Skocz do zawartości
Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Radek

[CF-Auto-Root][I9505] Dla Galaxy S4 - I9505 LTE + OFFICIAL Status - 1.09.2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jest to sprawdzony sposób i działa na wszystkich romach ,w tym także na MDN / MDM / ME2

CF-Auto-Root ma zastosowanie tylko dla oficjalnych romów od SAMSUNGA ,nie używaj go w innym przypadku !!

PAMIĘTAJ , ŻE WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I NIE PONOSZĘ ŻADNEJ WINY JAK UWALISZ FONA !!

I .Root I9505:
1. Pobierz

,rozpakuj jeden raz aby posiadał końcówkę .tar.MD5 i za Pomocą Odina umieść w polu PDA ,jak na screenie poniżej :

post-6374-14005016315869_thumb.png

2. Zamknij Odina po ujrzeniu ekranu startowego na wyświetlaczu fona.

II .Jak uzyskać status telefonu - OFICJALNY
1. Pobierz i rozpakuj - i w Odinie jako PDA umieść pliczek I9505_OFFICIAL_STATUS_MOD.tar.md5

post-6374-14005016316207_thumb.png

2. Zainstaluj i uruchom ,według poradnika ,aby wyczyścić licznik flashowań
3. Przywróć ustawienia fabryczne wchodząc w :Ustawienia/Konta/Backup i zerowanie/Ustawienia fabryczne/Resetuj urządzenie/Usuń wszystko

UWAGA !!! Licznik flashowań jest widoczny tylko gdy zainstalujesz TRIANGLE AWAY ,dokładnie po odpaleniu tej aplikacji.

post-6374-14005016317619_thumb.png

post-6374-14005016316575_thumb.png

Edytowane przez EdiMar
Dodano poradnik wyzerowania licznika (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualizacja :CF-Auto-Root Dla Galaxy S4 - I9505 LTE + OFFICIAL Status - 21.06.2013

I .Root I9505:

1. Pobierz

,rozpakuj jeden raz aby posiadał końcówkę .tar.MD5 i za Pomocą Odina umieść w polu PDA.

2. Zamknij Odina po ujrzeniu ekranu startowego na wyświetlaczu fona.

II .Jak uzyskać status telefonu - OFICJALNY

1. Zainstaluj i uruchom

według poradnika ,aby wyczyścić licznik flashowań.

2. Przywróć ustawienia fabryczne wchodząc w :Ustawienia/Konta/Backup i zerowanie/Ustawienia fabryczne/Resetuj urządzenie/Usuń wszystko.

Edytowane przez Radek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie przy rootowaniu galaxy s4 przez odina ma być zaznaczone "Auto reboot,F.reset time" pytam bo gdzie indziej czytałem ze ma być tylko zaznaczone"Re-Partition"teraz niwiem co tak naprawde ma być zaznaczone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

odpowiedz masz w 1 poście na 1 screnie tylko wystarczy kliknac na niego by sie powiekszył i byś mogł zobaczyc

Edytowane przez Punisher (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam pytanie przy rootowaniu galaxy s4 przez odina ma być zaznaczone "Auto reboot,F.reset time" pytam bo gdzie indziej czytałem ze ma być tylko zaznaczone"Re-Partition"teraz niwiem co tak naprawde ma być zaznaczone.

Nie wiem co piszą na innych forach i mówiąc szczerze mam to w dupie. Sam wsio testuję i zapodaję dla innych. Możesz skorzystać lub nie ,wybór należy do Ciebie. :soviet:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy na wersji JDQ39XXUBMEA jest możliwość wgrania roota i uzyskanie statusu oficjal jeśli tak to czy na tych samych plikach jak w temacie proszę o odpowiedz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
czy na wersji JDQ39XXUBMEA jest możliwość wgrania roota i uzyskanie statusu oficjal jeśli tak to czy na tych samych plikach jak w temacie proszę o odpowiedz.

Tak ,skorzystaj z ostatniej aktualizacji CF-Auto Root

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, powyższa metoda działa również na najnowszym Romie Open o oznaczeniu: I9505XXUBMGA

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeczytałem, że nie można tego używać jak ma się zablokowany bootloader. Gdzie moge sprawdzić czy mój jest zablokowany?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zablokowany bootloader jest w smartfonach z usa

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To żeby zrootowac najnowsze oprogramowanie to postępować według instrukcji z drugiego postu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To żeby zrootowac najnowsze oprogramowanie to postępować według instrukcji z drugiego postu?

Dokładnie tak ,post nr.2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli mam rozumieć że zabieg z drugiego posta przywraca mój telefon do stanu przed rootem?I Tringle Away usuwa licznik oraz przywraca statu Official!

Ale czy po tym zabiegu oddając telefon do servisu jest możliwość odmowy naprawy?chodzi o to czy są w stanie to sprawdzić czy muszę coś jeszcze zrobić?Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
czyli mam rozumieć że zabieg z drugiego posta przywraca mój telefon do stanu przed rootem?I Tringle Away usuwa licznik oraz przywraca statu Official!

Ale czy po tym zabiegu oddając telefon do servisu jest możliwość odmowy naprawy?chodzi o to czy są w stanie to sprawdzić czy muszę coś jeszcze zrobić?Pozdrawiam

Po tym zabiegu masz robota i status fona jak z fabryki ,oddając na gwarancję najlepiej wrzucić roma open, wtedy root znika z automatu.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Po tym zabiegu masz robota i status fona jak z fabryki ,oddając na gwarancję najlepiej wrzucić roma open, wtedy root znika z automatu.

Wielki dzięki za odp.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualizacja :CF-Auto-Root Dla Galaxy S4 - I9505 LTE - 1.09.2013

Jest to CF-Auto-Root ,który pozwala także na zrootowanie nowego firmware GG, H8 z nowym bootloaderem.

2013.09.01 --- CF-Auto-Root

SuperSU: v1.55

Download:

GT-I9505:

Edytowane przez Radek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy zadziała równiez na romie MH1?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czy zadziała równiez na romie MH1?

Jasne że działa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,nie ieje wątek o romie MGG wiec zapytam tutaj.Otóż wgrałem ten romik ,pozniej foxhounda 1.7 ale jakos mi nie przypasowało i chcialem zmienic na inny.Wrzuciłem w odina 5-plikowca dla Niemiec i jakiez moje zdziwienia ale wywalało mi non stop Fail.Pozniej doczytalem ze rom MGG ma nowy Bootloader i moze to jest przyczyna.Moze ktos poradzic co trzeba zrobic zebym mogl zrobic downgrade do romu MH1 lub MGA?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na dzień dzisiejszy nic nie zrobisz ,mam ten sam problem kolego ,ale nie przejmuj się mam nadzieje że niebawem nastąpi rozwiązanie tego problemu.....prace w toku.

Romy MGG , MH5 , MH8 zawierają nowy bootloader ,który nie pozwala na zejście do niższego romu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ok.To zostane przy Foxhound 1.7 na MGG.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No ok.To zostane przy Foxhound 1.7 na MGG.

próbowałem nawet wrzucic Omegę v10 na MH1 i też nic to nie daje.....jesteśmy skazani na MH8 lub wzwyż zarówno na openach jak i customach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Jak podłączam fona do Kies-u to pokazuje mi, że jest dostępne nowe oprogramowanie. Fon mam już zrootowany opisaną wcześniej metodą i mam teraz pytanie, czy jeżeli zrobię ten upgrade z Kies-u, to będę go musiał znowu rootować, czy ten root już "pozostanie"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam,

Jak podłączam fona do Kies-u to pokazuje mi, że jest dostępne nowe oprogramowanie. Fon mam już zrootowany opisaną wcześniej metodą i mam teraz pytanie, czy jeżeli zrobię ten upgrade z Kies-u, to będę go musiał znowu rootować, czy ten root już "pozostanie"?

NIC NIE AKTUALIZUJ !!! , podaj mi najpierw jaki rom posiadasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta