Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[QUIDE][S6500/S6500D] Odblokowanie sieci w Galaxy Mini 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mavrik84

mavrik84

Moderator Globalny

• 898 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 14:24

Poradnik ten jest dedykowany dla wszystkich posiadaczy Samsung Galaxy Mini 2 chcących odblokować swoje urządzenia. Co nam będzie potrzebne

• Samsung Galaxy Mini 2 pracujący na STOCKOWYM oprogramowaniu
  • Około 2 minut wolnego czasu
  • Trochę chęci :D

INSTRUKCJA WYKONANIA:

• w celu sprawdzenia, czy nasz telefon posiada blokadę za pomocą dialera, klawiatury wprowadź następujący ciąg znaków: *#7465625#. Jeżeli status mamy na "ON" klikamy OK i przechodzimy do PKT 2
  • Analogicznie jak powyżej za pomocą dialera wprowadzamy *#197328640#
  • Wybieramy [1] DEBUG SCREEN
  • Wybieramy [8] PHONE CONTROL
  • Wybieramy [6] NETWORK LOCK
  • Wybieramy [4]NW LOCK NV DATA INITIALIZE
  • Teraz ekran nie będzie reagował, należy odczekać ok 2-3 minut, po tym czasie zresetować i ponownie uruchomić telefon
  • Telefon powinien być już odblokowany, aby to sprawdzić należy powtórzyć PKT 1, a następnie wykonać pełen reset telefonu *2767*3855# (UWAGA WSZYSTKIE DANE ZOSTANĄ UTRACONE)

Zdarzają się egzemplarze, na których ta metoda niestety nie skutkuje, jednak w większości przypadków możemy cieszyć się odblokowanym telefonem. Powodzenia

----
ORG XDA SUB
Pamiętaj, wszystko robisz na własną odpowiedzialność!
  • 0

#2 Krwiopalczasty

Krwiopalczasty
  • 4 postów

Napisano 01 październik 2014 - 19:13

Witam musiałem wgrać nowy soft o ten bo oryginalny coś się zepsuł ale muszę zdjąć simlock'a idąc tym sposobem nie mam "NW LOCK NV DATA INITIALIZE"  mam tylko perso costam info/perso costam on i perso costam off jestem zielony w tych sprawach więc proszę o pomoc co zrobić żeby ściągnąć blokadę

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych