Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Maciej

Internet - jak sprawdzić ile mb wykorzystałem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki czas temu kupiłem sobie pakiet internetowy w erze za 5zł 50mb

Korzystam z niego ale najgorsze jest to że nie wiem ile zeszlo mi z tej paczki. Nie mam żadnego licznika który by mi pokazywał np. w ciągu ostatnich 10 dni wykorzystałeś xx mb. Czy znacie może aplikację dzięki której miałbym informacje o tym ile mb wykorzystałem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma takiej Aplikacji która będzie Cie informować ile wykorzystałeś MB =)

Żeby sprawdzić ile Ci zostało MB to prawdopodobnie będziesz musiał wysłać sms o treści xxx na nr xxx i wtedy Ci wyślą zwrotna wiadomość z informacją ile zostało Ci MB.

Sprawdź na głównej stronie Ery jaki jest nr i treść sms bo ja zbytnio się nie oriętuję w tym co ma Era =)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam

Jaki czas temu kupiłem sobie pakiet internetowy w erze za 5zł 50mb

Korzystam z niego ale najgorsze jest to że nie wiem ile zeszlo mi z tej paczki. Nie mam żadnego licznika który by mi pokazywał np. w ciągu ostatnich 10 dni wykorzystałeś xx mb. Czy znacie może aplikację dzięki której miałbym informacje o tym ile mb wykorzystałem ?

W rejestrze masz licznik danych pakietowych. Ilość wysłanych i odebranych czyli cały transfer icon_e_smile.gif Liczniki możesz kasować wprowadzając kod 8x0

Edytowane przez andrzej6230 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość lynx79

A wie ktoś jak skonfigurować ten program Touch Balance w abonamencie Play by pokazywał ilość kasy na koncie i o ile się przekroczyło limit?

Po wpisaniu kodu *101# mamy te dane w stylu na koncie jest tyle i tyle, przekroczono limit o tyle i tyle. Mam dwie kopie zainstalowane, więc można wyświetlić 2 linie, tyle że jedna i druga pokazuje 0 i nie chce się zmienić. Na innych kodach też nic nie idzie (np pokazanie nr telefonu)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość lynx79

No dobrze, ale jak ustawić by pokazywało o ile przekroczyłem limit. Są to drugie cyferki w tym kodzie zwrotnym. Niby mam zaznaczone drugie, ale i tak jest 0, a powinno być ok 60 zł icon_e_wink.gif

Pozostało ci -0,00zl- w ramach

Pakietu Złotówek w abonamencie.

Bieżące saldo niezapłaconych

faktur i kwoty wydanej poza

abonamentem wynosi -69,04zl-

Teoretycznie pierwsza kwota może być zerem icon_e_smile.gif (co prawda powinno się wyświetlić -0.00- ), ale dlaczego druga nie chce się wyświetlić (też jest tylko 0)? Zaznaczam by pokazywał drugie cyfry, ale nic to nie daje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Co dziwne ja mam w play fresh i wpisalem sobie w ta aplikacje kod *101# i pokazuje kasiure az glupio.Moze w abo jest inny kod USSD.Najlepiej zadzwon do biura obslugi klieta z pytaniem jaki to kod na ta operacje?Numer biuro obslugi k w play to *500 i zielona sluchawa.

Zamiesc SWOJE screeny a uwierzymy

post-11-14005006420252_thumb.pngOczywiscie jest taka aplikacja nazywa sie TOUCH BALANCE v1.2.1 (dziala na s60v5) i nowsza wersja v1.2.2 [...]

Zanim cos bezmyslnie skopiujesz z innego forum, proponuje abys najpierw sprawdzil czy piszesz zgodnie z prawda.

Najpierw sprawdz czy aplikacja dziala na Twoim telefonie, potem polecaj ja innym. Dodatkowo nie zalaczaj nieswoich screenow (pochodza z nokii a nie samsunga)

Aplikacja touch balance istenieje, lecz nie dziala na ZADNYM z modeli samsunga - nie wierzysz sprawdz, zawsze bedziesz mial podane srodki wynoszace 0.

A dla niedowiarkow zalaczam moja korespondencje z Avis'em - autorem tegoz programu:

od Avis <suriken@gmail.com>

do RzUf

data 30 stycznia 2010 09:52

temat Re: Touch Balance on Omnia HD

wysłana przez gmail.com

podpisana przez gmail.com

Hello RzUf,

Wednesday, January 27, 2010, 6:50:18 PM, you wrote:

Hello.

I have question, can I run TB on Samsung Omnia HD mobile?

I was installed TB but it always show balance = 0 icon_e_sad.gif

Do you know when and whether or not this bug will be fixed?

Thanks in advance for your reply and help.

RzUf

It will not work on Samsung because of some

hardware specific issues. And I still can not manage

this trouble. Sorry.

Dodatkowo cytat ze strony autora:

(!) Программа НЕ работает на телефонах Самсунг (!)

Co w wolnym tlumaczeniu znaczy:

Program nie dziala na telefonach Samsung

Ps. A na koniec - najnowsza wersja programu to 1.2.6 a nie 1.2.2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zamiesc SWOJE screeny a uwierzymy

Zanim cos bezmyslnie skopiujesz z innego forum, proponuje abys najpierw sprawdzil czy piszesz zgodnie z prawda.

Najpierw sprawdz czy aplikacja dziala na Twoim telefonie, potem polecaj ja innym. Dodatkowo nie zalaczaj nieswoich screenow (pochodza z nokii a nie samsunga)

Aplikacja touch balance istenieje, lecz nie dziala na ZADNYM z modeli samsunga - nie wierzysz sprawdz, zawsze bedziesz mial podane srodki wynoszace 0.

A dla niedowiarkow zalaczam moja korespondencje z Avis'em - autorem tegoz programu:

od Avis <suriken@gmail.com>

do RzUf

data 30 stycznia 2010 09:52

temat Re: Touch Balance on Omnia HD

wysłana przez gmail.com

podpisana przez gmail.com

Hello RzUf,

Wednesday, January 27, 2010, 6:50:18 PM, you wrote:

Hello.

I have question, can I run TB on Samsung Omnia HD mobile?

I was installed TB but it always show balance = 0 icon_e_sad.gif

Do you know when and whether or not this bug will be fixed?

Thanks in advance for your reply and help.

RzUf

It will not work on Samsung because of some

hardware specific issues. And I still can not manage

this trouble. Sorry.

Dodatkowo cytat ze strony autora:

(!) Программа НЕ работает на телефонах Самсунг (!)

Co w wolnym tlumaczeniu znaczy:

Program nie dziala na telefonach Samsung

Ps. A na koniec - najnowsza wersja programu to 1.2.6 a nie 1.2.2

Jedyne wyjście to sprawdzać w rejestrze/dane pakietowe.

Jedyne wyjście to sprawdzać w rejestrze/dane pakietowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość lynx79

Niekoniecznie. Można ręcznie użyć kodów USSD.

W Play np to:

*101# -> stan konta

*111# -> 1 -> 4 -> 2 (niestety kod *111*1*4*2# wyświetla tylko menu główne) ilość MB w pakiecie Play Online w telefonie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta