliki.

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2

Bo to bardzo dobra witalność. Dzięki za info. Rep leci :-)

N9005 + TapaTalk 4.4.2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość nonkowski

PAMIĘTAJ, ŻE WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I NIE PONOSZĘ ŻADNEJ WINY JAK UWALISZ FONA !

Obiecałem więc daje.

Sposób sprawdzony przeze mnie na Andku 4,3. Przede wszystkim trzeba zacząć od instalacji TWRP (recovery). Ja używam te od philza, instalować odinem ( oczywiście czym nowszy tym lepszy). Po instalacji, wyłączamy urządzenie i instalujemy odinem Cf-Auto

_roota. Ponownie wyłączamy i wchodzimy w recovery + home on/off i instalujemy SU. Po uruchomieniu SU pyta nas czy wyłączyć knoxa i oczywiście klikamy tak .

Tyle całej filozofii, każdy sobie poradzi :) Pozdrawiam

1. Recovery

2. Cf Auto Root

3. Najnowsze SU

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pięknie, rep zasłużony, wielkie dzięki kolego i tak trzymać! :-D

N9005 + TapaTalk 4.4.4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość nonkowski

Jak mi napiszesz jak to się robi bo jestem noob, to sam to następnym razem zrobię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jak mi napiszesz jak to się robi bo jestem noob, to sam to następnym razem zrobię :)

Nie masz dostępu do naszego serwera ani kont premium :-), nic nie zrobisz no chyba że chcesz dołączyć do załogi forum i przejąć dział N7105 i poprowadzić go, to inna bajka :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość nonkowski

Zobaczę jak tu ludzie z tym modelem pracują i czy w ogóle potrzebują ten dział. Jak będzie duże zapotrzebowanie to ... przemyślę propozycje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nas nie bardzo interesuje jak ludzie pracują ale co my dajemy im...nie mamy polskiego podejścia do tematu a raczej Europejskie, dajemy innym a nie czekamy co oni dadzą nam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość nonkowski

Oj nie zrozumieliśmy się, chodziło mi o zaintresowanie. Po co to robić tylko dla siebie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbowałem już i program pokazuje że telefon jest już z zrootowany.

A aplikacji supersu nie mogę zainstalować a ta co już jest nie chce się włączyć. Odinstalować jej się nie da (lub nie umiem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta