Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][FLASH][I9505] Dyskusja , pytania i problemy dot. flashowania Galaxy S4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#141 michalb1987

michalb1987

Junior Member

• 29 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 16:14

udało sie opanowac sytuacje ale znowu pojawił się problem wgrałem nowy czysty niebrandowany a aplikacje operatora zostały jak to wyczyścić ? 

Użytkownik michalb1987 edytował ten post 14 styczeń 2016 - 17:44

• 0

#142 EdiMar

EdiMar

Administrator

• 1618 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 16 styczeń 2016 - 09:29

Jak masz roota to usuniesz je za pomocą np. Titanium Backup.

• 0

Jeżeli Ci pomogłem - kliknij zieloną strzałkę!;]

#143 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6854 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 15:20

udało sie opanowac sytuacje ale znowu pojawił się problem wgrałem nowy czysty niebrandowany a aplikacje operatora zostały jak to wyczyścić ? 

Najpierw z poziomu recovery czyli wejdź w tryb recovery i zrób wipe data i wipe cache, stracisz wszystkie dane na fonie ale jest duża szansa, że dodatki operatora i cały wcześniejszy syf zniknie.

• 0

#144 Elvgreen

Elvgreen
  • 2 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 19:37

Mam S4 z Korei. Brandowany jakimś koreańskim czymś. Po wyzerowaniu systemu wgrało się oprogramowanie polskie, mogę dzwonić, pokazuje ERA zamiast T-Mobile, ale to nieistotne. Wszystko gra. Poza transferem danych. Telefon jest traktowany jakby był w roamingu. W opcjach możliwość włączenia danych w roamingu 3G jak i TLE jest wyłączona (nieaktywna). Każą mi natomiast skontaktować się z jakimś biurem w Korei ;)

Ma do tego szereg jakiegoś oprogramowania z dziwnymi znaczkami, którego nie da się usunąć.

Stąd pytanie czy da się to jakoś podmienić.

Numer modelu oznaczony jest SHV-E300S.

Co ciekawe, po wgraniu androida na nowo przez chwilę działały dane ale tylko 3G, potem działały jak chciały aż nie działają. WIążę to z jakąś aktualizacją oprogramowania Samsunga.

Będę wdzięczny za podpowiedzi 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych