Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][I8150] Problem z baterią

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hunteros

Hunteros

Junior Member

• 24 postów

Napisano 21 luty 2013 - 23:42

Witam,

Niestety widzę, że nie ma wielu użytkowników z telefonem I8150 ale mam problem bardziej ogólny i może ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat.

Otóż w dniu dzisiejszym mój telefon zaczął szaleć, dokładnie chodzi o baterię (lub też telefon). Telefon mimo, że pokazuje 50 % baterii to się wyłącza, przy ponownym uruchomieniu stan baterii nagle widoczny 10 % i znowu się wyłącza, kolejne uruchomienie to stan baterii 70 % i telefon dalej się wyłącza. Na widgetcie widzę, że temperatura baterii w spoczynku wynosi 30 stopni gdzie zawsze było to około 20. Telefon od dnia dzisiejszego nie chce się zawsze ładować a nawet jak się naładuje niby na 100% to po max 15 min użytkowania telefon się wyłączy mimo, że na widgetcie pokazuje np 40%.
Zrobiłem hard reset telefonu ale nic to nie pomogło, moja wersja andka to 2.3.6 stock rom XXLMI.

Dodam jeszcze, że ładowanie baterii czasami wyłącza się np. przy 90 %.

Czy waszym zdaniem to na pewno bateria jest do wymiany czy może się jednak okazać, że z telefonem jest coś nie tak ?

Z góry dzięki za Wasze opinie.

Użytkownik Hunteros edytował ten post 22 luty 2013 - 09:15

• 0

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6812 postów

Napisano 22 luty 2013 - 10:27

Witaj,
Sprawdził bym 3 opcje :
1/Zmiana romu.
2/Potestowałbym czy fonik tak samo sie zachowuje ładując sieciową ładowarką i ładowniem po usb bo może to wina ładowarki.
3/Zmiana baterii.
Myślę, że tu szukałbym rozwiązania, 2 pierwsze pozycje możesz zrobić free ale 3 pozycja to już wydatek kilka rubli :jupi:
  • 0

#3 Hunteros

Hunteros

Junior Member

• 24 postów

Napisano 22 luty 2013 - 18:32

Zacząłem brzydko mówiąc od dupy strony, bo zamówiłem już baterię ale jeszcze spróbuje dwóch pierwszych opcji. Wielkie dzięki za info :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych