Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Radek

[Q][FLASH][I9505] Dyskusja , pytania i problemy dot. flashowania Galaxy S4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym temacie zapraszam do rozwiązywania problemów , pytań , wątpliwości dotyczących flashowania Galaxy S4.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Wie ktoś może czy jednoplikowy ROM "open" wpłynie na licznik serwisowy, oraz czy stockowa aktualizacja będzie nadal możliwa? Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żaden rom Open jednoplikowy czy trzyplikowy itp. nie zmieni licznika. Aktualizacja będzie jak najbardziej możliwa, ale musisz wrzucić rom zawierający XEO.

Polecam Ci ten :http://supportsamsung.pl/f1929/rom-i9505-i9505xxuame2-poland-xeo-maj-2013-a-12824/

Edytowane przez Radek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam ponownie. Po wgraniu :[ROM][i9505] I9505XXUAME2 - Poland XEO - Maj 2013 Samsung Kies wyświetla: "Twoje urządzenie nie obsługuje uaktualnienia oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Kies". Czy wie ktoś może jak sobie z tym poradzić?

Musisz zmienić CSC na XEO aplikacją z

,ale bez roota się nie obędzie.

Ten sam problem ,kuknij http://supportsamsung.pl/f1928/q-i9505-problemy-samsung-kies-12977/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktos moze dlaczego nie zmienia mi sie modem w moim S4 ROM Omega 9 ? tzn wybieram modem I9505_XXUBMGA_MODEM.tar.md5 jako PHONE odznaczam AutoReboot nastepnie start. Wszysto przebiega zgodnie z planem tzn jest PASS ale modem zostaje stary (MF8) dodam ze probowalem sciagac z roznych zrodel takich jak xda lub tez bezposrednio z Omega Files chyba z 6 razy flashowalem niestety bezskutecznie, pomozecie ?

Edytowane przez BolFrank (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy po wejsciu w download mode w sgs i9505 powinno byc wida licznik flashowan ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bo usuneli ta funkcje w download mode za to mozna sprawdzic uzywajac triangle away

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Multi csc zawarte jest w romie open np xeo zawiera kilkanascie ustawien csc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy po wgraniu romu open dla Niemiec 4 pikowego z tego forum zrotowaniu go i zmienię CSC na XEO Kies pobierze najnowszy rom dla Polski ? Czy muszę na tego Niemca wgrać najnowszego XEO dla Polski ?

Edytowane przez lebciu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wgraj ten na niemcy jak chcesz i zmien na xeo ale i tak musisz wgrac rom open dla poski i zrobic wipe systemu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli:

1. wgrywam rom na Niemcy

2. rootuję go

3. kasuję licznik

4. zmiana CSC na XEO

5. wgrywam najnowszy rom open z lipca dla Polski

6. wipe systemu

W dobrej kolejności wymieniłem ?

p.s. czy też faktycznie przywraca CSC do stanu DBT ? Sprawdzał już ktoś ?

Edytowane przez lebciu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli zmienisz na xeo i zrobisz wipe a pozniej wgrasz opena polski i zrobisz ponownie wipe to napewno bedziesz mial xeo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Zakupiłem S4 w sieci Plus. Chce zmienić rom na open niebrandowany. Zależy mi oczywiście żeby później działał internet LTE. Wystarczy że wgram rom open wydany dla Polski i będzie to LTE działać czy muszę jakiś specjalny ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wrzuć ten i nic więcej :http://supportsamsung.pl/f1929/rom-i9505-i9505xxubmga-4-2-2-polska-lipiec-2013-a-13276/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiadam Galaxy S4 z T-Mobile USA (model SGH-M919, fizycznie to samo co i9505). Jest odblokowany, posiada spolszczenie przez MoreLocale2. Używam go w polskim T-Mobile, ale żeby móc aktywować płatności NFC i usługę MyWallet, muszę mieć S4 z softem brandowanym przez T-Mobile PL. Czy mogę sflashować mój telefon wg instrukcji z tego forum? Czy po takim działaniu dalej będzie działało LTE oraz w przyszłości aktualizacje softu OTA ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Posiadam Galaxy S4 z T-Mobile USA (model SGH-M919). Jest odblokowany, posiada spolszczenie przez MoreLocale2. Używam go w polskim T-Mobile, ale żeby móc aktywować płatności NFC i usługę MyWallet, muszę mieć S4 z softem brandowanym przez T-Mobile PL. Czy mogę sflashować mój telefon wg instrukcji z tego forum? Czy po takim działaniu dalej będzie działało LTE oraz w przyszłości aktualizacje softu OTA ?

NIE !!!! te romy nie są dla Twojego modelu, broń Cię Panie Boże.

Nigdy nie wgrasz softu polskiego t-mobile ,bo taki na Twój model nie wyszedł i nigdy nie wyjdzie, przykro mi.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Posiadam Galaxy S4 z T-Mobile USA (model SGH-M919, fizycznie to samo co i9505). Jest odblokowany, posiada spolszczenie przez MoreLocale2. Używam go w polskim T-Mobile, ale żeby móc aktywować płatności NFC i usługę MyWallet, muszę mieć S4 z softem brandowanym przez T-Mobile PL. Czy mogę sflashować mój telefon wg instrukcji z tego forum? Czy po takim działaniu dalej będzie działało LTE oraz w przyszłości aktualizacje softu OTA ?

Kolego...na ten fon nie wgrasz nigdy romu z Polskiego Tmobile z prostej przyczyny...taki rom nigdy nie wyszedł ani nie wyjdzie na Twój fon mimo, że prawie identyczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
NIE !!!! te romy nie są dla Twojego modelu, broń Cię Panie Boże.

W takim razie dobrze, że spytałem.

Jakiś czas temu znalazłem informację na XDA, że SGH-M919 i i9505 to te same modele, była też podana instrukcja flashowania, ale rom'ami od i9505 w języku innym niż polski. Miałem nadzieję, że przy użyciu tamtej instrukcji będę w stanie wgrać brandowany ROM T-Mobile ściągnięty z tego forum.

Zastanawiam się, czy serwis będzie w stanie mi pomóc - oczywiście odpłatnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego, rom to i sam sobie wgrasz przy naszej pomocy free ale problem jest u Ciebie inny...chcesz rom brandowy Polskiego Tmobila który nigdy nie wyszedł i nie wyjdzie więc tu serwis nie stworzy Ci takiego romu :peace: no chyba, że nazywasz się... Bill Gates :papa:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MyWallet działa wyłącznie na sofcie, z którym wychodziły S4 kupione w T-Mobile PL.

Widziałem wypowiedzi ludzi, którzy wrzucali międzynarodowe softy od i9505 na SGH-M919. Miałem nadzieję, że analogicznie będę mógł wgrać soft, jaki posiadały i9505 kupowane w T-Mobile PL.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm...zawsze możesz spróbować, pomożemy ile potrafimy ale to dość ryzykowna zabawa, jak chcesz, jesteśmy do dyspozycji tylko na Twoje ryzyko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta